Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Egonthekiller

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.10. 08:02:58
Üdv.
Akkor én a 115 győzelmemmel és a 6665 felhasznált Le-val 66-os szinten mire számíthatok eddig. Sajna egy kicsit elvesztettem a fonalat, valahol esetleg egy képlet van a dologra, vagy az titok?
Dátum: 2009.05.01. 22:38:34
Engem már csak az érdekel, hogyan kapom meg a nyereményemet..
Dátum: 2009.04.03. 21:52:40
Nem csak egyénszinten jön elő a hátulütője, hanem szövetségi szinten is. A szövetségekbe mindig érkeznek tagok, míg nem full a létszám és azthiszem ennek így is kell lennie. De mondjuk van 1 hely a szöviben és nem tudunk jelentkezőt találni, mert "ááá köszönöm nem, még van 3 hónapom, akkor majd megdumáljuk" a válasz.... vicc...

Lojalitáshoz meg semmi köze, ha valaki szövetséget vált nem egy rosszabb szövetségbe megy át (már amennyiben nem ütődött az illető), aki pedig nem él egy olyan lehetőséggel ahol előrébb kerülhet egy jobb szövetség tagjaként, az meg szívjon ott ahol van. Akadnak olyanok akik csak azért nem mozdulnak el, mert "a többiek nélkül nem", hát ilyen is van, ezzel nem lehet mit tenni. Ha lenne rá lehetőség azért mennének mindannyian, de sajna limitált egy szövetség taglétszáma, így maradnak, és máris ott vagyok ahová ki akartam lyukadni, nem a szövetségedhez vagy lojális, hanem a többiekhez, igy a lojalitás nem függ össze ezzel a küldivel szerintem.

Nem utolsósorban egy számadat: a választható küldetések száma 1/3-al csökken 0-5 hónapos időtartamra.(például elég gáz lenne ha csak a lépj 4 szintet és a lépj 8 szintet küldi közül választhatnál)

Ha esetleg nem mondtam el mindent kérlek pótoljátok ami kimaradt. (Az egymásra mutogatást top és nem top karakterek között szándékosan hagytam ki, mert szerintem enélkül is bőven sok érvet hoztam fel ezen küldetés ellen.)
Dátum: 2009.04.03. 14:17:52
Kedves Faktor

A lojalitásnak ehhez semmi köze sincs sajnos, mert mi alapján ítéled meg, hogy ki a lojális??? az alapján hogy ki hányszor lép ki egy szövetségből? Én eddig többször léptem be a szövetségembe mint ki.... igen én is kiléptem, szeptemberre talán meglenne a küldi ha igy maradna. Ezzel a szavazással pontosan az lenne a célja hogy a top-akárhány karakter ne legyen előnyben, azokhoz képest akik a "versenyben maradás miatt" léptek ki, így ez abszolút nem azok ellen van hozva akikről beszélsz, hanem pont fordítva, elveszi a kisebbek előnyét. Persze a mellékhatása az egésznek, hogy a nagyobbak ezáltal "visszakapják" az előnyüket ami persze megintcsak annak a néhány embernek jó.
Az baj ha abban látod a problémát, hogy 4 szintet kell lépni..... a kis játékosnak is ugyanannyi a 4 szint mint a nagyobbnak...és ebben max annyi lehet a kivetnivaló, hogy egy kicsit hosszú, de még mindig inkább "fair", mint az 5 hónap.
Dátum: 2009.04.03. 11:23:03
Szerintem meg az udorító, ha valami nem tetszik és a másik dologra mutogatsz, hogy így meg úgy.... most az 5 hónapos küldetésről van szó, azt tárgyaljuk, ha bajod van a többivel írj petíciót, ha jó az indokod meghallgatnak.
Persze nekem is csak van időm írogatni, és én sem akarok vitát kirobbantani, de ez így van....
Oldal: 1