Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sipovics

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.10. 18:53:11
Már megbocsássatok, de már a "roma" kifejezés is rasszizmus? Eddig csak a cigány szó volt az, de valami neve csak van hazánk talán legnagyobb kisebbségének. Már csak azért is, mert ők maguk is ez utóbbival nevezik magukat/egymást. Szerintem messze nem ezeknél a szavaknál kezdődik a rasszizmus.
Dátum: 2009.04.10. 18:39:56
Egy ilyen kérdés hogy kerülhetett be a rendszerbe?:

Melyik napon vetítik egy magyar kereskedelmi adón a Dr. Hause című sorozatot?
Csütörtökön este
Kedden este
Hétfőn este
Szerdán este


No comment... minden porcikája hibás..
Dátum: 2009.04.08. 14:40:33
Ha felteszem, hogy a témához közelebb álló, nyelvtanilag is tökéletes válaszlehetőségeket adtam volna meg, biztos vagyok benne, hogy a "túl nehéz" minősítést kapta volna(mert ha nincs sugallva a jó válasz, akkor már valóban túl speciális, meg túl nehéz)... Így elég nehéz kérdést feltenni. Mindenféle rosszindulat, meg kötözködés nélkül, kérdezem, hogy miért nincs egy hivatalos szabályzatféle a kvízkérdésekre? Csak ezek az íratlan szabályok vannak, amiket mindig utólag tudok meg. És mellesleg a nagybetűk nyílván a kijelölést szolgálják, a rossz válaszok pedig a megoldás felé terelést.. De ilyen alapon tényleg a bennlévő és elbírálásra váró kérdések 80%-a kukába mehetne..
Dátum: 2009.04.08. 09:23:13
És mellesleg ez melyik megjelölhető indoklásba tartozik bele? Olyanra nem emlékszem, hogy "hibás, mert a nincs is ilyen" kifejezés szerepel benne... Ha vannak szavak, amiket nem szabad használni, akkor miért nem közlik valahol előre? Én dolgozok egy kérdéssel, se túl könnyű, se túl nehéz ne legyen, és végül egyetlen ember kénye kedve dönti el, hogy mi lesz vele... Ez enyhén szólva nem fair szerintem...
Dátum: 2009.04.08. 09:14:58
Szuper.. Szerintem ez nevetséges szőrszálhasogatás... Pláne, hogy olyan vacak/hibás kérdések tömkelege kering a rendszerben... Ezzel az erővel az elbírálandó kérdések 90%-át töröltethetném...
Dátum: 2009.04.08. 08:41:42
Ezt a kérdést tettem fel:
Mit jelent a rádióknál az Am rövidítés?

Auto-Mata
*Amplitúdó-Moduláció
Amatőr-Mód
Nincs is ilyen rövidítés

Ez túl könnyű? Vagy túl nehéz? Szerintem előképzettség nélkül végiggondolható, megválaszolható.. Akkor miért kapott rossz minősítést?
Dátum: 2009.04.07. 23:11:10
Sziasztok! Hol lehet reklamálni, ha egy teljesen korrekt kvízkérdésem rossz értékelést kapott? (Már csak azért is korrekt, mert ha valakinek a válaszról nemis lenne fogalma, a felajánlott lehetőségek közül szinte csak a jó válasz nem merő hülyeség) Tegyek fel olyan kérdést, hogy "milyen színű az ég?" hogy megfelelő legyen? Köszi
Dátum: 2009.04.07. 22:27:35
Sziasztok! Hol lehet reklamálni, ha egy teljesen korrekt kvízkérdésem rossz értékelést kapott? (Már csak azért is korrekt, mert ha valakinek a válaszról nemis lenne fogalma, a felajánlott lehetőségek közül szinte csak a jó válasz nem merő hülyeség) Tegyek fel olyan kérdést, hogy "milyen színű az ég?" hogy megfelelő legyen?
Dátum: 2009.04.06. 11:11:25
Igen, közben összeállt a kép ...
Dátum: 2009.04.06. 09:58:31
Kössz
Dátum: 2009.04.06. 09:40:15
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy mi a probléma ezzel a Drakin támadással? Hiába vettem fel a küldetést, és támadtam már meg kétszer szegényt, még mindig nincs teljesítve a küldetés.. És nem tűnt föl, hogy másról is szólna... Köszi
Oldal: 12