Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Idézet: Honda14 - 2015.10.10. 15:09:40
Akkor leírom azt amit mindenki tudhat:
1.NecroManci, Halál Angyalai szövi tagja
2.Lord Skyle a kémkedés előtt Halál Angyalai szövi tagja
3.Offsboy Martalócok szövi tagja és beismerte,hogy belépet Lord Skyle karakterével és információkat szerzett.Innen indult minden balhé!
4.Lord Skyle ezek után pár nappal lelépet a Halál Angyalai szöviböl és most a Vackor szövi tagja.


Tesa, te nagyon el vagy tévedve, sosem tudtam Lord Skyle semmilyen belépési adatait! Még ha tudtam volna is az se a te dolgod. Ne haragudjatok de ez már durva paródia kezd itt lenni.
Milyen versengés megy? Érdekel hova ütünk SZB-n? Oda üt mindenki, ahova akar! De ha szükséged van rá ütöm azokat a mezőket amiket ti jelölitek meg Hogy miért lépett ki, azt tőle kérdezd meg, ahelyett hogy minden hülyeséget összehordasz itt ember, de hogy ennyi idő alatt sem tudtad összerakni a képet, na az bravó.
Amennyiben tényleg így történt, megkövetem Necromancit és Shadowrunt és remélem, hogy figyelembe veszik enyhítő tényezőként.
Le akartalak oltani először hogy itt nerfeltetnéd az inspirátort, de azért van benne valami ha valaki nagyon korán szerzi meg. Egyébként hogy képzelnéd? Akinek inspirátora van, az kevesebb mytot kap vadászatra? És a vadászat italaiból, hűségszilánkból szerzett csp-ket hogy különbözteted meg? V5, V6 inspirációs világokon aki jövőre regisztrál és napi 150csp-s inspirációs szorzóval 60. szinttől (vagy ha nem onnan elérhető, akkor attól a szinttől) napi 3x annyi mytot szerez, míg aki régebben jutott odáig, azt hogy nerfeled? Mert ugye ők mire utolérik (és ugye itt van is reális esély az utolérésre, Buildermann az élő példa) sokszor annyi mytot kerestek, mint aki 150. szintű volt mikor bekerült a myto. Nem hiszem, hogy be lehet vezetni egy igazságos korlátozást.
Ha már valami, akkor egy gyengített inspirátor, hogy aki akar többet szerezni, az tudjon. Mondjuk ez a te helyzeteden odafentről nem sokat segít, érhető az álláspontod. Valamint szintén nem segít az 5-ös, 6-os világokon sem. Inspirátor tulajként (+25csp naponta) nem gondolom, hogy gyengítve lenne a relikviám ha mások kapnának egy /3-as lehetőséget (mivel tényleg sokkal többet ér már 1 csp, mint mikor megvettem); aki meg eddig sem akart haladni, annak ezután sem kell.
Nem mondom, hogy ez bármit is megoldana, illetve többet mint amennyi gondot szülne, mert nem gondoltam át részletekig. Az alap indíték, hogy fent kevés az ember, nem rossz, találkozós fórumra - ha már aktuális a topic is - talán lehetne gondolkozni plusz pvp interakciós lehetőségek javaslatokon.
/Asszem Lord Skyle (?) csinált egy listát a legutóbbira, ami igen jól is jött akkor./
Honda Uram!
A te példáddal élve; ha bármilyen nyilvános felületen, szövetségi (igen, a szövetségi fórum tartalma is a Beholder tulajdona; nem a szövetségé (!), úgy mint minden az oldalon, ergó bárki aki oda ír, nyilvánossá teszi az irományát; függetlenül attól hogy mit hisz ki látja azt) vagy itteni fórumban azt írod, hogy kábítószert termesztel vagy terjesztel, és ez komolynak hat; többen is lesznek akik nem fognak elmenni mellette. És lesznek olyanok is, akiket nem érdekel. Ha az utcán meglátnak egy zsebtolvajt, lesznek akik odamennek helyrerakni a helyzetet, és lesznek akik a másik irányba néznek. Az, hogy az egyikünk ebbe, a másik abba a csoportba tartozik, elvi kérdés, és nem a világ vége. Nem annak a kérdése, hogy ki rossz vagy jó ember, ki etikus vagy a becsület lovagja, ez mind egyéni értékrend kérdése. A szabályosság megítélése pedig nem a mi dolgunk.
Alapvetően nem rossz ötlet. Én egy gyengébb verziót tennék be kódért, mondjuk inspirátor/3 erősségű mini inspirátort. Így aki haladni akar, az tud jobban. Tényleg egyre nagyobb táp a vadászat, ha minden kihasznál az ember. Sárga, szürke myto, asztrális kincsek.
Dátum: 2015.10.09. 17:02:19
60% ÉP alatt nem tudnak szubplazmával támadni, maradj alatta.
Na, 100 szónak is egy a vége; részemről nagyon sajnálom akinek belegázoltam a lelkébe, aki úgy érzi jogtalanul kapta ezt, az fogadja őszinte bocsánatkérésemet, ráfér a topicra egy kis szelídülés. Mindenki követ el hibákat, ki kisebbet, ki nagyobbat, van aki nem is tudja hogy hibázott, akármelyik oldalról is beszélünk. Részemről nem fog elhangzani semmi becsületbegázoló/sértő a továbbiakban, és a példás összetartásotokért (mert erre igazán nem lehet panasz) vendégem vagytok egy bambira novemberben. Hiszem, hogy a sör sokkal hamarabb megtalálja az utat az emberek között, mint a viszály, vagy az erőszak. Mit szóltok?

