Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Seer77

Oldal: 12
Dátum: 2010.04.28. 08:31:29
Azért annyira nem vészes
Dátum: 2010.04.28. 07:28:53
Nem, szeretnék minél többet hozzátenni a dologhoz, csupán annyit szerettem volna írni, hogy akkor is találhatsz, ha még a közelében se vagy a mászásnak, amivel gondolom nem vagyok teljesen egyedül a keresgélők között...
Bocs, persze, rendben van így a dolog. Igazából én csak arra akartam reagálni, hogy illene ismerni magát a KÉRDÉST, mert tényleg az egyik legismertebb találós kérdés... (és véletlenül sem a hülyeséggel akarok egyetérteni...)
Meg plusszban odaírtam annyit, hogy több olyan kérdéssel fut össze az ember, ami véleményem szerint speciális körbe tartozik, de lehet, hogy ezzel meg én vagyok úgy, mint más a találós kérdéssel
Dátum: 2010.04.27. 21:36:00
Üdv!
Nagyon nem lényeg a mászás a térképrészletekhez, jön anélkül is, bár lehet, hogy kisebb intenzitással... Eddig 16 van úgy hogy azt se tudom, mi az a mászás (főleg vadászat, meg talán 1 vagy két darab portyából)
Pedig illene, mert tényleg az...
De sok olyannal találkozom, amit jó kérdésnek fogadtak el, de amúgy egy speciális rétegre tartozik... (Különböző könyvek szerzői például, amit nemhogy nem olvastam, de még csak hallani sem hallottam róla...) Ezen meg csak gondolkozni kéne kicsit, az 5 percbe beleférne, nem?
Dátum: 2010.04.22. 09:28:30
Üdvözlet Végzetúrnők, Végzeturak!

V1 -en új szövetség alakulóban, Taurus néven, mindenkit szeretettel vár! Hobbi-kőműves mozgalom, "ahogy az időd engedi"-alapon
Dátum: 2010.04.03. 00:24:11
Üdvözlet így éjféltájt!
Érdekes dologba botlottam... Beléptem az emilembe, amivel ide regisztráltam, és a következő fogadott: Végzetúr figyelmeztetés: a karaktereddel már 4 napja nem léptél be... Csak nézek ki a fejemből bután, mivel már 3 napja szinte egyfolytában fent voltam...
Az üzenet tegnap (04.02-án) jött, noreply@vegzetur.hu cimről. Most ezzel mi a helyzet? Fent is vagyok meg nem is?
Dátum: 2010.04.02. 14:36:42
Rendben, köszönöm.
Dátum: 2010.04.02. 14:24:03
Üdvözlet!
Lement a viadal. Megnéztem a csoportgyőztest, Yrsa, 9. szintű, 11. szintű varázslattal? Ez hogy működik? Nálam eddig csak a szintnek megfelelő tárgyak jöttek elő... Lehet, hogy nem olvastam el valamit ezzel kapcsolatban?
Dátum: 2010.04.01. 12:11:20
http://images.vegzetur.hu/pic/creature/hapogorettenet.jpg

Hápogó rettenet
Dátum: 2010.04.01. 09:56:31

Belőlem meg ez lett
Dátum: 2010.04.01. 09:51:02
http://images.vegzetur.hu/pic/kepek/husvet/nyul_avatar1.jpg

Ez a nyuszi nagyon aranyos...
Dátum: 2010.04.01. 09:36:03
Azért a régiek közül is van olyan amin a halálraröhögés esete forog fenn... A tegnap befogott emberevő nyúl mellett van egy idomított nyálkacsigám... "Csiga! Öl!" "Máris... Rohanok..." Esetleg szembedobod vele az ellent
Dátum: 2010.04.01. 09:07:30
Igen. Meg például a "kegyetlen muszmusz", "animált mackózombi", "amazon nyársalóművész", "tűzokádó kakasnagyúr", "vérszomjas dzsungeleb", "szibérirai vértigris", "éjfatty plazmaporonty"...
ma hajnalban sikerült befogni egy emberevő nyulat... Idomítgatom, csak meg ne egyen közben...
Dátum: 2010.04.01. 00:33:15
... és figyeld a többit, ami még jön... Nekem a térhajlító róka tetszett legjobban
Rettenetes mókus...
Esetleg Méregfelhő helyett Parfümfelhő, vagy ilyesmi...? Az se lenne utolsó

Emberevő nyúl... Hopp, most nézem, én meg ezt kaptam el...
Nagyobb sivatagi vércápa Hatalmas ganüid torokharapó... Asszem aludni kéne kicsit...
Azt hiszem, most lettem kész teljesen ("Kisebb amazon nyársalóművész") ("Kisebb animált mackózombi") ("Kegyetlen muszmusz")
Dátum: 2010.04.01. 00:18:20
Így van, jó egy kis változatosság szerintem is
Nagyobb kétfükű gerincroppantó... Az nem "kétfülű" akart lenni? (Már csak a kép alapján...)
Gigantikus rágcsálórém...
Megjöttek a bárányok is. (nagyobb feldühödött bárány)
Dátum: 2010.04.01. 00:12:46
Ez siráááály... Meg az őrjöngő boci, apró irtóztató sárkány, ha ez is ehhez tartozik, de gondolom igen, eddig nem volt szerencsém hozzájuk... Klassz Halálraröhögés bejátszik így éjféltájt... De jólesett amúgy némi derű Köszi.
Nagyobb térhajlító róka... Ez csak fokozta az eddigieket, mindjárt könnyezek a nevetéstől...
Oldal: 12