Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Dátum: 2009.12.21. 19:43:17
Egy nagy kövér 10-es jár Grelnarnak.
Dátum: 2009.12.20. 23:41:46
Idézet: Birka - 2009.12.20. 23:34:34
Van egy kivétel, úgy hívják, hogy entitás.
Nem gondoltam volna annó, hogy ilyen esetekben ez lesz a megoldás pl a számodra is.

Én ezért tartottam volna szerencsésebbnek a hátrányos hatásokat, ha magasabb cuccot veszel fel mint amit felvehetnél...



Imádok baromságokat olvasni, nem megoldás lesz ez a számára, hanem alamizsna.
Dátum: 2009.12.20. 23:29:53
Ez valóban egy átgondolt fejlesztés eredménye. Én az ismerd meg saját játékodat és csak utána reformálj és ne így mozgalom odaadó híve vagyok...Röhejes és egyben siralmas.
Dátum: 2009.12.18. 20:42:10
Idézet: Mortimer - 2009.12.18. 19:45:27
(Feltétlen folytassátok, élvezet olvasni.)

Idézet: Darah - 2009.12.18. 19:26:54
Teljesen egyetértünk Ösvényjáró.
Csak az a vicc, hogy elejétől erről beszélünk, legalábbis Kethios, Ywgarrd, és még Jeriko is.
Persze, Mortimer a szintkorlátról, de neki ez szokása.


Én konkrétan csupán felvetettem, hogy ellentétet látok abban, hogy a térkapus tárgynál van szintkorlát, és 15. szintig SEMMILYEN tárgy nem eshet a térkapuból, az epikus tárgyaknál pedig nyugodtan hordhat 8. szintű 55-öset.

Ez szerintem bug.



Én pedig ellentétet látok abban, hogy az epikus tárgyaknál nyugodtan hordhat 8. szintű 55-öset, viszont SEMMILYEN tárgy nem eshet ki 15. szintig a térkapuból.

Ez szerintem térkapus bug.
Dátum: 2009.12.18. 19:19:33
Csak kérdés, hogy mit kell tenni. A szintkorlátos dolgok baromságok. Az építés ellen nincs ellenérvem, az 5000 LE beépítéssel elviszem a tárgyat dolog elfogadom hogy szúrja a szemetek, azt jogosnak gondolom hogy meg lehetne reformálni. De nem átesve a ló túlsó oldalára.
Dátum: 2009.12.18. 18:53:11
De azt hiszem ugyanolyan joggal, vagy még komolyabban tehetnénk, mint ahogy az előrerohanós lámák teszik.
Dátum: 2009.12.18. 18:47:36
Itt egy komolyabb epikus cucc, ott fenn meg egy KH. Sírás itt, sírás ott.
Dátum: 2009.12.18. 15:11:15
Már nyomom is felfelé a pontozást Bumburnyák...

Amúgy az előzőekben minimum 3 egykori toplistás, manapság alacsony szintű kolléga nyilatkozott (Bumburnyák, BaalCain és Ywgarrd). Fénykorukban masszívan első oldalas nagyon komoly játékosok voltak. Nekik személy szerint előbb hiszek bármikor, mint olyanoknak akik csak topperkednek, vagy csak lámaként itt vekengenek. Ezek a fiúk akkor is és most is kiemelkedőek voltak és nem az epikus marhaságok, szövetségi bónuszok meg egyéb dolgok miatt. Ezt tudom odafenn nehéz megérteni. A példa azért is jó, mert Bumburnyák és BaalCain mostani formájában nem is teljesen pók, hanem inkább hibrid karakterrel játszik, ügyesen kombinálva a rablást és a vadászatot.

A legszívesebben egy megkönnyebülésnél a wc helyett a konnektort választanám inkább, amikor valaki féloldalas okosságokat tesz, mert a dolgokat csak egyirányból ismeri. Ez a mostani korlátozás is olyan ízű, hogy a topper brigádot nem érinti, más meg miért ne szívhatna. Király!
Dátum: 2009.12.17. 20:06:34
Nézegeted te a toplisták esetében a 3-4-5-6-7. szintet?

Ha nem, akkor tedd meg és ezeket a mondataidat felül fogod bírálni.
Dátum: 2009.12.17. 20:01:18
Nem értek egyet. Alul is élvezhető a játék. Pókok ellen pedig védelem az, ha 15 % felett nem tartasz magadnál LE-t. Szerintem baromi egyszerű, mint ahogy Dutch esetében is egyszerű lett volna a megoldás, de a top lámáinak egyszerűbb volt kisírni a gömb elértéktelenítését, minthogy vigyázzanak 15 % felett. Biztosan ez az OPTIMÁLIS.
Dátum: 2009.12.17. 19:42:13
A farmjaim esetében kétféle megoldást látok:

1. Szintben elhúznak simán tőlem, mert a vadászatból sokkal több TP képződik, mint portyázásból. Őket ha ugyanilyen aktívak sosem fogom ismét elérni. Aki akar, könnyen kiér a hatótávból.

