Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Varaszlo

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.12.21. 13:48:09
Tagfelvételt hirdetünk a Káosz és Vér szövetségbe 2 fő részére.
Ha 19+os karakter vagy jelentkezz bátran. Térkapu minden 7,5 órában, epikus szörnyek hamarosan!!! Hordaváltókat is szívesen látunk.

Ha úgy érzed a klánod megrekedt, nem halad semerre de te fejlődnél még, gyere hozzánk.

Vegyél részt epikus csatákban, most !
Dátum: 2008.12.21. 13:47:56
Tagfelvételt hirdetünk a Káosz és Vér szövetségbe 3 fő részére.
Ha 19+os karakter vagy jelentkezz bátran. Térkapu minden 7,5 órában, epikus szörnyek hamarosan!!! Hordaváltókat is szívesen látunk.

Ha úgy érzed a klánod megrekedt, nem halad semerre de te fejlődnél még, gyere hozzánk.

Vegyél részt epikus csatákban, most !
Dátum: 2008.12.18. 10:17:39
köszönöm szépen Zsolesz.
Dátum: 2008.12.18. 10:03:01
tapasztalat ?
Dátum: 2008.12.18. 09:11:39
minden mindegy alapon felhúzzuk az 1. szintet. Meglássuk berakták-e miklósék a bonthatóságot. Ha nem, nagyon nagyon morcos leszek.
bugos az egész szar... és miklós sehol.
Dátum: 2008.12.18. 09:03:44
Annál sürgetőbb hogy akár 1 LE beépítése után is csak 1 hadüzenetet küldhetsz emiatt a tetves épület miatt ???

Most robbanunk fel épp a klánban mindannyian egy ember hüjesége miatt, és Miklósék nem reagálnak semmit erre.

pláne hogy úgy látszik más 0 LE beépítés után is csak 1 hadüzenetet küldhet. bugos vacak.
Dátum: 2008.12.18. 08:39:17
Tagfelvételt hirdetünk a Káosz és Vér szövetségbe 2 fő részére.
Ha 19+os karakter vagy jelentkezz bátran. Térkapu minden 7,5 órában, epikus szörnyek hamarosan!!! Hordaváltókat is szívesen látunk.

Ha úgy érzed a klánod megrekedt, nem halad semerre de te fejlődnél még, gyere hozzánk.

Vegyél részt epikus csatákban, most !
Dátum: 2008.12.18. 08:39:04
Tagfelvételt hirdetünk a Káosz és Vér szövetségbe 2 fő részére.
Ha 19+os karakter vagy jelentkezz bátran. Térkapu minden 7,5 órában, epikus szörnyek hamarosan!!! Hordaváltókat is szívesen látunk.

Ha úgy érzed a klánod megrekedt, nem halad semerre de te fejlődnél még, gyere hozzánk.

Vegyél részt epikus csatákban, most !
Dátum: 2008.12.18. 08:38:42
Tagfelvételt hirdetünk a Káosz és Vér szövetségbe 2 fő részére.
Ha 19+os karakter vagy jelentkezz bátran. Térkapu minden 7,5 órában, epikus szörnyek hamarosan!!! Hordaváltókat is szívesen látunk.

Ha úgy érzed a klánod megrekedt, nem halad semerre de te fejlődnél még, gyere hozzánk.

Vegyél részt epikus csatákban, most !
Dátum: 2008.12.18. 08:15:22
igen valóban elkapott a hév, és igen, nálunk volt egy megtévedt ember aki elkezdte beépíteni. de MÉG sikerült időben leállítani. Viszont ez nem garancia arra hogy más klánokkal nem történhet meg ilyesmi.

