Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Szerintem irigykedsz, mert a 2. szinten így "csak" a harmadik vagy a toplistán...A magasszintű tapasztalataiddal, a portyás előéleteddel, a nem láthatatlanul szerzett LE-vel...

Szóval ez vicc...Történés nuku, a kivizsgálás eredményt nem hoz, a dolog nem gyanús.
Dátum: 2009.08.08. 12:14:14
Nekem is vérzik a szívem az ilyen céltudatos játékostársakért...
Viszok, te nem bírsz leállni a nyüzsgéssel...
Aki ilyet állított Bolsevik az valóban hülyeséget beszélt...

Persze hogy előny, komoly előny. Vitathatatlanul!
Viszont voltak a TP osztó kollégáknak is hatalmas tévedései:
- az épületbónuszok nélkül jelentősen gyengébb lenne az LE diffink (hülyeség)
- etikátlan, csalás (csalásnak nem csalás, előbbi megítélés kérdése)
- a pókok agyongyilkolják sokak játékélményét (én csak lámákat fejek, aki több ezer LE-vel rohangál az ne csodálkozzon)

Biztosan kihagytam még dolgokat, de felesleges is tovább ragozni. Ne gyilkoljuk szét Morti topicját ezzel a meddő vitával. A bajnokinál pl abszolút egyetértek azzal épületbónuszokkal ne számoljon, voltak tényleg jogos és jó felvetéseitek, de ezt sem itt kéne, hanem a megfelelő topicban...Kösz.
Igen? Kíváncsivá tettél? Ki a manó lehetsz?
Oké-oké etikátlanok vagyunk, megkeserítjük mások életét...
Érdemleges dolgok nem hangzottak el, csak körbejártatok eddig a zokogással az összes topicban. Csak gratulálni tudok hozzá, ez valóban jó és a te szavaiddal élve etikus. Érsz el vele valamit? Nem...

Hozzátenném, hogy amennyiben csak sejtenéd hogy mire készül egy másik zöld szövi pár magasszintű tagja, akkor lehet hogy a késedbe dőlnél... Lehet ezt nálunk sokkal jobban csinálni...
Dátum: 2009.07.13. 14:21:28
Soul te ezért vagy üdítő színfoltja a játéknak, mert nem bírsz lakatot tenni a szádra... Nagyjából ez alapján kitalálható már hogy mit terveztek, sok sikert hozzá. A zokogógépek meg azt sem fogja tudni, hogy honnan került elő az az írtózatos mennyiségű LE...
Dátum: 2009.07.13. 13:27:16
El kellett jönnie annak az időnek is, mikor winnie és Sharab Shaktor véleményével masszívan egyetértek...

És ismételten meg kell lepődnöm azon is, hogy páran mennyit rágódnak a gumicsontokon. Csak így tovább fiúk rágódjatok, újat mondani nem tudtok, a felhasználási feltételek megsértésénél már végigmentünk ezen egyszer. de ha jól esik, akkor csináljátok...feleslegesen.
Dátum: 2009.07.10. 22:34:26
Nem értek veled egyet Morti! Az nem sima katt és nyer játék, hanem katt és mennyit nyerek izgalom...

Ha a vadászat elől való menekülést megfutamodásként értelmezed, akkor igazad van, megfutamodott.
Dátum: 2009.07.10. 14:43:58
Idézet: Awenhai - 2009.07.10. 06:35:03
Szervusztok!

Bokorn: én már ezért a beírásért is törölném a karakteredet. A szabályok be nem tartását hirdetni nem vall éppen sok gerincre, azzal együtt, hogy eddig becsületes játékosnak tartottalak. Ez a beírás ezt nagyon komolyan megkérdőjelezte most.


Bírom az ilyen észosztást, meg komolykodó kijelentéseket...Ezért törölném a karaktered...nem vall sok gerincre...eddig becsületes játékosnak tartottalak...Lehet hogy erős volt a kijelentése, de a hozzád hasonló okoskák is bőrt húzhatnának a fogukra...
TLO! Ez egy kicsit olyan helyzet, mint a szövetségünk kapcsolata Kimimaraval. Párszor ráportyáztunk, válaszul hadjáratot indított a szövetség tagjai ellen és napi többször beköszön 0 LE-vel több tagnál. Nem fejleszt magán, mást nem csinál, csak próbál nekünk ártani.

A te mondandódból nem derül ki, hogy ti ezt a reakciót mivel váltottátok ki az általad említett szövetségből, de hasonló lehet a dolog mint nálunk...Valaki a játékot kicsit másként értelmezi, mert nem volt gyerekszobája. Ez nem a felhasználói feltételek megsértése, hanem szimpla gyökérség, nem kell vele foglalkozni...
Dátum: 2009.06.29. 23:15:48
Imádom ezt a csajt, folyamatosan színt visz az életünkbe...
Dátum: 2009.06.28. 14:29:07
...dukátjaiért?
Dátum: 2009.06.27. 14:30:42
Shaktor és winnie? Bizonyos szempontból messze igazad van Mester!

Sok név felmerült, sokféle szempont szerint lehetne mazsolázni. Ha nem is pont öttel, de párral én is megtoldanám a sort:

-Dzsó, Wurgolx, AranyAlma, TB - akik a TGY arculatát igazán adták
-Craslorg - fórumos munkásságáért és Sharpa
-Asmodeus Mortimer (fórumkönyvjelző)
-Darksol - miért ne lehetne nekem is személyes kedvencem...

És aki az itteni aktivitásával messze megérdemelné: Tierga
Akik miatt színesebb lett a játék: Khetty, Incubus

És még hosszan sorolhatnám...

Szerk: Egy állócsillagot majnem kifelejtettem, aki keveset szól, de akkor összeszedetten teszi...Dragon Hunter
Dátum: 2009.06.23. 21:34:35
Detto, mint Ywgarrd...
Dátum: 2009.06.23. 18:20:19
A tréning meglátszik Mara, sokkal jobb vagy mint tegnap...
Dátum: 2009.06.23. 17:25:31
Szeretem mikor ilyen okosakat mondasz... Ez azért van, mert te közülünk való vagy Sanyi, annak ellenére, hogy az utóbbi időben rakétát dugtak a seggedbe és repültél olyan magasra, meg volt a lorddá avatásod.
Dátum: 2009.06.22. 23:26:58
Pedig milyen reményteljesen fogtam bele...Legutóbb egy marketingest fogtunk, elnézést nem egyet, hanem a legjobb tollal bírót.

OFF befejezve...

Majd közvetítsetek azért, kíváncsi vagyok a többi szint árára is...
Dátum: 2009.06.22. 23:13:49
Igen, ezt mi küldtük nektek, ahogy előtte meg is ígértük. A pontos hatása pedig ez, bemásolom az épület leírásából:

Ha felépítitek a Pusztítás Citadelláját, képesek lesztek távolról csapást mérni egy teljes szövetségre! Ha egy szövetséget csapás ér, azt kell először semlegesítenie, jelentős lélekenergia elköltésével, különben minden építése költségesebb lesz, szintx5%-kal. Egy szövetségen egyszerre maximum annyi szintnyi puszító csapás lehet, ahány tagú a szövetség (de akár több szövetségtől). A Citadella maximális szintje 20.
Dátum: 2009.06.22. 21:47:19
Héhéhé! Ehhez lesz pár szavam nekem is...