Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Egy dolgot kérdeznék csak tőled, ott mennyiben minősítettem más karakterét? A levelei minősítették őt magát. Erre történt utalás. Nem mondtam, hogy ő gyenge vagy erős, vagy jó esetleg rossz játékos, hanem utaltam a magasröptű levelekre. Nem ugyanaz a kettő szerintem.
Csak tudnám, hogy ez a mondandó hogy jön ide, nem baj Pici...
Van egy olyan érzésem, hogy a felvetésed Arielével együtt nem volt idevaló. És nem csupán az off jellege miatt, hanem mert baromira visszataszító a személyeskedés része pont egy játékban. A 1,5 év munkája van alattad dologra meg egy válasz lehet: Nem munkája, hanem játéka. Van egy kis különbség közte.
Az eredeti húzta ki a VF-et. A bölcs meglátásaidat meg nem tudom mire alapozod, súg valaki az asztal alól?
Nem, igazad van Balgos, sirassuk együtt.

Amúgy valóban elrontjuk és nem állunk meg egynél, ugyanerre a célra beszereztünk már egy volt Tyrant tagot is.
Mert a VF nem optimális?
Szerintem is korai még temetni Prófétát, elég ha csak megkérdezitek Draak Hoggelde-t. Imádjuk a leveleidet Draak, nehogy megszakítsd a sorozatukat, sokunk már csak ezért az élményért játszik!

Viszont be kell vallanom, hogy tényleg egy komoly gond akad az új tulajjal, mindenféle kavicsot összeszed és már nem férünk el a váron belül az összehordott kőhalomtól. Ráadásul megmakacsolta magát és azt bizonygatja, hogy akkor sem visszi vissza a Légióhoz, ha még 3 OPTIMÁLIS költözésen átesik.
Aljas dög vagy Damage, én állat belehallgattam és most holnap be kéne újítanom egy új dobhártyát.
Amúgy a kékségek itteni csevegései még nem is a legrosszabbak közül valók, ha megnézed a róluk elnevezett topicot az igazán negédes és semmitmondó. Nem is értem, ha valakinek ilyen ingerenciája van, miért nem a saját szövetségi fórumán intézi?

Amúgy a PC lövések nem bókok és nem irigykedés miatt történő dolgok. Nálunk Zöld Szója Logan már veszettül számolgatott jó pár napja és a végén arra a megoldásra jutott, hogy lőnünk kell, mert az OPTIMÁLIS.
Idézet: Cyron - 2010.04.14. 22:10:33
Ezúton puszilom a következő kedves szövetségeket:

A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Rózsaszín Nyuszitappancs
Káosz és Vér

A fenti szövetségek mindenféle előzmény vagy bárminemű indok nélkül 15-20-as szintű PC-t küldött a Légióra.
Na most ez eddig sem hatott meg minket és ezután sem fog, de azért csókoltatom és olykor látogatom kedves résztvevőket.


Az olykor látogatomra csupán azt tudom mondani, hogy nem értjük már napok óta, hogy miért tömöd TP-vel Prófétát.
Oké, lehet hogy lett volna -40 k is. De összességében nem osztott-szorzott volna. Amúgy a monitortöréssel igazad van.
Tény, hogy az alsóbb szinteken megzabolázza a randomot, de én a hatását max annak tartom, hogy 95 vereségem van így, a plusszok nélkül meg lenne mondjuk 200. Meg a vesztett LE-m több lenne mondjuk 20-30 k-val. Szerinted ez mennyit számítana? Szerintem semmit.
Előnynek előny, de nem úgy mint ahogy a nagy többség gondolja. Nagyobb minusszal is támadhatsz, ebben előny. De nézd meg NoFeart, ő az ellenpélda. Jó játékosnak nem kell a körbeépítés. Erre példa még nálunk Zöld Szója Logan is, de sorolhatném még az ilyen játékosokat, pl.: Igor.
Az általad ismertek közül kevesen. Jó, ez csak kötözködés volt, valóban kevesen vannak, sok póknak mondott karakter, akik egy-két millás LE diffit birtokolnak is alamizsnával rohangálnak. Sajnos.
Dátum: 2010.03.23. 14:36:08
Legyen igazatok Diamond és Byzon!
Követni fogom a példádat Mester, annak biztosan van valamennyi népnevelő hatása. Craslorg neked ezek szerint van önmérsékleted. Nekem meg nincs.
Abszolút kultúráltan meg is tette, írt hogy büntetlenül nem támadom már sokáig, mert töröltetve lesz a karakterem. Egy vicc a srác.
Dátum: 2010.02.17. 19:17:01
Jelen esetben csak egyetérteni tudok veled winnie.
Dátum: 2010.02.12. 19:19:11
És ez így van rendjén, drukkolok hogy mindig legyen erőtök szétrúgni a Kertitörpe seggét! Hajrá Maci!
Dátum: 2010.02.10. 19:59:55
Hiéna 14. szint
Zöld Pókok Exkluzív Hálója

Függőség terápia.
Őszintén, azt gondolod hogy mással ez már nem fordult elő? Amúgy meg csupán annyit gondolj végig, hogy miért megy a szócséplés? Azért a nevetséges mértékű háborús nyereségért?

Ha zavar igazolj le te is olyanokat akik szétcsapnak odaát.