Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bitkiller

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.17. 22:17:38
Hát ez igaz. Oké, a biosz egyest visszaszívom. Nagylelkű leszek, kap egy kettest.
Dátum: 2009.03.17. 21:55:55
De legalábbis fantasztikus, így van. Ez a midiklorián-duma meglepett. De akkor is volt apja, max. az Erő az, ahogyan Szűz Mária is a Szentlélek által fogant.
Dátum: 2009.03.17. 21:37:21
"Ki volt Anakin Skywalker apja a Star Wars univerzumban?
- Nem volt apja
- Obi-Wan Kenobi
- Yoda mester
- Darth Vader "

A kérdező szerint a helyes válasz: nem volt apja. Tudom, hogy fantasztikus film, na de ennyire... Biológia egyes, ülj le!
Dátum: 2008.12.19. 20:31:12
Melyik hozza karácsonykor az ajándékot?

Húsvéti nyúl
Szülők
Jézuska
...meg még valami.


Én a szülőkre kattintottam. Úgy látszik, többet kellene tanulnom az életről, mertt Jézuska volt a jó válasz. De most komolyan, honnan tudjam, a KEDVES kérdező kire gondolt?

Kérek szépen rá egy törlést, két jó válasz!
Dátum: 2008.12.14. 20:16:30
Idézet: Byzon - 2008.12.14. 20:10:47
Idézet: Bitkiller - 2008.12.14. 20:07:36
Ja, akkor jó. Mégsem tetszik, mert nem biztos, hogy mindegyik játékos találkozott már ezzel a szöveggel.


Hát ha a legelső vadászatai során kapja a kérdést, akkor valóban nem. De annyira ötletes és ennek annyira elhanyagolható az esélye, hogy én inkább bent hagynám... De ez magánvélemény.



Végül is bent hagyták, nincs vita
Dátum: 2008.12.14. 20:07:36
Ja, akkor jó. Mégsem tetszik, mert nem biztos, hogy mindegyik játékos találkozott már ezzel a szöveggel.
Dátum: 2008.12.14. 19:49:50
"Döngő léptek rengetik meg a földet. Egy kisebb hegy méretű [...] keres élelmet." Mia [...]?
Óriás
Küklopsz
Titán
Ent



Először azt sem tudtam, mit akar. Aztán rájöttem, de én úgy vettem észre, hogy a vadászatnál a neveket véletlenszerűen helyezik bele a szövegkörnyezetbe. Szóval nem lehetséges, hogy a többi is lehet jó megoldás?
Dátum: 2008.12.07. 11:05:14
Idézet: Edef - 2008.12.07. 10:27:56

Ki Laurell K. Hamilton vámpírokról szóló sorozatának főszereplője?
Drakula
Laurell K. Hamilton
Ilyen könyvsorozat nem létezik
Anita Blake
Még Wiki sem 'hallott' Laurel K. Hamiltonról


Speciel én sem olvastam egy művet sem a művésznőtől, de a wiki és a google is egyből kiadta a nevét.

http://en.wikipedia.org/wiki/Laurell_K._Hamilton

Ha nem tudsz angolul, akkor is csak lentebb lapozol, és ott van a keresett név az életművek között. Kb. húsz másodperc volt. Azért ne legyünk már túl kritikusak, "szmiagornhoz" képest ez a kérdés egy álom.
Dátum: 2008.12.06. 23:37:44
"Mi volt az igazi neve Gollemnek a Gyuruk Urabol?
Bilbo
Orhandsz
Szmiagorn
Araszorn"


Megédesítette az estémet, komolyan. Ilyen jót régen röhögtem.
Dátum: 2008.12.06. 00:04:43
Egyszer találkoztam egy ilyen kérdéssel: "Az alábbiak közül melyik nem kötőelem?" Aztán három olyan kifejezés, amit még a Gugli sem ismert. Azt hiszem, valami víz- gázszerelő szakduma lehetett. Tipp-hoppra eltaláltam...
Dátum: 2008.12.06. 00:01:36
Idézet: Sir Ny - 2008.12.05. 20:42:00
Idézet: Bitkiller - 2008.12.05. 20:32:17
Tökéletesen igazad van, azzal a kitétellel, hogy ha a következő mondatrész megmagyarázza, akkor nem szükséges kétszer elismételni, hogy Borsodi. Egyébként pedig a kizárás oka a specializált rétegre való hivatkozás lenne, és ez csapta ki nálam a biztosítékot. Ennél bonyolultabb kérdést pedig már nem merek feltenni, mert kiesik a 75%-os szűrő -valamint a válaszadók tudatlansága és/vagy lustasága- miatt.
mivel túl könnyű opció, vagy reklám opció nincs, helyesírás gondolom nem volt benne, hát akkor mit csináljon szegény értékelő? hát fogjuk rá, hogy csak azok tudhatják akik tévéznek, vagy kocsmába járnak...


Ennyi... megyek is a kocsmába, ott legalább jó a tévé...
Dátum: 2008.12.05. 20:32:17
Tökéletesen igazad van, azzal a kitétellel, hogy ha a következő mondatrész megmagyarázza, akkor nem szükséges kétszer elismételni, hogy Borsodi. Egyébként pedig a kizárás oka a specializált rétegre való hivatkozás lenne, és ez csapta ki nálam a biztosítékot. Ennél bonyolultabb kérdést pedig már nem merek feltenni, mert kiesik a 75%-os szűrő -valamint a válaszadók tudatlansága és/vagy lustasága- miatt.
Dátum: 2008.12.05. 14:49:02
"A szlogen: "Borsodi...

... a Hold sötét oldala."
... a torta habos oldala."
... az élet habos oldala."
... az Erő sötét oldala."

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."


Na ez kicsapta nálam a biztosítékot. Miért rétegkérdés ez?????????? Kimegyek az utcára, három plakát vigyorog rám ezzel a szlogennel. Bekapcsolom a tévét, ez dől belőle.
Dátum: 2008.11.02. 10:46:21
A Plútó, mint nem bolygó? Utánanéztem, és valóban... és én erről lemaradtam. Köszönöm a felvilágosítást, és természetesen az előző felvetésem semmis.
Dátum: 2008.11.02. 10:05:06
Üdv!

Most kaptam, egy kérdést, miszerint hány bolygó található a naprendszerünkben. A lehetséges válaszok 5, 6, 7 vagy 8. Nos, a Merkúr, Vénusz, Föld, Mars, Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz és Plútó (ne beszéljünk most a titokzatos X bolygóról) összesen kilenc. A jó megoldás tehát nincs a válaszok között. (ennek ellenére elfogadta a 8-as választ)
Oldal: 1