Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenezimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.09.30. 16:46:04
Hát ideje lenne már a törlésének, mert csak a helyet foglalja.
Dátum: 2010.09.30. 16:43:00
Igen, ez teljes mértékben igaz.
De akkor alakítsa át az egész játékot és neveljünk, mit tudom én, mondjuk tevét, az úgyis nagy divat mostanában.
Dátum: 2010.09.30. 16:05:09
Hála az istennek, megint sikerült valakit gyomron vágnom a kis eszmefuttatásommal, mert ahogy megint lezuhant 2 perc alatt az indexem, abból ugye az jön le, hogy van olyan, aki a tömködős taktikát használja és így akar bosszút állni.
Dátum: 2010.09.30. 15:59:29
Ezek szerint, akkor áttérhetünk a másik taktikára, ha már ezt kukázzuk.
A másik taktika pedig a következő.: Akik most csinálják, vagy csinálni akarják ezt a taktikát, azok töröljenek mind egy szálig.
Szerezzenek 10 olyan embert, aki napi szinten a lebeszélt időpontban ellátja őket egy valag LE-vel és akkor az alsóbb szinteken mindenhol csak masszív karaktereket fogunk találni, a közép mezőny meg szépen megritkul.
Gondolom, ezért a taktikáért nem lenne lázadás, mert ezt is csinálják, csak szét kell nézni a játékban.
Bár ha jobban belegondolok, akkor is akadna egy réteg, aki ezért megint csak nyafogna, mint a szűzlány, mikor b..... viszik.
A végén már tényleg annyira le lesz butítva minden ebben a játékban, hogy nem érdemes játszani vele.
Dátum: 2010.09.30. 14:36:33
Én nem unatkozom a játékban.
Dátum: 2010.09.30. 09:45:34
Viszok009, szerintem azért nem törlik a halott karaktereket, mert így mutat szépen a statisztikában, hogy milyen sok ember játszik, az viszont nem lényeg, hogy a karakterek kb 30%-a
már több hónapja inaktív, ehelyett kiütik az ember kezéből azt a lehetőséget, hogy legyen esélye a szinthuszárokkal szemben, ha időt áldoz rá.
Dátum: 2010.09.29. 23:18:46
Engem speciel nem érdekel a TOP.
Ők ott vannak, én meg lejjebb.
De azért szerintem mindenkinek az a célja, hogy a lehető legjobbat hozza ki a karakteréből és ha most újfent kiütünk valamit ezen karakterek kezéből, akkor megint adtunk a sz..nak egy pofont.
Dátum: 2010.09.29. 22:46:32
Úgy látom, hogy valakinek a tyúkszemére léphettem, mert csak úgy zuhan a népszerűségi indexem.

De legalább írna is, ne csak pontozó robot módjára cselekedne.
Azt hiszem ezt hívják jellemtelen cselekedetnek, ami csak azt minősíti, aki teszi.
Dátum: 2010.09.29. 22:39:02
A láthatatlan vadászós sajtolós taktika viszont egy kitörési pont azoknak, akiknek van türelmük hozzá.
Dátum: 2010.09.29. 21:54:57
Nem kell ahhoz prémium, hogy ilyet ki lehessen nevelni és, hogy meg lehessen csinálni, mindössze az kell hozzá, hogy szólok 8-10 barátomnak, hogy ugyan regeljenek már arra a világra ők is és naponta 3* menjenek neki a karakteremnek Jó sok LE-vel, amit ugye én is viszonzok nekik, tehát visszacsapkodom őket, így keményen ki lehet tömni egy karaktert.
Dátum: 2010.09.29. 21:40:46
Ha mindenen változtatni akarunk, akkor változtassunk azon is, hogy ne lehessen már úgy kineveltetni egy karaktert, hogy X számú gyenge ember addig üti és veri tele LE-vel, hogy kis szinten van 1.000.000 fölötti LE difije és ebből ugye Ő a menő.
Ha az ilyeneket is kiszűrik, akkor én is azt fogom mondani, hogy ideje a nerfnek. de amíg az ilyenek ellen csak így tud (Láthatatlan vadászat sajtolással) védekezni a játékosok egy része, addig tessék szépen békén hagyni.
Dátum: 2010.09.29. 21:26:23
Persze-persze, akik eddig csinálták és kineveltek egy erős karaktert, azoknak nem fontos, mert már átálltak PÓK-nak lenni ugye?
Aki meg szeretné felerősíteni a karakterét ilyen módon, arra meg tegyünk magasról.
Nem értem, hogy ha eddig ez nem szúrta senkinek a szemét, akkor most miért kell belepiszkítani, ha valaki ezt az utat választja hagy tegye.
Legyen már azért joga a játékosnak, hogy mit kezd a karakterével és más döntse el, hogy mi legyen vele.
Dátum: 2010.09.22. 13:22:16
Hát már nem biztos, hogy sűrűn fogok vele találkozni, mert nekiálltam a kivégzést fejleszteni, mint az őrültek.
Dátum: 2010.09.20. 19:52:00
De ha kivégzett, az azt kell, hogy jelentse, legalább is az én józan paraszti eszem szerint, hogy lenullázza az ÉP-met, vagy nem?
Ilyen még egyik világon sem fordult elő velem.
Dátum: 2010.09.20. 19:06:52
Nekem viszont azzal van problémám, hogy most végzett ki valaki csata szerint, de az ép-m meg
240-n áll most is, de a csatát sebzés arányilag megnyertem, és azt írja, hogy vesztettem.
Itt van nézzétek meg és ha hiba van benne, akkor intézkedjetek.

