Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - GerMe

Oldal: 123
Dátum: 2012.12.06. 10:40:43
Köszönöm a gyors válaszokat!!!
Dátum: 2012.12.06. 10:39:59
Még lenne egy kérdésem, mert biztosra akarok menni. Az a feladat, hogy "Növeld meg a karakterlapon kattintva az intelligenciádat 5-tel!", az IQ megnövelését jelenti?
Dátum: 2012.12.06. 10:36:03
Nem tudom másnak volt-e már ilyen problémája:

Ugyebár ősdrágakő szerzéséhez ősdrágakő detektor kell. A bolygó ura esemény 6. szintjének végén meg is kapnám, ha addig elhasználnék 5 db ősdrágakövet... Ha megtanulsz biciklizni, kapsz biciklit!

Ötlet?

Egy javaslatom is lenne a fejlesztőknek. A bolygók ura eseménynél a császári dekrétum beálli'tásánál ne az őskőért kiváltás legyen az alap. Példának okáért pont ma buktam el 20 őskövet, mert véletlenül nem álli'tottam át. Ha ez lenne az alap szándék, az meg NAGGGGYON csúnya lenni, de ezt NEM FELTÉTELEZEM!!! Úgyhogy kérem a HQ-t, hogy ezt álli'tsa át!
Dátum: 2012.09.25. 20:13:19
Jó, alapból én is i'gy gondoltam, de ez a reggel 10 óra elbizonytalani'tott. Ha esetleg nem jól gondolom, akkor az nagy bukta lenne...
Dátum: 2012.09.25. 20:02:26
Nem tudja valaki, mikor lehet legutoljára kufárt váltani? (V3-on)
Dátum: 2012.07.01. 09:44:08
Egy nagy kedvencem hagy kerüljön a listába:

Francia kártya: Angol römi

A sima röminél sokkal kötetlenebbek a szabályok, de vannak induló feltételek, ami minden körben más. (Nem azt a hülye min. 51-et kell lerakni, ezért az alacsony lapoknak is ugyanannyi az értelme, mint a a nagyoknak.) Mivel vásárolgatni kell a lapokat, ezért viszonylag esélytelen lapból is lehet jót kihozni. A cél a "bank" elnyerése, (bár körönként is kap az adott nyertes dellát) ezért akár pénzben is lehet játszani.
Dátum: 2012.06.13. 21:22:08
Köszi szépen!
Sajtolni szeretném a jószágot.
Dátum: 2012.06.13. 20:15:48
Köszi Kvnoemi, de nem vagyok prémes, ezért nem tudom lecserélni. Remélem van valami más megoldás is.
Dátum: 2012.06.13. 18:43:48
Sziasztok!

Az aukciós házban liciten nyertem egy állatfelszerelést, ami újra használható. Az állatról nem tudom leszedni. Akkor tudom újra használni, ha kisajtolom az állatot? Kérem csak olyan válaszoljon, aki tuti a válaszban.
Előre is kösz!
Dátum: 2012.04.30. 00:00:11
Köszi a választ!

Jó éjt!
Dátum: 2012.04.29. 23:24:16
V3-on kvíz olimpia 2x-edik kérdésnél megszakadt, és mindjárt éjfél. ("A kvízolimpia jelenleg nem fut") Ilyenkor mi a megoldás?
Dátum: 2012.04.26. 11:07:53
Köszönöm a gyors válaszokat!
Sajnos az tulajt nem ismerjük a játékon kívül, de remélem lesz annyi esze, hogy felreggel egy másik játékosként, és ír nekem, vagy a Hq-hoz fordul!
Mindenesetre köszönöm a megnyugtatást!
Dátum: 2012.04.26. 08:30:46
Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy minden előzmény nélkül törölt az egyik játékosunk tegnap 20,03-kor. Persze ez szíve joga lenne, de az eset több mint gyanús!!! A V3-as szerveren General Fumiko (ő ?volt? a csapattársunk) nagyon korrekt, lelkes és aktív ember volt. Nem az a típus, aki egy szó nélkül lelép! Ráadásul szépen fejlődött. A szövetségünkben nem igazán vannak konfliktusok, így hát ez sem lehet az oka.
Mivel elég erős portya karakter volt, ezért a gyanúnk az, hogy valaki az áldozatai közül "feltörte" a jelszavát, és törölte!
A kérdésem az lenne, hogy van-e rá mód, hogy megnézzék, (elvileg KELL hogy legyen) milyen IP címekről szokott játszani, és miről törölték? Ha ez a kettő nem vág egybe, akkor esetleg vissza lehet-e állítani a karakterét? És meg lehet-e nézni, hogy a törlő IP címéről milyen karakterrel szoktak játszani a V3-as szerveren. Ha General Fumiko ütőtávján belüli karakterről van szó, akkor az eset további kérdéseket vet fel...

Ha esetleg rossz helyre írtam a kérdéseimet, akkor sorry, és kérlek adjátok meg hova forduljak!
A válaszokat előre is köszi!!!
Dátum: 2012.03.06. 21:42:14
Minden játékba ez van aki fizet az kap egy pici előnyt!
Ez a PICI tetszik!! Ne értsétek félre, nem akarok vitát indítani, de az azt hiszem tény, hogy a prémesek/nem prémesek két különböző ligában indulnak! Ez jól is van így. A nem prémes karik a játék szempontjából csak a farmolásra vannak, hogy sikerélményt okozzanak a fizetős játékosoknak. Bevallom ezért okoz számomra némi gonosz örömet, (ördögi kacaj! ) hogy a fejlesztések arra irányulnak, hogy a prémesekről minél több pénzt lehúzzanak, mert így egyre nagyobb rés támad a prémes játékosok között is. És így közülük is egyre többen nyelik le a keserű pirulát, és érzik meg, milyen az, amikor semmi esélyed sincs, pedig mindent megteszel! Visszatérve az első mondatra jól van ez így! Előnyt akartok?!? Fizessetek!!

U.i.: Azt hiszem, most nem leszek túl népszerű!
Dátum: 2012.01.20. 08:28:37
Köszi!
Dátum: 2012.01.20. 08:17:40
Lenne két kérdésem.

1.) Az esemény alatt lehet őskövet rabolni a kristály horda tagjaitól?
2.) A kristály horda tagjai hoznak valamit, ha kínzókamrába viszem őket?
Dátum: 2011.11.01. 08:28:30
Én is erre gondoltam.
Köszi a választ!
Dátum: 2011.10.31. 22:02:59
Az AF-es képességek közül a Kompenzációra, és a Szerencsefaktorra gondoltam. Az elsőt beszámít a csatáknál? A második a csapda építésnél, ha LE-ből nyomom? (Ami most már növeli a szerencsét, ha jól tudom.)
Dátum: 2011.10.31. 19:41:37
Sziasztok!

Két kérdésem lenne.

1.) Ha a manakonstrukció túrbózva van, akkor az az érték számít az építésnél, vagy az alap?
2.) AF pont növelők és Szerencse olcsósító AF tulajdonság beszámítanak a csatáknál?

Előre is kösz a választ!
Dátum: 2011.01.31. 13:32:26
Morzkod, Fubujoci kösz a gyors választ!
Oldal: 123