Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - K.cs.

Oldal: 1
hophop nem transzcendális hanem transzplantra gondoltam...
Sziasztok aki akar érdekes karaktert nézni az vizsgálja meg és számoljon csak kicsit utánna h v3 Ban a Mohir Szövetségben Mészáros Nevü tagnak. Nem irigylem egyáltalán sem csak fura h 34 szinten 14 nagyobb tárgyak és a TÖ is mindjárt 700 és a szakik is 700 körüliek. Nekem ez csak azért fura mert kaptam egy fülest h n3 karakterrel nyomul és ez multi a javából. Na meg a számtan is furán áll h jött neki össze ennyi? örökké csak sajtolt kimaxolva már 1 szinttöl vagy hogyan??? Irok Bannedre is megnevezve a karaktereit mert ez ,pfúúúúj de unszimpi... Föleg h kimaxolt szöviben van... ennyire visszafogott és ultra meg transzcendális nincs a világon...
Dátum: 2009.09.30. 08:14:05
Sziasztok. Elkelne egy kis segítség nekem egy igazi okostól... Lehet az h nekem 0-LEm van és megtámad engem valami erre kiirja h a csatát te nyerted Én okoztam 34sebzést ö pedig 277sebzést és ki sem végeztem de a 0LE-mel nyertem tölle 1131LE-t??????????? na meg a 22TP-röl nem is beszélek! Ez igy okés? mert aszem akkor mindig 0LE-t tartk magamnál
Az Északi-középhegység tagjai, melyik nem illik közéjük?

Börzsöny
Mátra
Bükk
Mecsek .-.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mitöl is rossz ez a kérdés??? mikor az Általános müveltségből másoltam ki????
Vagy esetleg van pár ember aki a nyelvét másfelé rakosgatja mert ö egy nagy szövetségben van és erös??? Nem az azonos elbirálás a lényeg ugyanabban a játékban??? Még mielött óvodázik bárki szerintem felfogható h ez a megkülönböztetés és látszó is. Letiltanak valakit egy F.U.C.K szóért de aki sérteget lecsicskáz az meg más mert régi,erös szövetségben van!!!!Ezek után ha nem lesz megtorlás egy forintot sem fizetek egy igazságtalan játékért és feljebb fogok menni a jogorvoslatért. Ez igy tisztességtelen! Ráadásul semennyi köze az ügyhöz ...
Elvárjuk mindenkitől a normális, civilizált emberhez méltó kommunikációt. A netikett vonatkozik (szövetség, karakter) leírásokra, karakter nevekre, üzenetekre, szövetség leírásokra.
Tilos minden:

* Rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemények, avagy a való életbe átnyúló fenyegetések.




Ez a netikett tehát engem Zord igenis megsértett. Ha nem lesz másként kezelve ez a dolog akkor mindenki azt csinál amit akar!!!! Mindenki ugyanazt a büntetést érdemli!!! Amit nekem irt vissza a csicskázás miatt igenis sétö!!!! Ha én válaszolok ilyet vagy más azt letiltják! Hol van itt az igazság kedves játékvezetö úr??????????
Sziasztok! Szeretném ha elolvasnátok egy levelet amiért zárolni kellene 1-3 napra Zord-ot a v3 ból:
Küldő:
Zord
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 14:23:23
"Sokmindent ne várj. Ha keménykedsz akkor ne épitöt verj. Látom mindenkin végigmész. Öket üsd....zord....pfüüüü"

Hali

Azt ütöttem akit láttam tőletek, egyébként meg

1. láthatatlan voltál
2. -10%ban mentem

szóval volt esélyed

3. építő karakter vagy? Elég szégyen.... ez az amit a mi klánunk eleve rühell: az építő csicskákat...

4. azért jöttem, mert fórumon kicsit nagy a szátok! És szerintem bőven várhattok másokat is (de nyugi én nem vagyok olyan nyomi, hogy az egész klánomnak szóljak, csak én ütlek titeket innen) És nem foglak olyan sűrűn ütni titeket, csak klántársad szólt be, hogy "gyere, várom én azt a sorverést".... Szóval jöttem is.

Üdv, Zord

Sértettek a szavai és követelem h tiltsátok le egy napig ha AFejedetBeleveremAFalba szövitársam is letiltottátok egy FUCK kiirásáért!!!!!!!!!!!
Oldal: 1