Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Dátum: 2009.11.14. 21:26:41
Nem, csak neked tetszene, ez egy világbajnok fejtegetés volt. Táp nincs benne, csak színesítés. Ismét nem csalódtam benned Glórin!
Dátum: 2009.11.14. 18:16:58
Idézet: Mortimer - 2009.11.14. 17:36:27
Én olyan épületeknek örülnék, amik

- segítik az azonos hordába tartozó játékosok közötti interakciót.
Jelenleg csak a többi hordát, az ellenfeleimet ismerem, hiszen azokat ütöm, rajtuk/velük teljesítek küldetéseket stb. Az azonos hordába tartozókat max. akkor, ha a toplistát nézem, hogy ki van körülöttem. Ezen jó lenne javítani.

- segítik a toborzást, a szövetségek feltöltését, valós versenyhelyzet kialakulását

- helyrerakják a katasztrófális háborús rendszert



Darah mondandójával egyetértve az utolsó pont nem tetszik, de az eleje nagyon jó Mortimer fejtegetésének. Ez a 3 pont teljesen rendben van. És ami nagyon tetszik ezek közül kiemelve az az első pont. A legendákban sokszor előkerül a hordaparancsnok személye magasabb szinten, küldetések terén is. Elvileg a hordák is együtt mozognak. És egyetértek Mortival abban, hogy akár küldetések együttes megoldásánál is valóban inkább a másik hordákba tartozó végzeturakkal sűrűbb a kommunikáció. Ha már a kerettörténet is adja, akkor miért nincs valamifajta együttműködés az azonos hordájú karakterek között? Mert eddig erre max a toborzás miatt tett bárki lépéseket, más miatt nem nagyon.
Prisma! Ennek részben ellentmond az, hogy a manakonstrukcióval még eszementebben lehet tápolni, hiszen ha egy vagy több magasszintű karakter egy szövetségben csak manakonstrukcióval épít, akkor nem nő a kút. Ha ők felhúznak mindent, akkor egy jelentős idő eltelte után is simán be tud lépni egy első szintű, feltölti a kis kutat és mindjárt használni is tudja a kimaxolt épületeket akár egészen szélsőséges esetben. Azaz egy ilyen tényleg egészen szélsőségnél a manakonsti azáltal, hogy kutat nem növel még nagyobb táp lehet.
Dátum: 2009.11.06. 22:33:33
Igazatok van, többször el is hangzott, csak nem volt rá semmi érdemi reakció.
Dátum: 2009.11.06. 18:18:31
Viszok, te piszok... Ne csináld már, még ha egy kezdőnek kéne magyarázni mi a random azt elhinném, de nálad ez már biztosan teljesen tiszta. Akkor mit nem értesz? Alacsony szinten ez így megy. Ennyi. Patent a karaktered, 5 szint múlva lesz kb 4 bajnoki címed. Most nem volt szerencséd.
Dátum: 2009.11.04. 23:11:38
Ne csináld, ez volt a humánus. Ha durvulok, akkor winniet nem önmagában, hanem dr. Faktorral emlegetem.
Dátum: 2009.11.04. 23:08:07
Az utóbbi időkre gondoltam, a kezdeti hórukk az stimmelt, de most már minek, kérdeztem volna. A kalandokkal meglett rá a válasz.
Dátum: 2009.11.04. 22:59:07
Még ki sem mondtam és már meg is kaptam a választ, kösz...
Dátum: 2009.11.04. 22:57:43
Erről szóltak az eddigi hsz-ek is. És aki épeszű, az nem irigyel ezért titeket, mert nektek meg már nincs mi mást építeni. Amúgy Mortival beszélgetve mögöttetek is rövid időn belül hasonló lesz a helyzet, de ezt majd ő úgyis elmondja. Ami érdekel ezügyben -és gondolom nem akkora titok- Kócos, ti csak manából építetek a kút mellett, vagy nyomjátok még LE-ből is?
Dátum: 2009.11.04. 22:10:24
Nem is ellenetek szólt a dolog Kitmatko, ne értsd félre. Most semelyik fél részéről sem érkezett rosszindulatú megjegyzés szerintem. Tények hangzottak el: Magasszintűek vagytok, szervezettek vagytok, nincs más amit építhetnétek, sokáig nálatok lesz stb. LanMaffia szépen összefoglalta. Ennyi. Nem volt itt élcelődés, ha mégis akkor nem a ti károtokra, felesleges magadra/magatokra venni.

Csupán megint előkerült a végtelen játék egyik véges része...De egy kérdés komolyan feszeget és visszakanyarodok a baromságaimhoz. Volt már hogy megpróbáltátok toborozni winnie-t? Innen üzenem, mi akarjuk őt (Zöld Pókok)!
Dátum: 2009.11.04. 19:21:45
Imádom Logan tébolyodott agyszüleményeit olvasgatni, komoly lenne előrevágtázni a káosz irányába. A Légiót pedig egyszerű lenne befékezni vagy szétrobbantani. Szerintem csempésszük be oda winnie-t, majd ő megoldja.
Dátum: 2009.11.04. 14:42:25
Vagy robbantsd szét a Légiót te lökött kacsa...
Ezt a ki mikor vadászik titkot egyszer még kiverem belőled kertitörpe...
A fentebb leírt dolgok meg régóta szerepelnek a fórumon, ha jól emlékszem fórumkönyvjelző Morti már esszéket írt róla anno. Ráadásul ő valamikor még szövetségi társad is volt Pigone! Mielőtt szájkaratézol inkább kérdezd meg, 2 percen belül már jön is a válasz egy fórumos link formájában, hogy hol szerepelt a dolog pontosan, mert a jó öreg Mortimer ilyen precíz és mindig jelen van, mióta odaszigszalagoztam a billentyűzethez...
Dátum: 2009.10.28. 19:46:46
Ööööö, nincs...
Dátum: 2009.10.28. 19:13:34
Csak hogy reklámot is kerekítsünk a dologból, Khronos a Zöld Pókok oszlopos tagja. Az ő tanácsai szerint műveljük mi is a vadászatot és meg is van az eredménye, szépen fejlődünk...

Khronos, ne fogadd tanítványoddá még véletlenül sem, egy ilyen kertitörpe elcsúfítaná a kertünket és felgyorsulna az italok fogyása is!
Dátum: 2009.10.27. 16:14:46
Ötödik olvasásra sem tudtam eldönteni, hogy ezt most magyarul írta?
Milyen összes karakterednél Sanyi?
Dátum: 2009.10.25. 21:53:53
Szeretem chehs HSz-eit. Korrektek és nyugtatólag hatnak, én utána mindig ezt érzem:

Mától a fény gyermeke vagyok, lelkem hótiszta. Evilági bűnök nem érinthetnek, nem kísérthetnek. Zöldségen fogok élni és többé nem támadok más végzetúr/hölgy testvéremre!
Hívogat valami csodás dallam és a fény gyönyörűen és tisztán sugárzik előttem, és szívemben nyugalom honol...

Remélem ti is hasonlóan reagáltok és itt újra béke fog honolni... Ámen
Dátum: 2009.10.25. 12:54:21
Köszönöm a válaszod Black Death!
Dátum: 2009.10.25. 10:53:18
Ilyen őrültekkel tele van a belső fórumunk is...
Más valaki, akinek van tapasztalata ebben?