Csak oldjuk már meg végre, hogy hogy is legyen ez az aukció dolog. Ha nem okmánnyal igazoljuk magunkat, akkor marad a fénykép. Aki bemegy végzet medálért, lekattintják, és aukciónál ellenőrzik. Hm?
Olvasd már el légy szíves a felhasználási feltételeket. Kerek perec le van írva, hogy nem szabályellenes máshoz belépni ha mindketten prémiumok vagytok. Semmilyen input művelet nem történt, ezt ellenőrizheti az ÜSZ is. Mint ahogy a fórumotokból gondolom kiszedte a több oldalnyi, csalást alátámasztó szöveget, többek között azt is, ahogy előre megtervezitek és megbízzátok a bérlicitálással a kollégát! Tényleg ez az utolsó szalmaszál amibe kapaszkodhattok, hogy ki szólt a pandúrnak, hogy betörő van a szomszéd házban?
Azért hozzátartozik, hogy Necormanci párjaként (levelezésben "Balázs") némileg elfogult az állásfoglalásod. Ha más karakterhez belépni szabályellenes lenne, már nem lenne túl sok játékos egy világon sem.

*szerk: mellesleg azért néztem be, mert pont ti mondtátok, hogy mekkora király közösség, menjek oda. Ennek jártam utána, az egész tök véletlen volt.
Dátum: 2015.10.09. 09:46:49
80. szintű ősköves páncél.
Egyébként meg az asszonynak van igaza! "Ez csak egy nem létező világ, sz_rd le!"
Mivel itt hasmisítás, csalás, lopás, vérig sértés vádjaival is találkoztam - és bocs akinek már tele a hócipője a témával /nekem is/ - az eredeti szándékom, és annak stílusa gyors közzététele mellett döntök most és ide teszem az összes levelezést Necromancival, amit ő nem oszt meg, mert nem vamzer, pedig súlyosan szegem azokban (is) a szabályokat.





És az utolsó:



Lehet persze jönni a PS-ezéssel meg minden, de gondolom az ÜSZ lementette ami ide kapcsolódik, velük nehezebb lesz ezt megetetni, mint az itt fél-információkkal ellátott közönséggel. Innentől - és azóta is - úgy gondolom hogy majd az ÜSZ dönt ahogy dönt.

