Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Van ok nélkül tömő, csak ezen büntetésre fejlesztett karakter Jerikó. Amiben igazat adok viszont, hogy diplomáciával kezelni lehet az ilyet többségében.

Mindettől függetlenül arról szólt a vita kissé feljebb, hogy nem kivédhető a dolog, erről hogy vélekedsz?
Kösz Cavalorn ezen a véleményen vagyok én is, így kerek a történet. Morti bácsi is tudja, csak ilyen kellemetlen vitapartner.
Morti! A TP tömés ellen nincs védelem. (Oké, tudom katakomba) Még oly kevés sem, mint amiknél az előbb felsoroltad hogy nincs, pedig van mégha kevés is. A rablás ellen is van védelem. Ezt úgy hívják hogy 15 % alatt elköltöm, vagy transzcendentális projekció. Igazam van, vagy igazam van?
Akkor egyezzünk ki egy van ellenük védelem, de kevés variációban. A kevéssel már egyetértek. Igazad van, de hidd el hogy a TP tömés kapcsán Prismanak is igaza van.
büntető - 50 % védelem
kínzókamra - kiszabadulás
bénítás - bénítást elhárító epikus tárgy
lélekszívás - lélekszívás elleni védelmet adó csizma

Ezek szerintem védelmek.
Prisma, messzemenőkig támogatom a véleményed és teljesen igazad van, hiába írod le százszor is, nem fogják megérteni a gondolatmeneted a győztes büntetést kap gondolatkör kapcsán és a van ellene védelem, nincs ellene védelem esetében.

Viszont ne csodálkozz ezen, hiszen aki a pókokat elhízott rovarokként azonosítja az már a biológia órákról is hiányzott...Meg gondolom sok másikról is.
Dátum: 2009.11.30. 19:44:21
Idézet: Damage - 2009.11.30. 09:04:36
A továbbiakban már nyusziellenes GONDOLATOKÉRT is menni fog a citadella... de aki vesz a lélekkufárnál egy RSZNYT supporter plüssnyulat (ezzel 12 LE-vel támogatva a RSZNYT hadigépezetét), az 2 szabad RSZNYT ellenes gondolatot kap! AKCIÓ!


Még nem említettem neked Damage, hogy gondolatolvasó vagyok. Azaz ha lőni szeretnétek, akkor előtte nyugodtan kérdezz, szívesen elárulom, hogy mit olvasok ki a fejekből, így nem tudtok mellélőni.

egy vérbeli nyuszi fun
Dátum: 2009.11.21. 11:06:02
Ja és még mielőtt magadat hoznád fel példaként, te hibrid vagy...
Dátum: 2009.11.21. 11:04:12
Szerinted Dutch...És hol van az, aki úgy eredményesebb? Mert én még szövetségen belül is látok magasabb szinten (48.) pókot eredményesen, vagy nézd meg Nabiliust 51. szinten szintén elég ügyesen erősödik.
Dátum: 2009.11.21. 10:47:22
Nem.

Mivel pontos definíciót is kértél: Olyan karakterek, akik a fejlődésük szükséges LE-t szinte kizárólag portyázásból szerzik, kivétel ha pl. küldetés teljesítése, netán állatbefogás miatt vadásznak.
Dátum: 2009.11.19. 17:22:40
Nézd a kis 91-es kekeckedik!
Dátum: 2009.11.19. 16:19:26
Maximálisan egyetértek Jerikóval. A fórumon sok következtetésnél abból indul ki a fórumon aktív játékosok nagy része, hogy a nagyfórum reprezentatív. Pedig nem. Erről is jöhetne egy kimutatás Miklóstól, hogy hány százalék olvasgat itt...
Dátum: 2009.11.19. 15:50:07
Idézet: S0laris - 2009.11.19. 15:39:41
szerintem Miklós a pályát váltó pókokra gondolt.


VF a pókokat jobban erősíti, mint a többieket---Ezt írta, én ebből nem vélem azt kihallani, amit te feltételezel, pedig most többször is elolvastam.

Idézet: Eardog - 2009.11.19. 15:41:36
Idézet: Ösvényjáró - 2009.11.19. 15:37:33
" En azt hittem, hogy a pok egyatalan nem vadaszik, ezert pok. "

Max küldetés teljesítése miatt, úgyhogy jól tudod Kócos. Miklósunk megint bakot lőtt.


Én ezt úgy el tudom képzelni, hogy egy PÓK már magasabb szinten kevesebb farmmal rendelnezik, így már előre kimaxolt visszafogottal vadászgat, de közben még ahhoz a pár farmhoz jár, aki még ad extra LE-t....


Ilyet kedves Eraman csak feltételezel, de kérdezd meg nyugodtan erről Begginert.
Dátum: 2009.11.19. 15:37:33
" En azt hittem, hogy a pok egyatalan nem vadaszik, ezert pok. "

Max küldetés teljesítése miatt, úgyhogy jól tudod Kócos. Miklósunk megint bakot lőtt.
Dátum: 2009.11.19. 13:13:42
Idézet: Stubb - 2009.11.19. 13:11:26
"A VF táp, viszont amivel sokan nem számolnak, a célok elvesztéséhez, csökkenéséhez vezet, és ez hosszú távon rontja a játékélményt."

Jelentem az én kedvem és sikerélményem töretlen! Vannak céljaim, szeretem ezt a játékot és legalább 3emberről tudok akiben én tartom a lelket, hogy ne töröljön! Mindezt a kezdetektől maxos vf-el.

Akkor én most egy loser vagyok?


Cáfolnám...
Dátum: 2009.11.19. 13:00:55
Cáfolnám...
Dátum: 2009.11.18. 21:23:28
Mint a dedóban, most aktivizálom őket, az utolsó 3 hsz-en toltam felfelé egy-egy tizessel, hogy legyen egy kis melójuk.
Dátum: 2009.11.18. 15:54:46
Szerinted...
Dátum: 2009.11.18. 12:24:36
Idézet: Damage - 2009.11.18. 11:41:24
Ne vetítsd ránk a mérged, ha a rendszerre vagy mérges. Köszi.


Mindez intelligencia kérdése. Ezt nem TLO kapcsán mondom, ő most is kellően visszafogott volt és tárgyilagos, hanem a sok gyökér pöcsfej kapcsán, aki a rendszer adta lehetőségek esetében kiskapukról, etikátlanságról hablatyol. Az ilyen ideológiát gyártó húgyagyú barmoknak üzenem, hogy szeretem a nyuszikat, és igen ki is kell használni minden szarul megkreált szabályt ebben az "agyontesztelt" játékban...
Részben reklámot csinált nekünk, részben pedig némi TP-t is ránk hagyományozott. Szerencsére rendeződött egy ideje vele a viszonyunk, nosztalgiából előkerítettem. Érdemes a karakter mellett a szövetségét is megtekinteni!

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=22338