Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Dátum: 2009.10.10. 16:00:19
Nagyon tetszik nekem is ez a gondolat, szerintem is lenne érdeklődés bőven a szövetségek összeolvasztása iránt. Ezzel kapcsolatban érdemes lenne még átgondolni pár dolgot, és valóban a Darah által említett kúttöltés is ilyen. Emellett még:

- Összeolvadás után lehetne egyszeri változtatási lehetőség a szövetség nevében (akár hogy az új névben benne legyen az összeolvadó két szövetség neve)?
- Lehetne-e esetleg összeolvasztani két különböző hordába tartozó szövetséget is, vagy csak azonos hordabelieket?
- Átvihetők lennének-e a megszűnő szövetség topicjai a nagyobb szövetségbe?
Dátum: 2009.10.08. 16:30:08
Van ilyen, úgy hívják hogy átokpiramis, ezt nem azért mondom, mert nem értek egyet veled a portya támogatásában, hanem ez lenne rá a válasz...
Igenis Mester!
Ne piszkáld Turky, hatalmas felháborodásában belekavarodott...
Gyere vissza és csaljál közöttünk Mester, vagy javíts meg minket is...
MasterV nem uszít, csak a saját sikertelenségét dolgozza ki monológok formájában magából. Az szerintem simán minősít valakit, hogy egy játékba, - ami kikapcsolódás sok embernek - megpróbálja folyamatos belecibálni a való életes nagy okosságait és megmondani a frankót. Ne foglalkozz vele Logan, a sekélyességre nincs gyógyír. Hasonlóan egy középszerű Awenhai nagy meglátásaihoz. Gyerekek, ha annyira tudjátok, hogy mitől döglik a légy, akkor miért nem teszitek azt és lesztek jobbak? Az igazságok a ti vélt igazságaitok. Ennyi.

Csodálom a szövetségi társam, Ywgarrd türelmét. Sokadszor írja a történetét, azaz hogy jelezte ezt a kiskaput anno, hogy vannak társak, akik nagyon-nagyon sikeresek bónusz nélkül, hogy nem tiltja semmi, hogy van sok tényleg szabályellenes karakter, akikkel nem foglalkozik senki, velünk meg igen, de a helyzet nem változik. Mási testvérnek van igaza, aki nem veszi komolyan az ilyen csökötteket, Ywgarrd szerintem te se tedd...
Dátum: 2009.10.05. 21:46:31
Atomant merj arra gondolni, mert inkább ez lehet az oka. Ugyanúgy tiltja, mint pl a szarka szót is...
Ne fogd vissza magad Logan, indítsd el az inváziót.

Igen, kéne valóban egy ilyen ellenőrzés, amellyel ki lehetne azokat szűrni, akik nem lépnek fel naponta legalább óránként. Topper szindróma...
Nekem meg erről az a véleményem Morti, hogy a magasszintű szövikben is valószínűleg találni olyan karaktereket, amelyek abbahagyták a játékot és csak építenek. Ezek is károsak a játék szempontjából, vagy nem?

Le kéne kattani az okosságokról, értem én hogy uniformizálódni kéne, csak az nem hogy miért...
Dátum: 2009.09.25. 18:35:12
Nekem Eraman ötlete nagyon tetszik, minden olyan beleférhetne, ami kényelmi szempontból hasznos. Vadászat idejét kissé csökkentő, állat idomítását gyorsító stb...
Dátum: 2009.09.22. 20:03:40
Isten bizony egy nap sem adtam még ennyi légiósnak 10 pontot, de most a szívemből beszéltek. Ha más nem, akkor ez az egyetértés a játékosok részéről talán jelzésértékű lesz felfelé. (És most jön majd winnie, miszerint a szinthuszárok tehetnek arról, hogy kifutott alóluk a játék. )
Dátum: 2009.09.21. 09:18:44
Megettem, felgyógyított maxra, azaz kaptam még 4 ÉP-t mert annyi hiányzott és huss el is tűnt...
Semmi komoly Káosz Mestere, Dutch ütött, láma szája habzik...Majd kedélyek megnyugodnak, s lőn este, és megint eltelt egy nap...
Valóban...És még valami, mi az a kényszerítő erő, amely arra kényszeríti szegény Hagyát, hogy LE-vel kis tarsolyában vastagon megrakodva bukkanjon fel 15 % fölé? Ja hogy semmi? El is költhette volna mielőtt üthetővé válik?

A lámák vámszedőjét Dutchot éltetném egy kicsit, a balekok meg adakozzanak.
Dátum: 2009.09.14. 12:52:14
Szervusztok!

Összeírok sok sületlenséget és csodálkozom hogy miért nem ért egyet vele a játékosok komoly része...Amellett hatalmas megállapításokat teszek, hogy kinek mi jó (Ha ti optimalizáltok, több gondot fog okozni, mint amennyit megér a játék.)

Isten bizony nem értem, hogy a gumiszobában kényszerzubbonyban miként sikerül egy számítógépet becsempészni...
Dátum: 2009.09.12. 16:10:23
"Portyázás során ha egyik játékosnak több gyorsitása van, mint a másiknak, akkor
gyorsitás különbség X szint/10 plusz IQ-t és támadást kap."

Nekem tetszik! Sőt legyen inkább 10 helyett a osztószám mondjuk 2...
Félre a hülyeséggel, ennek egy üzenete van: Baratynak kell egy kis levegő, mert el van havazva. Mit tegyünk? Hmmmm...Húzzuk meg a játékosokat 600 CSP-vel? Igen, ez lesz a megoldás!
Dátum: 2009.09.04. 18:45:49
A kicsi mindig szimpatikusabb? Nem tudom mi az oka a fordított pontozásnak... Azt a részét nem értem, hogy az előre nyargalókat miért utálják, nekem is csak az a bajom, ha valaki felülről minősítgeti a lenti dolgokat. Na azt nem bírom tolerálni, mert ahogy a lentiek nem tudják milyen ott fennt, úgy nektek odafenn sincs lövésetek az idelentről. Amúgy meg valóban igaza van mindkettőnknek, az a lényeg hogy ne legyünk tucatárúk...Te is ezen vagy, meg én is...
Dátum: 2009.09.04. 07:19:15
Erről jutott eszembe, amit TLO írt, hogy a nagyok által püfölt póksággal mi a a helyzet, miért választják többen:
Mert mi szeretünk NYERNI. Vagy minnél jobbak lenni. Ezért játszunk még mindig. Számunkra az nem megoldás, hogy ott legyünk az elsők között, még akkor sem, ha ott már kevés játékos van, aki meg tud verni. Ennek ellenére nem várjuk el, hogy mindenki ezt csinálja, de azt se kérd, hogy mi se tegyük.
Nevet is kérnénk, hogy honnan érkezett...
Dátum: 2009.08.29. 05:54:59
Idézet: Ricardo - 2009.08.29. 01:46:51
(A szerepjátékos rész miatt tetszik a fertőzés 100%, maximum csinálok egy új klánt csak fertőzött smaragdoknak majd.)


Az új szövi már kész, várunk...

Szerintem is eltalált dolog, ez most jól sikerült a fejlesztők részéről.