Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szcsike

Oldal: 12
Dátum: 2009.06.01. 20:37:30
Idézet: gsziszi - 2009.06.01. 19:45:02
A micimackó mesében melyik állat szerepel?
patkány
vakond
ürge*
hód

Ha már egy ismert könyvről és a belőle készült meséről beszélünk akkor már írjuk nagy betűvel a Micimackót! Ja és jut eszembe, az Ürgét is lehetne nagy betűvel írni mert a mesében névként szerepel, akárcsak a Tigris vagy a Nyuszi és a Bagoly! Javítva jó lesz!


Még az sem biztos, mert a könyvben Ürge sem szerepel, csak a Disney verzióban. Tessék olvasni is, ne csak rajzfilmadaptációkat nézni


Tessék pénzt adni a könyvre! Akkor elolvasom nagyon szívesen! És sajna a könyvtár sem megoldható, mert nem tudom hova tenni a másfél éves lányomat! De azért köszike a felvilágosítást! Amint hozzájutok elolvasom!!!

Újabb termés mára:

Hogy hal meg Rachel a Batman Sötét lovag c. filmben?
Joker elengedi a kezét és leesik
kilökik az ablakon
felrobbantják*
nem is hal meg

Háááát! Én láttam, honnam kéne tudnom?
Dátum: 2009.06.01. 13:06:41
Idézet: Mortu - 2009.06.01. 12:32:31
Mikor halt meg Agatha Christie??
1976 január 12
1978 január 14
1977 január 13
1975 január 11

Törlés, érdektelen.


A hónap, nap szerintem is érdektelen, de évben azért betájolható! Ha kijavítja akkor értelmes és jó a kérdés!

Az én termésem:

Mennyi (10x10)+100?
220
300
200*
150

Egyszerű ugyan, de számologépes matek! Törölhető!

A micimackó mesében melyik állat szerepel?
patkány
vakond
ürge*
hód

Ha már egy ismert könyvről és a belőle készült meséről beszélünk akkor már írjuk nagy betűvel a Micimackót! Ja és jut eszembe, az Ürgét is lehetne nagy betűvel írni mert a mesében névként szerepel, akárcsak a Tigris vagy a Nyuszi és a Bagoly! Javítva jó lesz!
Dátum: 2009.06.01. 12:24:46
Melyik csapat nyerte a 2005-2006-os Bajnokok Ligáját?
Arsenal
AC Milan
Barcelona*
Chelsea

Nem vagyok focilexikon és vannak mások is ezzel így! Törölni!

Melyik együttes játssza az "It's not my time" című számot?
Skillet
AC/DC
3 doors down*
Nirvana

Se a dalról se az együttesről nem hallottam! Ez lehet az én tudatlanságomat erősíti de ez van! Törölni!

Melyikőjük nem játszott a Trója című filmben?
Eric Bana
Christian Bale*
Orlando Bloom
Brad Pitt

Miért kell nekem a világ összes filmjének a szereplőlistáját kívülről fújnom??? Töröljétek légyszi!
Dátum: 2009.05.31. 15:34:08
Hogy hívják a Szamarkandi amulett című könyvben a dzsinnt?
Bartimeus*
John Mandrake
Nathaniel
Kitty
Lehet ismételten tudatlanságomnak adok hangot, de még életemben nem hallottam erről a könyvről így azt sem tudhatom hogy hívják benne a dzsinnt! Természetesen rosszul válaszoltam rá! Töröljétek, mert spec!
Dátum: 2009.05.30. 09:09:46
Mi a tudományos neve a jelenleg élő embernek?
Homo ludens
homo prudens <--akkor már ez is nagy betű.
Homo sapiens*
Homo satelits

Szerény iskolai tanulmányaim szerint Homo sapiens sapiens. Ha javítva van akkor viszont jó kérdés!

Milyen bajnokságben versenyzik most (2008-ban) Jean Alesi (egykori Formula 1-es pilóta)?
Forma–Ford 1600 bajnokságban
Német Túraautó Bajnokságban
Formula 3-as bajnokságban
Speedcar Series túraautóbajnokságban*

Elég spec. Persze hogy elrontottam!
Dátum: 2009.05.28. 12:01:02
Melyik egy sakk oldal?
Freemail
The West
FlyOrDie*
Facebook

Nem sakkozom sem a neten sem az életben! Nem hinném hogy az általános műveltséghez tartotik! Tö-röl-ni!!!!!

Mi volt a Mardekár egyik jelszava a 2. tanévben?
Aranyvér*
Citrompor
Malazár
Kigyóvér

semmi köze az általános műveltséghez!! DEL!

Ezt nem másoltam ki szóval nagyjából megpróbálom idézni: Hány kontinense van a Földnek? A válaszlehetőségek között ott volt az 5 és a 6 is. A 6 a jó, de én azért kivenném az 5-öt, mert eléggé mezavarhatja az embert! Bevallom nekem is el kellett gondolkodnom a helyes válaszon és nagyon kíváncsi voltam a kérdést feltevő delikvens melyiket jelölte meg jónak! Szerintem javítsa a feltevő!
Dátum: 2009.05.27. 19:47:43
Milyen névnapot ünneplünk dec.30.-án?
Géza
Dávid*
Andrea
Sarolta

Hé skacok! Szerintem senki sem naptár! Honnan kellene ezt tudni? Csak az tudja, akit Dávidnak hívnak vagy akinek van Dávid nevű barátja családtagja! Nekem nincs, így persze rosszul válaszoltam! Javasolnám törlésre!
Dátum: 2009.05.25. 20:46:03
Melyik NEM magyar fejlesztésű szerepjáték?
Armageddon
Harc és Varázslat
AD&D*
M.A.G.U.S.
Aki nem ismeri a szerepjátékokat (mint pl én) annak honnan kéne tudnia?

