Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morquor

Oldal: 1
Dátum: 2016.01.18. 11:36:38
Sziasztok!Olyan kérdésem volna,hogy sokszor merevre fagy az oldal,és nem lehet kattintani,ha meg sikerül,azonnal vmi hülye reklám oldalra dob,ahonnan vissza lépne sem lehet csak ha újból bekérem a VU oldalát.Na most virus nem lehet,Avast nem jelez,és sehol másik oldalon nem tapasztalom,csak a VU-n,Firefox-t használok,Ad-block is van,mégsem szedi le.Ez mitől lehet?Nagyon zavaró,teljesen elrontja a játékot.Valaki esetleg nem tapasztalt hasonlót,vagy tudna erre megoldást?
Dátum: 2013.01.29. 17:07:23
Nagyon lassú az oldal,használhatatlan, percekig csak a fekete képernyőt mutatja,a böngésző(Firefox) meg csak tölt,de nem nagyon sikerül.Más oldalak zökkenő mentesen futnak,csak a VU lassú
Dátum: 2009.06.20. 07:18:40
A Harry Potter-ben ki a főszereplő?
Lúcius Melfoj
Hermione Gréndcser
Harry Potter
Hagrid

Ebben ugye nincsenek helyesírási hibák?!Kiváncsi vagyok,hogy ment át a rostán...
Én csak annyit tennék hozzá ehhez a kviz dologhoz-amiből már sok bosszúságom származott-,hogy én többet nem teszek fel kérdést,és a mások által írtakat sem fogom se megválaszolni,se értékelni.Mivel szerintem ez így nem jó.Nem a játékosoknak kellene értékelni a kérdéseket,hanem a játék tervezőinek,szerkesztőinek.Ha pedig ez nem megoldaható,akkor hagyni kellene az egészet.Mindenki hajtja a maga igazát-némelyek jogosan-,de eredmény meg nincs belőle.Kellene egy ellenőrzés a kiesett kérdésekre,és ha ott átmenne,akkor igenis fogadják el JÓ kérdésnek!
Idézet: Anababa - 2009.04.20. 21:33:22
Népsűrűség, lakosság vagy terület szempontjából?



ha beírod a keresőbe-"A világ legnagyobb városai"-,akkor lakoság szempontjából szelektál.
Melyik a világ legnagyobb városa?

New York
Sanghaj
Tokió
Mexikóváros

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Na most itt,mit nem lehet értelmezni?Aki nem tudja értelmezni,az ítja be keresőbe,aztán a net kidobja!Ezután egy kérdésre sem fogok JÓ választ adni...minek
Oldal: 1