Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Necr0

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.07. 16:35:01
Nos kockáztattam és az új SMS számot írtam be. Szóval ha valaki hasonló cipőben jár mint én jártam azt tanácsolom,h ne azt a számra küldje amit db őskönél dob ki hanem azt amit éppen az sms-nél ír.
06-90-642442: 9 Őskő (díja 250 Ft+ÁFA)
küldendő üzenet: OSKO9 H7-1111-XXX

06-91-338368: 30 Őskő (díja 750 Ft+ÁFA)
küldendő üzenet: OSKO30 H7-1111-XXX
----------------------------------------------------
És NE erre küldjétek
06-90-646046 - 75 Őskő - 940 Ft
Küldendő üzenet: OSKO30 H7-1111-XXX

Szerintem még nem javították ki ott. Mindenkinek további kellemes hétvégét kívánok!
Dátum: 2009.11.07. 12:08:52
Hello!
Egy kérdésem lenne szeretnék ősköveket venni a 4. világon,de olvastam,hogy megváltozott az SMS szám. A 3. világon tényleg más lett a SMS szám viszont a 4. világon nem változott. Küldjek nyugodtan SMS-t a 4. világon vagy azt még nem javították és inkább várjak még vele? Köszönöm előre is válaszotok!
Köszönöm szépen a válaszotokat! Megfogadom tanácsotokat! Kocos csak azért lett ugyanaz a cikk címével, mert ha valaki rákeresne arra,hogy "Alszanak-e a delfinek?" nem talált volna semmit. A wiki-n sem volt ez leírva. És úgytudom, hogy ha sok rossz válasz érkezik a kérdésre akkor törlik. Pedig kár lenne,mert sokan szeretik a delfineket és ez egy olyan dolog róluk, amit kevesen tudnak és érdekes. Engem is meglepet mikor először hallottam róla :-) De most remélem, hogy sokan néznek ide fel és egy jobb megfogalmazásban, ezzel a témával feltett kérdés mindenkinek menni fog

Nos további kellemes ünneplést és pihenést kívánok mindenkinek!

üdv, necr0
Üdvözlet minden végzetúrnak!

Egy kérdésem lenne,hogy szerintetek, miért lett ez rossz,hibás kérdés?

Alszik-e a delfin?

Egyáltalán nem alszik, mert az EEG (elektroencephalogram) szerint nincsenek álomfázisaik.

Igen, mikor tél van.
Igen, de csak 3-4 órát.
Egyáltalán nem alszik, mert nincs szemhéjuk.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Itt a forrás ahol ez le van írva... www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=844
Oldal: 1