Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenezimi

Oldal: 12345678
Melyik évben jelent meg a HBB ( Hobo Blues Band ) együttes Vadászat c. albuma?

1981
1984
1987
1990

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Miért is?
Harry Potter és a többi giga-mega sztárnak titulált "személy" ükapjának a fiának a nagy nénje születési évszáma meg nem az.
Komolyan mondom, hogy lassan elmegy a kedvem a kvíz írástól.
Dátum: 2011.01.20. 19:42:00
Szerintem meg az volt a baj, hogy behozták az ismételhető küldetéseket, mert az nagyarányú dukát túltermelést eredményezett, Ami az AH-ban lassan ott tetőzik, hogy a csillagos ég lesz a határa az egy tulajdonságot adó kőnek is.
Vagy azt lehetett volna az ismétlődő küldetések jutalmaként megadni, hogy kap a tag kristálypontot és LE-t, az éppen elég táp és nem értéktelenedett volna el a dukát.

A másik dolog.
A rendes küldetéseknek nem kellett volna határt szabni, hanem tovább vinni őket azzal a díjazással és a díjazás olyan mértékű emelésével, amilyet alapból megszabtak.

Továbbá egy csomó tárgyat értelmetlen, mint például a sámán iszák, vagy a zulit lombikja, vagy még sorolhatnám, de most csak ezt a két tárgyat veszem alapul.
Ezeket fel lehetne úgy javítani, hogy mindig a kaland szintjének megfelelő ÉP, vagy VP reges löttyöt adjon, így két értékes tárgy lenne az eddigi két értelmetlen helyett és szerintem lenne is rá kereslet.
De vannak még olyan tárgyak, amiket egy kicsit feljavítva még vonzóbbá lehetne tenni, de először a dukátok elértéktelenedését és az árak csillagos egekbe szökését kellene visszafogni.
Dátum: 2011.01.15. 22:23:23
Én nem belekötöttem, hanem felhívtam a figyelmét rá.
Neked viszont, ha nem tetszik, ne olvasd, amit írok.
Dátum: 2011.01.15. 19:15:50
Idézet: Drachus - 2011.01.15. 18:42:01
Hali.
Mit jelent az hogy valaki pók kari? azonkívül, hogy portyázik, mert ennyit tudok összesen. miben különbözik az Agresszórtól?



A magyar helyesírás alapszabályait elsajátítani nem nehéz.
V5-n partnert, partnereket keresek az átkos döntetlenes küldetéshez.
28-s szintű vagyok a karim neve.: Kenezimi.
Minden kedves jelentkezőt várok és a látogatásokat igyekszem viszonozni.
Dátum: 2011.01.15. 15:39:15
Egy Dreher Bak sört és egy szatmári szilvát én is megiszogatnék mostan.
Dátum: 2011.01.15. 15:31:34
For the játékélmény!
Én meg ott voltam katona Yaksee.
Sokat jártam a Flamingóba az Öreg-tó partján.
De gyerekek, azt is közöljétek, hogy miért spec?
Ami a sorozatokkal, vagy a ki-kinek a fia borja és egyéb könyvekből kilesett ( amiket 100-ból, ha egy ember olvasott ) nem spec, akkor ez sem volt az.
Azt is megmondod, hogy miért?
Ilyen alapon, az összes kérdés speciális, mert nem mindenki tudja rá a választ.
Melyik hazánk legrégibb, mesterséges eredetű halastava?

A tatai Öreg-tó
A rakacai víztározó
A keleméri Halas-tó
Lajosmizsei- Koli horgásztó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez vajon miért speciális?
Bezzeg a sok Harry Potter, meg szappanoperás kérdés nem az.
Még sorolhatnám, a többi speciális kérdést.
Pffff.
Ha az ember ebben az országban él és egy kis érdeklődést mutat a tájegységek és azok története iránt, az szerintem tudná rá a választ.
Különben meg 20 másodperc alatt a google kidobja a választ.
Dátum: 2010.11.22. 15:19:31
Melyik moziban nem játszik Jim Carrey?
A Maszk
Anyámon a tanárom
Ace Ventura
Mindörökké Batman

Nekem ezzel az lenne a problémám, hogy ugye a mozi az egy épület és abban filmeket vetítenek és nem játszanak benne az emberek.
A kérdés így pontatlan.
Küldjék vissza javításra.
Dátum: 2010.11.15. 21:54:56
Kedves NorbRt!

Látom, hogy te még leragadtál az ovis emlékeidnél, amikor a kis társaid molesztálásainak voltál kitéve és amint látom ez maradandó nyomot hagyott benned, amit azóta sem sikerült kiheverned.
Amint látom veled csak egy a baj, mégpedig az, hogy ha egy kicsit nőne az IQ-d, akkor súrolná az aszfalt alsó felét és az nagy fájdalmakat okozna zsenge kis testecskédnek.
Ezúton ajánlanék neked egy elmegyógyászt, (nevét és címét privátban megadom) akit mikor csak időd engedi felkereshetsz gyógyulási célzattal.
Legközelebb viszont mellőzd az ilyen infantilis kirohanásodat és ne tereld személyes síkra a témát.
Amennyiben ez mégsem menne, úgy hallgass és kushadj a neved.

Üdvözlettel és mélységes sajnálattal az elmeállapotod iránt.
Maradok tisztelettel.

Kenezimi

UI.: Az agykurkászt keresd fel mielőbb, mert sosem tudni, hogy a nagy ürességben a fejedben mi lakik.

