Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Az addig rendben főnemesek gyöngye, de sokan az első észrevételig már jelentős előnyt összeszedtek, aminek a jótékony hatását később is élvezni fogják...A való életben ez az az eset, mikor csak az első millát lopja össze az ember és utána megjavul...
Én is csak csatlakozni tudom Ywgarrd kollégához, ez valóban nem elrettentő és semmi negatívumot nem jelent a pókoknak pár nap kihagyás...Na jó max a farmok feljebb ugranak, aztán annyi...
Dátum: 2009.04.24. 12:20:50
Ez így van, nem is irónikusnak szántam...
Dátum: 2009.04.24. 12:07:06
Amit jól teszel, mert Mortimer egy két lábon járó enciklopédia, vagy ha jobban tetszik egy lélegző fórumkönyvjelző...
Dátum: 2009.04.24. 11:37:21
Ne fokozd a fokozhatatlant...
Dátum: 2009.04.20. 22:06:05
És én még azt hittem, hogy Dalen kórja nem ragályos...

Ne csináld ezt vörös vezér, kicsit feljebb még dícsértelek! Mesélni én is tudnék megboldogult koromból az Elit korrektségéről, de egy történet sem jut eszembe...És a memóriámmal nincs semmi gond.
Dátum: 2009.04.20. 18:41:41
Stimmel, de ilyesmire meg felesleges felkapnod a fejed, mindenki aki már irányított magas szintű karaktert egyértelműen tudja, hogy az eggyel is baromi sok idő megy el, ha valaki lelkiismeretesen nevelgeti...

A csalásról meg egy a véleményünk és tényleg felesleges az a szájkarate, ami közben folyik...

A késést mármint a háború esetén taglalnád, hogy mit értesz alatta?
Dátum: 2009.04.20. 17:45:44
Tévedsz Grid...Petur hsz-eit a kezdetek óta szívesen olvasom, mert visszafogottan és korrekten kezeli a helyzeteket. Leanthil nekirohanásai kapcsán vannak ezek a beszólásaim, bár abban max igazad lehet, hogy nem kéne általánosítanom esetetekben...

Volt egy állásfoglalás a játékvezetés részéről, ami a helyettesítés kapcsán eléggé jól érthető és határozott, ha ezt egyes vörösök nem akarják megérteni lelkük rajta. Csak ilyenkor megy a felesleges szájtépés...

Morti! Ezt vágom, meg veled ezt párszor beszéltük is...
Dátum: 2009.04.20. 16:36:47
Kezdem érteni, hogy miért sírnak a vörösök...

A Légió viszont hozza a formáját, nekik kijár a gratuláció...
Dátum: 2009.04.19. 18:37:17
Megértem mindenkinél jobban a TGY nekirugaszkodását, messzemenőleg drukkolok nektek, hogy szétkapjátok a vörös dögök és a kék hiénák arcát...

Egy régi TGY barát új bőrbe csomagolva...

ui.: Ha kell, beállok vizesnyolcasnak!
Dátum: 2009.04.09. 20:00:58
Mert nincs fantáziád kistestvérem, valahol ott lapul a szocializációs képességeddel együtt egy pöcében...Van ilyen...

Dutch ez nekem is tetszett, nagyon szép... Abban a mesélős játékban, amit Darksol emlegetett, és amit te mesélnél Darksol és Wurgolx mellett én szeretnék a 3. játékos lenni...