2. Másik csapat alkalmi játékos, ezért nem fejlődik gyorsabban, ha vagyok is benyomom a vadászatot este és reggel majd elköltöm típus, na ezt a brigádot meg nem érdekli a rablás.

Amúgy sokszor elhangzott már...Ha 15 % fölé kerülés előtt elkölti valaki az LE-t, akkor miért mennék hozzá? Ez a megoldás, nem a korlátozzunk le mindent. Ismétlem, az előbbi a megoldás, az utóbbi púder.
Dátum: 2009.12.17. 19:22:12
A véleményem az, hogy a szokásos lemezedet dobtad fel Morti, ami pedig azt játsza non stop, hogy a pókok miatt kihal az alulról érkező játékosbrigád. Valótlan a dolog és nem értem, hogy ezen a döglött lovon miért lovagolsz, ha látod hogy nem kel fel szegény pára. Meg kéne nézned alulról felfelé egyrészt, hogy csökken a pókok száma. Alul relatíve sok, feljebb egyre kevesebb, mert egy része beleun egy idő után. Másrészt meg kéne kérdezned Nabiliust és Endoriát a saját szövetségeden belül, hogy volt-e szép számmal olyan farmjuk, amiket szintek sora után is simán farmolt. Ha igen, akkor megint bukik az elméleted. Az Sö fórumán anno és gyanítom most sem konzultáltál velük ha az emlékezetem nem csal ilyen ügyben. És anno mikor tanácsot kértem is az volt a válaszod, hogy számodra a pókstílus idegen és nem ismered, ezért tartózkodnál az ilyetén tanácsoktól.

Szerintem olyan esetben, mikor valaki valamit nem ismer, de elméleteket gyárt róla és hajszolja a saját igazát annak kapcsán, akkor kockázatos vizekre evez, mert baromságokat is szent meggyőződésként kezelhet. Ebben az esetben ezt érzem valósnak, nem azt, hogy a pókok kigyilkolják az alulról érkezőket. Szövetségi társaimmel pedig egyetértek, olyanuk vagyunk kicsiben, mint az Sö nagyban az epikus cuccok terén. Ott is komoly különbség lehet a tárgy és az azt megnyerő szintje között.
Dátum: 2009.12.14. 17:43:50
Mélységesen megértem...csak én meg a nyuszikat. Agresszornak lenni jó! Amúgy meg nem értem a lovagias érzelmű hozzászólásokat, itt végzeturak püfölik egymást napi szinten, hogy a másiktól LE-t lopjanak, ha mást vártok akkor megértem hogy folyamatosan csalódtok. Esetedben meglepő ez különösen Byzon, mikor a mostani helyzetedben ugyanazon metodika alapján dolgozol (relatíve kis szövi, alacsony létszámmal párosítva és háborúra berendezkedve), mint a nyuszik.
Dátum: 2009.12.12. 12:27:53
Duplán veszi...
Dátum: 2009.12.12. 09:21:09
Ha te is beszállsz, akkor biztosan végük lesz... Nincs is durvább fegyver, mint egy beépített Viszok.
Dátum: 2009.12.10. 22:25:08
A meggyőzést segítendő írtunk egy számot a JV-nek, talán ettől könnyebben bevállalja ezt a macerát:

http://www.youtube.com/watch?v=TfvbJLEn26U
Dátum: 2009.12.10. 22:02:21
Nagy szükségét érzem az általatok felvetett ötletnek, egy igazán komoly színesítő eszköz (lenne). És az azonos hordájú szövetségek esetén lenne főleg ez igazán jó.
Dátum: 2009.12.10. 21:24:57
Támogatunk mindenfajta szövetségek közötti kapcsolatépítést igénylő kezdeményezést...Tényleg mindenfajtát.
Nem direktbe valaki ellen, hanem direktbe mondjuk a magas LE diffisek ellen van célirányosan fejlesztett karakter Miklós. Oké, most meg azt fogod mondani, hogy ez csak egy és marad a bolhacsípés jelleg. Nem a kevéssé zavaró részével vitatkoznék ismételten mondom, hanem a Prisma által megfogalmazott nem lehet védekezni ellene részt emelném ki. Szóval bármennyire kevéssé zavaró, nem passzol ez a játék jellegéhez szerintem és sokan mások szerint is. Ennyi.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=29900
Az általad leírtakkal még majdnem egyet is értenék, ha a PC kapcsán nem jutna eszembe a manakonstrukció. Szóval az ottani veszeteség egy csapás után nem mérvadó mértékű. A TP tömésre már láttam szélsőségesebb eseteket is a közvetlen környezetemben, a több oldalról érkező napi háromszori támadás szerintem sokkal több kárt okoz...Mindenesetre valóban marad az általad leírt irogatunk egymásnak és majd meggondolja magát megoldás.