K.
Dátum: 2010.11.12. 21:02:12
A Cicipók tudtommal párban jár és háló helyett egy kosárkában éli le az életét.
Vadon fellelhető példányai is ismeretesek.
A hím végzeturak nagy többsége kedveli.
Köztük én is.
Dátum: 2010.11.12. 20:10:21
Idézet: Psych - 2010.11.12. 20:07:57
Idézet: Szoristvan - 2010.11.12. 19:43:40
nyertem egy csatát


Te talán láttál már térkapusnál szkarabeuszt?
Ha igen mutasd már be nekem is, mert irtó kíváncsi vagyok rá.
Dátum: 2010.11.12. 16:24:25
Tudod Lord az a te és még sok más emberke baja is, hogy olyankor veritek magatokat, amikor a másiknak sz.r valami és ezt olyan vérlázítóan pofátlan módon teszitek, hogy az már nem is emberi.
Azért ahogy én nézem, V3-n sem a gólya hordja össze az LE difit, hanem az, hogy a PÓKocska szépen ül a szintjén és rabol.
De lehet hiába is vesztegetem rád a szót, mert tapasztalatom szerint az ilyen kárörvendő beállítottságú emberekkel, nem lehet értelmes vitát folytatni, mert ugyan azt szajkózzák mindig.
Dátum: 2010.11.11. 15:16:50
Annyit írnék ide, hogy ahelyett, hogy nerfelik az összes valamilyen módon normális taktikázási elemet a játékban, inkább már betömhetnék a lyukakat, amik a szakértelem listákban vannak.
Ha jól emlékszem volt erre is valami ígéret régebben.
Ebben ugyanis nem történt már hosszú ideje változás és a szaki listám, olyan, mint a rosta.
Új szakértelmekkel lehetne kárpótolni a játékosokat az eddigi elkapkodott és oly' sokunk által szükségtelennek ítélt nerfekért.
Dátum: 2010.11.09. 22:38:01
Idézet: Let. - 2010.11.09. 22:23:22
Tiszteletem Mindenki!

Szerintem be kell látni hogy mennyire kellemetlen lehet ez a játékvezetésnek, személy szerint Miklósnak.
Nem hiszem hogy bármelyik játékos cserélne vele ebben a helyzetben.

Kérlek vegyétek figyelembe azt is, hogy a játék megalkotója személyesen jön ide megbeszélni hogy mi a gond, mi lehet a megoldás. Szerintem ennek van jelentősége.

Birka ötlete szerintem jó. Jönnek új relikviák is, illetve nem hiszem hogy a meglevők közt nincsenek nagyon használhatóak.
Ki kell kérni azoknak a véleményét akik most birtokolják.
Nem tudom mit lehetne azokkal kezdeni akik most jönnek az inspirátorért a találkozóra, de szerintem lenne értelme ezen is ötletelni.

Az pedig hogy a játék megalkotóján számon kérjük hogy moderál-e valamit, abszurd. Szvsz egyrészt valóban példás hogy mennyire szoros a kapcsolat a játékvezetés és a játékosok közt, másrészt pedig nem hiszem hogy ez egy megoldhatatlan kérdés lenne.


Let


Ezek szerinte neked minden a szád íze szerint történik.
Nekem viszont nem és a véleményemnek hangot is fogok adni.
Húha idejön és személyesen megbeszéli.
De mit is?
Ha megbeszélni akarta volna, akkor nem kész ténnyel áll elő, hanem javaslattal, amit a ha megvitatott az érintettek csoportja, abból levonja a következtetést és aszerint dönt.
Ez lenne a megfelelő eljárás egy játék alkotó részéről, aki ad azok véleményére, akik áldoznak a játékára és végeredményben, belőlük-belőlünk él.
Itt a fórumon minden ilyen dolog előre el van döntve, csak azért van ide beírva, hogy amíg megvalósítják, kidühönghessék magukat az érdekeltek.
Dátum: 2010.11.09. 21:59:24
No és ezek közül melyiket is sértettem meg?

Fórum szabályzat

A fórumon kérjük a netikett betartását. Tilos:
- minden rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemény, avagy a való életbe átnyúló fenyegetés.
- minden olyan szöveg, amely tartalma a közzétételének időpontjában hatályos magyar vagy nemzetközi jogszabályba ütközik, illetve bűncselekményre vagy egyéb jogsértésre történő felhívást, arra való jelentkezést tartalmaz.
- minden olyan anyag nyilvánossá, hozzáférhetővé tétele, vagy átjátszása, amely kiskorúak számára amúgy nem elérhető, beleértve a szexuális, tisztességtelen, illegális és obszcén tartalmat.
- bármely felhasználó oly módon való zsarolása, amely szabályszegésre kényszerít.
- mindennemű reklám, hirdetés, eladás melyet a Beholder Kft. nem hagy jóvá. Lényegtelen a reklám hordozómédiuma.
- nem engedélyezet lánclevelek vagy hasonlók továbbítása, elindítása függetlenül azok tartalmától.
- politikai vita.
A moderátorok törölnek minden olyan hozzászólást, ami megszegi a fentebb leírt tilalmakat. Súlyosabb esetben kizárják a fórumról és/vagy a Végzetúrból azt a játékost, aki nem tartja be a netikettet. A személyes vitává fajuló topicokat lezárjuk, esetleg töröljük.

a moderátorok
Dátum: 2010.11.09. 21:42:46
Mi az Miklós, fáj az igazság, azért törölted az előző HSZ-m?
Nem volt netikettet sértő a HSZ-m, amit írtam, csak egy építő kritika, amit te úgy látszik, hogy önelégültségedben nem tudsz elfogadni.
A fórum azért van, hogy kinyithassam én is más is száját, ha neki nem tetsző dolog történik, de ha te azt gondolod, hogy csak neked lehet véleményed, akkor írj csak te a fórumra.
Oldal: 12345678