Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenezimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2014.03.04. 22:58:44
A sok kattintásos dolgokat kellen szerintem kiváltani.
Példa erre például az állat eledel, vagy a gyógyital és mannaital a tárgylistában.
Lehessen az ilyen tárgyakaból, egy kattintással annyit felhasználni, amennyi éppen szükséges, akár az adott állatnál, akár a karakternél.
Dátum: 2013.08.11. 01:30:46
Abigele, ha törlik az inaktívokat, akkor nagymértékben megfogynak portya célpontok, ami egy elég kellemetlen dolog lenne minden aktív játékos számára.
Az okok a következők.: Mivel a játékban az erősebb kutya ........ elve működik, minden valakinél gyengébb karakter szó szerint pépesítve lenne naponta többször is, ami által egyre többen hagynák abba a játékot, mert értelmetlennek találnák, hogy játszanak, mivel semmi sikerélményt nem jelentene nekik, hogy állandóan a porban fetrengve kell nézniük, ahogy az artériájukból fröcskölve ömlik a drága LE.
Így, hogy vannak inaktívok, relatíve kevesebb támadás éri az aktív állományt és van kedvük játszani.
Inaktívon lehet nyugisan ismételhetőzni és EH-val ad LE-t is.
Ha ez nem lenne, akkor sokkal nagyobb súly hárulna a gyengébb karakterekre, köztük rád is.
Dátum: 2013.07.21. 13:15:52
Én úgy tudom, hogy csak az egyik lehet nálad.
Dátum: 2013.05.08. 15:19:27
Látom valakinek nagyon a szúrom a szemét, mert a pontszámom mindig zuhan, még ha olyan témában is írok, aminek semmi köze a semmilyen vitához.
Közölném a kedves pontozó bizottsággal, (ha esetleg nem tudná) hogy magasról teszek a pontszámra, hiszen nem ad sem pluszt, sem pedig mínuszt.
A véleményemet sem tudja belém fojtani, tehát csak nyugodtan pontozzatok akár mínuszba is.
Ajánlatos rámenni a profilomra is és az összes eddigi hsz-t amit írtam lepontozni.
Szeretném látni, hogy mennyire vagytok képesek mínuszba vágni.

Off vége, de ez kikívánkozott belőlem.

Szép napot pontozós IQ betyárok.
Dátum: 2013.04.29. 00:41:21
Végy olyan fegyvert, vagy fókuszkristályt, ami ad kábítást és üsd a népet, valamikor csak ütstz majd olyat amelyik kábítja.

Az állatölőshöz kell másodlagos támadás nevű szakértelem, lehetőleg minél magasabb és olyan ellenfeleket keress, akinek alacsony szintű állata van és azokat üsd, így van esély rá, hogy kivégzed az állatot.
Dátum: 2013.03.11. 09:56:22
Köszi a választ.
No akkor majd rágyúrok a kicsi karimmal, hogy legalább meglegyen az összes medálom hamar, a + közelharci sebzés miatt és, hogy ha majd elérem a 60-s szintet sok-sok Af-et kapjak a templomból.
Dátum: 2013.03.11. 09:39:54
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy A kis szinten megszerezhető templomi medál ad ugye +1 Af-et, ez téy.
De mivel az én karim picike, így ezt még most nem kaőpja meg.
A kérdés az, hogy eltárolja-e a program azokat az AF pontokat, amiket így szereznék és megkapom-e azokat, amikor elérem az AF-hez szükséges szintet?
Dátum: 2013.03.01. 15:21:29
Hát, nem biztos, hogy mindenkinek van rávalója, vagy éppen az ősövet váltja ki például hűségszilánkból.

Ha viszont valaki szertne a feladatok által haladni, azt nem kellene őskő függővé tenni.
Végül is ennek a fejlesztésnek az volt a célja, ha jól sejtem, hogy mindenki tudja használni és ezáltal valamivel gyorsabban lépjen szintet, ami ugye azt eredményezheti, hogy nagyobb szinten többet tud költeni (már, ha akar) a játékra.
Én most is azt mondom, hogy kérem a feladatok felülvizsgálatát.
Akinek tetszik, tetszik, akinek nem, nem.
Dátum: 2013.02.28. 15:10:14
Lehet, hogy csak egy dekrétum van, és az zavart meg, hogy három választási lehetőséget adott ki, de az LE-ért kiváltható dekrétumok bevezetését, akkor is pártolnám, mert így sokan tényleg nem használják majd a feladatokat.

Szerintem abszurd, hogy a tegyél fókuszkristályt a felszerelésbe 1- 2 köves feladat, 10 kővel váltható ki.
Így valszeg sokan nem tudják majd befejezni a feladatokat, mivel vannak olyanok, akiknek a templom is nehézségekbe ütközik, főleg, ha ott is kap vagy 4 olyat, ami kővel teljesíthető, vagy dekrétummal.
Ha az a cél, hogy minél több játékos használja ezeket és ezáltal a gyorsabb szintlépésre szeretnék rábírni a VU játékosait, akkor ezt nem így kellene megoldaniuk.
Dátum: 2013.02.27. 21:49:06
Tisztelt fejlesztők!

