Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Friccska

Oldal: 1
Dátum: 2015.05.05. 21:31:54
megjavult, ugy tunik csak atmeneti volt
Dátum: 2015.05.05. 21:30:31
Sziasztok,

V2-n csak nekem nem megy a szovi bajnoksag, vagy valami gond van vele?
Dátum: 2015.04.03. 12:42:20
akkor a hátralévő 4 nap már csak a jutalmak átvételére szolgál? francba
Dátum: 2015.04.03. 12:31:25
Sziasztok, eltűntek a húsvéti feladatok az eseményben V2-n. Én maradtam le valamiről?
Dátum: 2010.01.21. 21:28:47
igen, valami pezsdítheti, de ez inkább visszavesz az élményből. Nekem a bajnoki viadal sem buli..kisorsolja a gép, és megmondja, hogy ki nyer. persze felvehetem a legszebb ruhámat, aztán pontban kettőkor haptákban állok a gép előtt, hogy na mi lett? ez nekem nem élvezetes játék, csak egy tétova teve club
Dátum: 2010.01.20. 23:11:18
Teljesen egyetértek Szandrával. Nem tudom, ki hogy van vele, de én szeretek izgulni (ami még egészséges stressz) egy háború előtt/alatt, és szeretem magam intézni a háborút, -akármennyit is kell ülni a gép előtt- a kimenetelétől függetlenül.
Az, hogy egy-egy karakter gyengít egy szövetséget, benne van a pakliban, az, hogy valakit napokig szivatnak szintén. Erre vannak jól bevált módszerek, amikkel lehet operálni.
Nekem élmény az, hogyha ilyen jellegű taktikai megbeszéléseken veszek részt, sőt sok embert a szövetségemen kívül és belül, ilyen alkalmakkor ismertem meg jobban.
Én mindenképpen a régi rendszerre szavazok
Hogy hívták Capuletné unokaöccsét Shakespeare Rómeo és Júlia című drámájában?

Tybalt
Páris
London
Benvolio

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ha jól tudom Shakespeare érettségi tétel,tehát alapműveltség
Oldal: 1