Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tovenaar

Oldal: 1
Dátum: 2012.08.25. 23:28:50
Megpróbálom és köszönöm a segítséget
Dátum: 2012.08.25. 23:09:33
tényleg mert most néztem utána a wiki-n ez gond mert tegnap léptem ki a szövetségből az előző teljesítéséért
Valami jó tipp, hogy tudom e nélkül kihozni??
Dátum: 2012.08.25. 22:50:19
SZiasztok!

Megkérném az egyik üzemeltetőt, hogy javítsa ki a v4-en Néma Bob karakteremnél fellépő hibát lehetőleg minél előbb!
Ami a következő legyen 0vp-od a küldetéseknél amit teljesítettem és most újból ezt adta ki választhatónak

Üdv előre is köszönöm!
Dátum: 2009.09.26. 19:52:50
Akkor minek fejlesztek ha random... akor ütőm az 5 szintel feljebbi embereket akiknek legalább 200-al tobb a tulajd és szaki összege és ha igy beadja , hogy nyerek ezeket írom ki a karakter lapomra aztán jól van... ha jól értettem
Dátum: 2009.09.26. 16:58:45
Tovenaar

VS

Norberth

Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Norberth elmond egy ősvillám varázslatot. 254 pontnyit sebzett.
emésztő köd varázslat repül ki kezedből. (-130 VP). Norberth futás közben kitérni próbál. Csak 109 életpontot vesztett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Norberth egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Norberth 115 pontnyit sérült.
Norberth lesújt rád az éjtünde rúnaszablyával. Eltalált, sérültél 63 pontnyit.
Lesújtasz az adamantit varázsbuzogánnyal. Talált, 67 sebzést okoztál.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Norberth megpróbál oldalról támadni. 77 pontnyit sebzett rajtad.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az adamantit varázsbuzogánnyal. Talált, 102 sebzést okoztál.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál!
A csatában összesen 393 sebzést okoztál, és 394 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 378 lélekenergiát.
Ezt úgy ,hogy kikémleltem és az inteligenciája és taumaturgiája is kevesebb a varázslata gyengébb + szerencsém is sokkal több a tulajdonság összegemről meg a szakértelmemről nem is beszélve...
Akkor mégis , hogy varázsolt ennyit???? Minuzban sem voltam tele energia + vp
Ez biztos ,hogy hiba más nem lehet!!!!
Oldal: 1