Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mastyff

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.02. 11:34:54
Sziasztok!
Az imént kaptam egy olyan kvíz kérdést: Hány menüpont van a Tevékenységek alatt?
Nekem, mivel csak 6. szintű vagyok, csak 7 db. Azonban a válaszok közt ilyen nem szerepel.
Ez a kérdés tehát egy bizonyos játékosszint alatt nem jó, mivel csak tippelhető! Szerintem vegyétek ki.
Üdv: Mastyff
Dátum: 2009.03.24. 18:53:45
Csak egy ötlet:

Melyik a kakukktojás?
-Petőfi
-Arany
-Ezüst

Dátum: 2009.03.24. 18:51:47
Kvízkérdés feltevése: Nem fogadták el, mondván, ez már szerepelt a kérdések közt. Valóban, találkoztam is vele utólag, csakhogy:
1. Hol tudom megnézni mi szerepelt már és mi nem?
2. Az én esetemben, ami már szerepelt: Ki volt Eger várának kapitánya? Én úgy tettem fel: Ki volt Eger várának kapitánya 1552.-ben? Ugyanis volt annak a várnak pár kapitánya, köztük Bornemissza Gergely is (ami a rossz válaszok közt szerepel az eredeti kérdésben), de a Gárdonyi által elhíresült ostrom idején éppen Dobó volt az. Vagy a meglévő kérdést kellene módosítani, vagy az általam feltettet elfogadni helyette.

Köszi!
Köszi! Most már ezt is tudom!
Kvízkérdés feltevése: Nem fogadták el, mondván, ez már szerepelt a kérdések közt. Valóban, találkoztam is vele utólag, csakhogy:
1. Hol tudom megnézni mi szerepelt már és mi nem?
2. Az én esetemben, ami már szerepelt: Ki volt Eger várának kapitánya? Én úgy tettem fel: Ki volt Eger várának kapitánya 1552.-ben? Ugyanis volt annak a várnak pár kapitánya, köztük Bornemissza Gergely is (ami a rossz válaszok közt szerepel az eredeti kérdésben), de a Gárdonyi által elhíresült ostrom idején éppen Dobó volt az. Vagy a meglévő kérdést kellene módosítani, vagy az általam feltettet elfogadni helyette.

Köszi!
Oldal: 12