Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Cras királyom pont Almási Viktor esetében névtelenséget emlegetni nem bakövés egy kicsit? És valóban az a hülye aki nem válaszol egy levélre, vagy az aki a másodikra már fröcsög? Nektek elgurult a gyógyszeretek?
Kellett neked bemásolni a levelet, a végén már megint te lettél a bunkó. Ha van rajtad sapka azért, ha nem azért. Válaszolj minden levélre, most már van sémád is... Szóval patkány, öcsipók és mellesleg kötsög, válaszolj!!!!!!!!!
Dátum: 2010.05.28. 14:20:05
Csak nektek dukált, a TGY-vel nincsen semmi baj. Amúgy anno emlékeim szerint nem volt hőzöngés, ezt csak valószínűleg a nárcisztikus lelked hiszi.
Dátum: 2010.05.27. 20:07:37
Impero, erre a kérdésre ne válaszolj, szerintem beugratós...
Dátum: 2010.05.27. 19:58:55
Birka irományaival kapcsolatban vannak fenntartásaim, de ez a háború élénkítő cumó nagyon ott lenne! Megpezsdülne mindjárt egy kicsit az állóvíz.
Dátum: 2010.05.27. 19:47:40
Ez a rész amit átküldtél a legendából nagyon ott van, kösz Ördög!
A mókát félretéve van ellenszer azért, ahonnan nem szakítok nem igen járok vissza és így vannak a sorstársak is. Kb 2000 hsz született ebben a témában, de pár láma még mindig képes feldobna ezt a bakelitet a lemezjátszójára és akkor orrán-száján szajkózza. Mert ő persze látja ezt a másik oldalról is stb. Teréz anyu! Erre azt tudom csak mondani, hogy valószínűleg csak arról az oldalról látod, az meg legyen a te bajod...
Dátum: 2010.05.27. 19:33:41
El vagy tévedve, nekem különösebb bajom nincs a TP töméssel, főleg mióta van EH. Jöjjön csak aki akar, engem nem zavar. Ezt komolyan mondom. Most már LE is jár érte, combosodnak az állataim is, tiszta haszon. Csak a magadfajták hiszik azt, hogy ez védelem. Nem az.

El Diablo, bemásolnál párat PM-ben a magasabb szintű legendákból? Nagyon kíváncsi vagyok!
Dátum: 2010.05.27. 18:49:34
Blazek a te vicces mondataidat mindig élvezet olvasni. Marad a törlés helyett marad a 15 % alatti ÉP, a katakomba, a védelem itala, a láthatatlanság, a segítő kéz...soroljam még?

ui.: Küldeném mindenkinek, aki a Blazek féle rinyálós iskola módszereit követi:
http://www.youtube.com/watch?v=NhNcPCLl61w&feature=related
Dátum: 2010.05.17. 12:30:06
Mint ahogy nálunk Seligen is jelzett hasonlót.
Jogos a kérdés...
Dátum: 2010.05.12. 23:33:11
A szabály egyszerű, csak nem egyértelmű.
Dátum: 2010.05.12. 17:09:42
Tetszett Rokamoka írása és benne van az egyik kulcs kifejezés: egyértelműbbé kell tenni a szabályokat. Most nem azok.

Másrészt ne legyetek elnézőbbek a többi világon sem, az a vicces része, hogy nem egyenlő a mérce.
Dátum: 2010.05.11. 21:14:52
Azóta nyalok ilyen veszettül, amióta benyögted valahol, hogy 2 méteres nagydarab pali vagy. Mókát félretéve tényleg az a véleményem ebben a helyzetben mint neked, hogy a V4 indulása után ilyen mérvű változtatást megtenni nem etikus (imádom ezt a szót, mostanában sokat forog a fórumon).

Ez kicsit olyan, mint sakkjátszma közben a két játékos csak lesi, hogy egy fazon odalép az asztalukhoz és felrúgja.
Dátum: 2010.05.11. 21:08:28
És lássatok csodát, egyet kell hogy értsek masterv kollégával!
Nagyon korrekt és jó ötlet!
Dátum: 2010.05.07. 22:54:08
Már én sem szeretem, ahogy ennyire tökélyre fejlesztette a fikázást, szerintem a napocskára hajt a "mocskos szájával".
Dátum: 2010.04.28. 19:35:44
De remélem te azért leszel, hogy a keblemre ölelhesselek!
Dátum: 2010.04.25. 21:23:56
Nem lesz 0 LE-s portyája, fix minimum 820 LE-t kapok érte pingvinek gyöngye.

Kitartásom a töröltetéssel való fenyegetésből és kedves leveleiből fakad, nekem is kellett egy személyes kedvenc.
Dátum: 2010.04.25. 21:01:39
Az egyéb oszlopban kattints a segítség gombra és az ott található email címen, vagy az operátornál munkaidőben közvetlenül tudsz segítséget kérni. Ne köszönd, szívesen segítettem.
Mi is siratjuk Tonyt, akkor esett vissza jelentősen, mikor te vitted. Béke poraira. Na látod Ariel, ez már valóban személyeskedés, az előbbi meg nem volt az. Szerintem.