Csatakiáltással támadtok egymásra.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy vérforralás varázslatot. (-50 VP). Fürge Rhemedyl gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 30 életpontot vesztett.
Fürge Rhemedyl egy vakító fény igéjét idézi fejedre. Rohanás közben kitérsz előle.
Egy gyors csel után a szinaptikus korbáccsal Fürge Rhemedyl védtelen felsőtestére támadsz. 34 pontnyit sebeztél.
Fürge Rhemedyl rád veti magát, a mithril hosszúkarddal sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 37 pontnyit.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Fürge Rhemedyl páncéljáról.
Fürge Rhemedyl rád veti magát, a mithril hosszúkarddal sebezhető pontot keres. 46 életpontot vesztettél.
Oldalt szökkenve, a szinaptikus korbáccsal Fürge Rhemedyl feje irányába ütsz. 40 pontnyit sebeztél.
Fürge Rhemedyl lesújt rád a mithril hosszúkarddal. Talált, 41 ép-t sebződsz.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a szinaptikus korbáccsal. Fürge Rhemedyl 35 pontnyit sérült.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 139 sebzést okoztál, és 124 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 310 lélekenergiát.

És mint mondom, nem ment 0-ra az ÉP-m, tehát lehetetlen, hogy kivégzett volna.
Köszi szépen, máris átfogalmazom a kérdést.
Mennyi őskőbe kerül 4 hét prémium tagság?

6 darab
12 darab
24 darab *
36 darab

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Megmondanátok, hogy ebben mi a rossz, vagy az értelmezhetetlen?

Gondolom mindenki tudja, hogy mi a jó válasz?
Dátum: 2010.09.13. 16:43:41
Hm... és mit csináljon az a kisebb karakter akinek, még semmi ilyen tárgya nincs, mint a fejlődés valamilyen öve, mert még nem esett bele abba az eventbe?
Dátum: 2010.09.13. 15:22:30
Lehet, hogy lenne jobb megoldás is, teszem azt nem az ilyen pontokhoz kellene kötni az eventet és nem is az LE betöltéshez, hanem például, ha már hordánkénti versenyről beszélünk, akkor meg lehet úgy csinálni, hogy az egyes szintűtől kezdve a 100+-s szintűekig bezárólag mindenki kap ugyan annyi felhasználható cselekvést naponta.
Ebben az esetben nem lenne előnye senkinek sem, sőt tényleg arról szólna az esemény, hogy melyik horda az összetartóbb.
Dátum: 2010.09.13. 15:10:20
És az nem bőven elég neked, ha 48 óránként válthatsz?
Ha jól tudom, te aktívan játszol és gondolom a portyához tartozó összes szakértelmed az egekben van, tehát, ha átváltasz 30-ról 15-re, azt a 2 nap alatt majdnem, hogy elportyázhatod, utána visszaállsz 30 PP-re büntetlenül és fele annyi idő alatt regenerálod az elfogyott PP-t, mint más.

Szerintem az event alatt ez lenne a legnagyobb igazságtalanság.
Oldal: 12345678