Továbbra is fenntartom hogy egy ilyen alapvető klán életét hosszú távon meghatározó döntést szavazás után lehessen csak felépíteni. Leprogramozni se lehet nehéz, a szavazás mint lehetőség most is benne van a játékban.
az egy dolog hogy mit ad, de egy ilyen épületet ami ilyen alapvetően határozza meg a szövetség életét, NEM szabad hogy csak "úgy" felépíthesse bárki!!!
a "jó esély" nem elég garancia olyankor mikor egy küldetésből összejön könnyedén ennyi LE, vagy ne is említsem a kvíz jutalamakat amit kiosztanak, de még 1-2 óra vadászattal is össze lehet szedni ennyit.
Szavazás után lehessen csak építeni ilyent. Ez a minimum.
Dátum: 2008.12.17. 16:22:14
meséld el nekem hogy tudja bárki is megakadályozni hogy teszem azt valaki merő rosszindulatból felhúzza a csarnokot 1 óra vadászat után? Esetleg egy küldi bezsebelése után beépíti tévedésből ?
Egy küldetés már alacsony szinten is 3-5K !
ha kirugod is addigra már rég megvan a baj. Bontásról pedig szó sem esik a tooltipben. Csak hogy "kirpóbáljam" van-e ilyen opció nem fogom felhúzni az épületet.

És különben is, ilyenről egy demokráciában-szövetségben a minimum hogy szavazással döntünk!!!!
pontosan!!!

Vagy lehessen egy szavazás után "ki/bekapcsolni" az építés lehetőségét egyes épületekbe.
Dátum: 2008.12.17. 16:10:50
NAGYON szépen kérem és javaslom hogy ne legyen ennyire olcsó a béke csarnoka. Még tévedésből vagy rosszindulatból is fel lehet húzni 1 másodperc alatt és akkor akár 1 gonosz/megtévedt ember elbasz@rintja az elkövetkező sok sok háború 5-30% LEjét és még több portyapontját a többi tagnak. És ugye mivel épületet nem lehet "kikapcsolni" ez visszavonhatatlan.

Kérem és javaslom hogy klánon belüli szavazás után lehessen csak ebbe az épületbe építeni LEt.

vagy tegyék be hogy le lehessen "bontani" egy épületet , persze tördék LE-ért, mit tudom én havonta 1x.

Vagy lehessen egy szavazás után "ki/bekapcsolni" az építés lehetőségét egyes épületekbe.
NAGYON szépen kérem és javaslom hogy ne legyen ennyire olcsó a béke csarnoka. Még tévedésből vagy rosszindulatból is fel lehet húzni 1 másodperc alatt és akkor akár 1 gonosz/megtévedt ember elbasz@rintja az elkövetkező sok sok háború 5-30% LEjét és még több portyapontját a többi tagnak. És ugye mivel épületet nem lehet "kikapcsolni" ez visszavonhatatlan.

Kérem és javaslom hogy klánon belüli szavazás után lehessen csak ebbe az épületbe építeni LEt.


vagy tegyék be hogy le lehessen "bontani" egy épületet , persze tördék LE-ért, mit tudom én havonta 1x.
Dátum: 2008.12.16. 16:34:42
mondjuk csak csepp vagyok a tengerben, de reggel 6-kor kiesett az eslő nyakláncom a térkapus szörnyből. (30 fölötti térkapus belépések száma után végre)
Szomorú vagyok hogy most azt lesztornózzák. Ezt azért nehéz lesz újra megszerezni.
Dátum: 2008.12.16. 15:00:19
valami komolyabb lehetett a baj.
Mikor fél percre sikerült belépnem, az a "pár" karakter konkrétan a fél guild volt nálunk, és megnéztem a többi "top" guildet is, náluk is legalább a fele a karaktereknek "törölve" állapotban volt.
Dátum: 2008.12.16. 09:32:54
A mókás az egészben hogy a "top" guildek nem igazán küzdenek háború keretében egymással. De sebaj, eltelik 1-2 hónap és rádöbbennek hogy 105 v. 140 emberre nem lehet játékot építeni
Oldal: 1234567891011