Melyik szám a Black Sabbath együttesé?
Rock You Like A Hurricane
Paint It Black
Paranoid*
Barracuda

Nem ismerem az együttes dalait, így azt sem tudhatom melyik nem az övék! Szerintem vannak ezzel még így páran!
Dátum: 2009.05.25. 10:53:07
Melyik nem Manowar album?
Kings of Metal (1988)
Warriors of the World (2002)
Legacy of Kings (1998)*
Fighting the World (1987)

Ööö...lehet hogy csak én vagyok nagyon tudatlan és rajtam kívül mindenki ismeri Manowart. Amúgy eszik őket vagy isszák? Szóval szerintem eléggé spec a kérdés!
Dátum: 2009.05.23. 20:54:31
Hány világbajnoki címet szerzett 2008 év végéig Talmácsi Gábor 125 ccm.oe motorversenyben?
3
2
1*
4
Spec. Nem tudhatja mindenki, annyira nem népszerű sportág

Simone Koch melyik sportágban sportolt?
labdarúgás
műkorcsolyázás*
úszás
tenisz

Szintén elég spec. Az tudhatja, aki nézi az ilyesmit.
Dátum: 2009.05.23. 10:00:23
Nagyon köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.05.23. 09:39:20
Segítséget kérnék! Prémium tagságot vásároltam 1 hétre és szeretnék saját képet feltölteni, de nem tudom hogyan kell.
Segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2009.05.23. 08:31:42
A csoda ló neve?
Deres
Kincsem*
Pejkó
Pegazus

Nem kimondottam egyértelmű a kérdés. Csoda ló lehet akár pegazus is bár nem létezik. Ha már Kincsem a helyes válasz, akkor lehetne konkrétabb a kérdés. Szerintem javításra vagy törlésre érett a kérdés.


Melyik hal nem hal?
Naphal
Palackorrú delfin*
Ponty
Fehér cápa


Ha a Palackorrú Delfin nem hal (márpedíg nem az), akkor miért úgy kezdődik a kérdés, hogy "Melyik hal..."? Törlendő vagy javítandó!
Dátum: 2009.05.23. 08:07:21
Kinek a dala a ,,Sugar" ?
System Off a Down*
Slipknot
Linkin Park
Korn

Szerintem spec, mert ha valaki nem ezt a stílusirányzatot kedveli annak folgalma sincs a válaszról. Én szeretem a rock zenét de nem ezt az irányzatát és ismételten a mázlim segített a jó válaszhoz! Törlést javasolnék erre a kérdésre!
Dátum: 2009.05.21. 14:35:06
HATALMAS GONDOM VAN A KVÍZZEL KAPCSOLATBAN!!!!!! LEGFŐKÉPPEN AZ, HOGY NE A JÁTÉKOSOK DÖNTSÉK EL MELYIK KÉRDÉS JÓ VAGY NEM!!!!! 3 KARAKTERREL JÁTSZOM 3 VILÁGBAN NAGYON TETSZIK A JÁTÉK DE KEZD TELE LENNI A PIROS PÖTTYÖS NAPOZÓM AZZAL, HOGY NÉHÁNY, MAGÁT NAGYON OKOSNAK GONDOLÓ EMEBER KISZÓR TELJESEN ÉRTELMES ÉS JÓ KÉRDÉSEKET!!!!! TELE VAN AZ KVÍZ FILMEKRE UTALÓ KÉRDÉSEKKEL FELTETTEM EGYET ÉS A VÁLSZ AZ VOLT, HOGY JELENTÉKTELEN LEXIKÁLIS TUDÁSRA UTAL!!! SZERINTEM A VÍZCSAPBÓL IS A HELYSZÍNELŐK SOROZATOK FOLYNAK ÉS NEM LEXIKÁLIS TUDÁSRA UTAL!!!! ARRÓL NEM IS BESZÉLVE HOGY, NÉHÁNY BAZI OKOS EGYÉN NEM ISMERI A BMW NEVEZETŰ IGENCSAK KÖZKEDVELT AUTÓMÁRKÁT ÉS ANNAK TÍPUSAIT, ARRÓL NEM IS BESZÉLVE HOGY PÁR NAPJA KAPTAM A NÉVNAPOMRA TEKNŐSÖKET MINDENT ELOLVASTAM RÓLUK A NETEN ÉS VELÜK KAPCSOLATBAN FELTETT KÉRDÉSEM SZINTÉN A HIBÁS ÉRTÉKELÉST KAPTA NEM EGYÉRTELMŰSÉGRE UTALVA!!!! MINDEZZEL AZT AKAROM MONDANI, HOGY ALKALMAZZATOK VALAKIT AKINEK CSAK AZ A DOLGA,HOGY A KÉRDÉSEKET MODERÁLJA, UTÁNANÉZZEN, HOGY VALÓBAN HELYESEK-E!!!! MERT EZ ÍGY NEM SOKAT ÉR!!!! ÍRHASSANAK TOBÁBBRA IS KÉRDÉSEKET A JÁTÉKOSOK DE NE ŐK DÖNTSÉK EL MELYIK KÉRDÉS HELYES ÉS MELYIK NEM, HANEM HOZZÁÉRTŐ SZEMÉLY, MIVEL AHOGY ÍGY ELNÉZEM ELÉGY SZÉLES KERETEK KÖZÖTT MOZOG A KORHATÁR ÉS NÉHA EGY 25 ÉVES KÉRDÉSÉT ÉS 10 ÉVES MONDA KI HIBÁSNAK, MERT NEM TUD RÁ VÁLASZOLNI! SZERINTETEK JÓ EZ ÍGY? SZERINTEM NEM!!!!
Oldal: 12