Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Niszrok

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.31. 18:48:52
Beléptem, de így sem megy. Nem mutat semmit. Egy gyors kérdés,mielött Baratynak üzenek: Csak az ősköveket lehet átadni vagy a kiégett ősköveket is?
Dátum: 2009.08.31. 18:38:54
Lépjek be? Nem enged belépni. Már próbáltam. Még a 4.világot jelző legördülő is eltűnt.
Dátum: 2009.08.31. 14:59:55
Bocsi, lehet, hogy már elhangzott ez a kérdés.
V4es szerveren játszottam és nemrégiben hallottam, hogy az ottani ősköveket át lehet menekíteni más szerverre. Hogy lehetséges ez? Mit csináljak? (Nevem, e-mail címem ugyanaz.)
Dátum: 2009.08.13. 16:29:11
Hány lába van a fejőszéknek?
Egy
Kettő
Három
Négy

Ez a kérdésre nem lehet pontosan válaszolni! Baranyában 1 és 3 lábút használnak inkább, de Bács-Kiskunban inkább 1 lábút. Azaz ami az egyik embernek helyes, az a másiknak gáz...
Dátum: 2009.07.25. 17:26:07
a végzetúr-ba hogy lehet álatot szerezni?
sehogy
lélekkufár
portyázás
vadászat

Helyesírás nyista?
Dátum: 2009.07.25. 14:22:36
Budapest melyik kerületében található Aquincum?
VII. kerület
III. kerület
nem Budapesten található
XVI. kerület

Az ilyen kérdések a kedvenceim. Életemben, ha 5-10 alkalommal voltam BP.-n és akkor is csak a Szigeten, erre ezt tudnom kéne?!
Dátum: 2009.07.24. 21:02:19
Idézet: Shiako - 2009.07.24. 18:52:35
Milyen nemzetiségűek a SYSTEM OF A DOWN tagjai?
pakisztánok
örmények
angolok
japánok


Egyik sem.


Ez a kérdés tetszik, bár egyet kell értenem. Helyesen úgy lenne, hogy milyen származásúak. De mindegy, mert ezt csak egy adott csoport tudhatja.

ui.: Sorry az OFF-ért.
Dátum: 2009.07.24. 20:59:57
Melyik budapesti kerület része Pestszentimre?
XVI.
XVII.
XVIII.
XIX.

:S Muszáj fejből vágni a Budapesti kerületeket egy szegény vidéki embernek?
Akkor bocsi, én tudtam rosszul. Büntiből megnézem az István a királyt és nyakoncsapom apám, mert ez az ő kérdése volt. XD
*Hogy hívták I. Szent István testvérét?

Koppány
Álmos
Árpád
Vajk

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.*

Szerintetek miért?
Még csak annyit: Ez a kérdés inkább logikai, mint Kresz volt. Olyan helyen, ahol 110-130km/h a sebességkorlátozás egyértelműen nem mehet fel egy olyan jármű, ami max. 40-50km/h sebességgel tud haladni. Ezért is furcsállom a választ. Whatever. Köszönöm a gyors válaszokat!
Autópályán mennyivel haladhat egy segédmotor kerékpár?

130km/h
50km/h
Amekkora sebességgel tud menni
Nem haladhat autópályán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ezt nem értem. Ez a kresszel kapcsolatos kérdés, miért kapott ilyen értékelést? Ha nekem, mint vidéki emberkének vágnom kell Budapest kerületeit, akkor a kresz miért speciális???
Oldal: 1