Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Volgyijani

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.08. 11:11:52
Idézet: Birka - 2010.07.08. 10:30:54
Idézet: Vaczakka - 2010.07.08. 10:08:12
A fogyasztói törvény értelmében, vitás esetben mindig a vásárló számára kedvezőbb árat / feltételezést kell érvényesíteni. Ha nem, akkor ez simán a vásárlók félrevezetése.

A játék nem egyértelmű leírása szintén a fogyasztók félrevezetése.


Naív vagy! A fogyasztói törvény értelmében megvetted az őskövet és PONT azt kaptad a pénzedért, amiért fizettél.
Hogy utána az őskövet mire váltod be már a Behodlerrel kapcsolatos jogviszonyod alapján megy, mely egyoldalúan módosítható a szolgáltató által...
Éppen ennek okán nincs őskő visszapörgetés huf-ra sem. Te megvetted, és megkaptad az ellenértéket, hoyg 2 év múlva mást ér az őskő, a te bajod



Azért én ebben nem lennék annyira biztos. Ugyanis nem az a döntő, hogy mi van a szolgáltató által összedobált felhasználási feltételekben, hanem az, hogy az ott megfogalmazottak nem sértik-e a szolgáltatást igénybevevő jogos érdekeit, vagy valamilyen jogszabályt. Elég sok netes kereskedő kényszerült az utóbbi időben radikális módosításokra az általuk korábban igen jónak hitt üzletszabályzatukkal kapcsolatban. Másrészt az tök mindegy, hogy effektíve a forintodat, vagy az érte kapott virtuális fizetőeszközödet váltod be valamire, ha annak a valaminek a mibenlétéről nem kapsz teljeskörű tájékoztatást.
Dátum: 2010.06.30. 14:28:44
Köszönm Birka, valami ilyesmire voltam kíváncsi.
Dátum: 2010.06.30. 13:35:36
Egyszer is elég lett volna, s használj nyugodtan kisbetűket. Ha már válaszoltál helyesen 100 kérdésre, a Kvíz menüpont alatt automatikusan megjelenik a lehetőség.
Dátum: 2010.06.30. 13:25:04
Igen, ezeket fejlesztem szorgalmasan, köszönöm. Arra gondoltam, hogy valamely tulajdonság nem befolyásolja-e a sikerüket, amit növelve csökkenteni lehetne a sebzésüket (pl. védekezés, vagy erő). De ezek szerint nem.
Dátum: 2010.06.30. 13:17:34
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az ellenfél állatainak támadása ellen mi a legjobb védekezés? Egyszer sem talál el sok ellenfelem, de az álltaik jó nagyokat harapnak belém
Mi a teendő?

Köszönettel:

V.J.
Oldal: 1