A feladatok dekrétumainál, nem lehetne olyan opció, hogy LE-vel is kiváltható legyen, ne csak őskővel?
Ha az a cél, hogy a játékosok nagyobb része használja ezt a fejlesztéseteket és ezáltal lépje a szinteket, akkor ezt jó lenne beletenni, hiszen nem mindenki teheti meg, hogy erre is és a végzet templomára is ( ha nem tud valamit ott is megoldani ) költsön, minden áron.
Továbbá, ha a végzet templombam ki lehet váltani a dekrétumot LE-ért, akkor szerintem evidens, hogy a minden szinten egyszer teljesíthető feladatoknál is meglesgyen ugyan ez.
Mondjuk lehetne úgy, hogy az első dekrétum 20K LE, a második 40K LE, a harmadik pedig 80K LE.
Így mindenki saját akaratából dönthetné el, hogy mit akar felhasználni.
A fent nevezett dekrétum költséget, 50-es szintr számoltam, természetesen ez mindig nőne a karakter szintlépésével arányosan.

Várom a választ, vagy az észrevételeket a javaslatomra
Dátum: 2013.02.22. 00:47:09
Hazánk hányszor "férne el" a Kaszpi-tengeren?

kb. négyszer
nem férne el, mert Magyarország nagyobb
kb. tízszer
kb. hatszor


kb négyszer a helyes válasz
Javításra szorul a tagadó válasz miatt.
Dátum: 2013.02.22. 00:45:37
Miért lőtték szét a Birodalmiak az Alderaan bolygót a Halálcsillag segítségével?

azért, mert ott bukkantak rá a Lázadókra
bosszút akartak állni, amiért Lázadó kémek ellopták a Halálcsillag tervdokumentációit
erődemonstrációnak szánták, mert Leia hercegnő nem akarta elárulni, hol van a Lázadók támaszpontja
eredetileg a Tatooine bolygót akarták elpusztítani, csak rosszul céloztak


Szerintem ez spec, mivel egy filmből kiragadott részletre kérdez rá
Dátum: 2013.02.21. 22:11:17
Hát az eddigi hozzá szólásokat olvasva nem aratott sikert ez a fejlesztés.

Nekem is gondot okoz az áldoz fel hűségszilánkot, szerezz, vagy használj fel 20 templomkristályt, fókuszkristály berakós, valamint idomítós küldetés.
A horribilis vadászatról, már ne is beszéljek, mert ha megcsinálom, valamint felveszem a jutalmakat, már a szintlépés küszöbén vagyok majdnem + ott van még a kalandos, amiből 13-t kellene megoldanom.
Ezzel szintet is lépek és esélyem sincs a teljes feladat végrehajtására.
Mindez V5-ön, LV 55-ön.
Dátum: 2011.09.25. 02:33:16
Hm...
Piros Lámpás negyedet mikor nyitunk itt a végzetúr kebelén?
Dátum: 2011.09.22. 21:43:59
Cseréljék akkor ki például fáradhatatlanság medálra, olyanoknál, akiknek ez nincs meg, mert csak a portyagömböt esett nekik.
Akiknek mindkettő megvan, azokat más tárgyal kellene kárpótolni.
Akkor egy nagyon gyenge karakter lenne a végeredmény szerintem, mert mindkét szélsőséges taktikának csak az 50%-t használná az adott karakter és ez jelentős LE kiesést okozna.
Dátum: 2011.04.08. 17:29:26
Corina, ebben az a nem jó, hogy hiába engedsz össze két azonos TÖ és SZÖ összegű karaktert, a magasabb szintű és a nagyobb épület illetve tárgybónusszal rendelkező az esetek 75-90%-ban agyonveri a kisebb szintűt.
Teszem azt, van egy 400-s tul és szaki összegű 12-s szintű karakter és van egy ugyan ilyen statokkal rendelkező 20-s, szerintem a 20-s nyer minden csatát és megint csak a kis karakter játéka lenne ellehetetlenítve.
De azért azt sem kellene elfelejteni, hogy az eddig feltápolt karakterek, úgy verik majd agyon a vegyes üzemmódú karikat, mint most, tehát szerintem ez a régen futó világokban nem okozna gyökeres változást.
Sőt ez egyes embereknek, még nagyobb géphez kötöttséget jelentene, mert azért vannak sokan, akik nem ülnek egész nap a gép előtt, mert más dolguk is van.
A TP akkor érne valamit, ha TP-ből is lehetne fejleszteni a karaktert, ugyan úgy, mint az LE-ből és nem csak a szintlépéshez kellene.
Dátum: 2011.04.03. 12:40:24
Melyik ország nyerte megy a 2006-os VB-t?
Németország
Spanyolország
Franciaország
Olaszország

Helyesírási hiba.
Javításra.
Oldal: 12345678