[szerk]
A teljes képhez az ÜSZ-es levelem is hozzátartozik. Necromanci, ha meghúzod magad és vállalod négyszemközt a tetted, semmi nem lett volna az ügyből. De most már tényleg kezd elég lenni, hogy én magyarázkodok, nem aki csalt.



Ezzel a témával többet nem foglalkoznék, akik rám dobálták itt a dobálni valót, azok is inkább lökjenek be javaslatot, hogy hogy lesz megoldva innentől az élő aukciós dolog.

-------------------------------------------------------------------------

Eredeti témához:
A pecsétes fecni jó ötletnek tűnik, bár nekem a nevem se esne nehezemre megadni, aki a vetélkedőre nevez, ott is úgyis beírjuk (persze nincs azonosítás, szóval be lehet bármit is írni). Bár azt nem látom, ha egy HKK-s TF-es havert megkérek hogy kérjen nekem egy fecnit "Pista a végzetúr" karakter nevére, az hogy lesz levédve?
Vagy lehet még, hogy mindenki a karakternevét a homlokára tetováltatja, biztos ami biztos.
Bármilyen kiszabott büntetést vállalok amiért egy barátom karakterével benéztem a fórumotokra.
Ti pedig növesszetek már végre egy gerincet.
Idézet: Quellon - 2015.10.08. 18:25:26
Kényes téma. Az etikai határok mindenkinél máshol húzódnak. Az írott szabályokat lehet számonkérni. Ha ez is írásban lesz, onnantól kezdve ezt is, de visszamenőleg nem.

Van, és mindig is volt.
Az ominózus aukcióra kiírásban is ott volt, nincs miről beszélni:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,926.20
24. hsz.
De továbbra is mindenki csak a saját karaktere számára licitálhat!

Minden találkozós kiírásnál megjelent ez. Azt is tagadták, hogy így volt. Most itt a screenshot, akkor meg keressünk újabb kiskaput? Ez a csalás legrosszabb formája, amikor ő dobálózik szarral, ahelyett hogy gerincesen vállalná(k) amit tett(ek).
Tényleg nem kéne hülyének nézni a népeket. Csaltatok, családtagbeli baromság se érvényes, mert olyan licitált helyetted akinek szintén van karija. Meg amúgy is hagyjuk már ezt a kiskapu keresést. De ha ragaszkodtok hozzá hogy égessétek magatok, csak rajta.



Miért nem lepődök meg, hogy pont ti kampányoltok a kiskapuk nyitva hagyása mellett?
Dátum: 2015.10.08. 17:16:38
Köszi, ez engem is érdekelt.
Hozzáteszem kicsit visszás, hogy 50-55 őskőért megveszem a szakiolcsósító felszereléseket, majd újabb 50-50 kőért bele a fókuszt. Simán lehetne visszaváltható.
Dátum: 2015.10.08. 09:29:00
Jó, akinek előre le van mindig zsírozva a BU címe, az könnyen beszél.
Dátum: 2015.10.08. 05:43:29
Idézet: Pompier - 2015.10.08. 03:57:10
Az eventeknél is mindig ugyanazok az arcok TOP-ban 1-2 kivételtől eltekintve, de nekem senki se próbálja bemagyarázni, hogy ezeknek a játékosoknak ennyi tartalékuk van, és mindig minden eventnél ott vannak a topon...


Amúgy miért nem lehet kiírni, hogy kapják be? Tuti nem olvassák ezt a fórumot

Hú srácok, itt azért kezd lassan nem mérhető méreteket ölteni a hülyeség.
Dátum: 2015.10.08. 00:06:51
De látom más is tudja mi a jó; így érveljen bárki is hogy valami nem jó nyeremény

Ariel a következőt nyerte: Barátság kristály