Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CsabSz

Oldal: 1
De ennyi erővel nincs első világháború, se második, és aki nem tudja azt, hogy azok mikor voltak, akkor az nem hiszem, hogy csak szerintem gáz.Vagy Mohács.Ennyi erővel nem lehet feltenni semmilyen történelmi kérdést? Akkor mit tegyek fel? Ki játszotta az XY című filmben John szerepét? Nem hiszem, hogy ez sokkal jobb lenne.
lol, ez történelem, ennyi erővel miért kéne tudni ki volt Magyarország első miniszterelnöke a rendszer váltás után? Ő is meghalt már, mégis tudni kell...Történelmi kérdést miért ne lehetne feltenni?Olyan kérdéseket szoktam látni, hogy a hajam égnek áll. Sportos kérdésekkel is tele van, és én meg rühellem a sportokat, ennyi erővel ne legyen sportos kérdés. Amúgy ott a Google, beírod a kérdésből, hogy NEP, és 15 mp alatt már tudod is a választ...

A leghálásabb "általános műveltség" témák:
- Általános iskolai alapdolgok. Blődül hangzik ugyan, de ezeket MINDENKI tanulta, tehát senki sem mondhatja, hogy túlzottan specializált dolog

Sztem ez benne van minden törikönyvben is, de mind1. Megkérdeztem már azt is, hogy mikor ölték meg Ferenc Ferdinándot, arra pedig helyesírási hibát kaptam,ami lehetetlen, mert a helyesírásommal sosem volt gond.Jöjjenek a Hatalom Kártyái kérdések, amiket még életemben nem fogtam a kezemben.
Micsoda az a NEP?

I. Világháború utáni új szovjet gazdasági irányzat.
Nemzeti Eszmék Pártja.
Nincs ilyen.
Egy eszköz, amivel a neutronokat vizsgálják.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem értem, h ebben mi nem egyértelmű. Az emberek olyan kérdéseket elfogadnak, hogy az hihetetlen, az enyémet meg képtelenek. Ez a 3. kérdés, amire nemet kaptam, mostmár beírtam azt, hogy Mennyi az értéke 15!-nak? Ha erre sem adnak pozitívat, sosem lesz meg a küldetés.Direkt csinálják, hogy mással ki...nak?
Oldal: 1