Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.10.15. 10:26:58
Egyedül annak szívás, aki egyáltalán nem költ a játékra, még prémium tagságra sem. A prémium önmagában 28 nap alatt 24 kéket termel.
Dátum: 2015.10.15. 07:12:17
Idézet: LanMaffia - 2015.10.14. 17:07:11
Szerintem az teljesíthető mytokronit csomag nyitással és asztrális kincs nyitással is. Még az is lehet hogy asztrálszilánk váltás is belefér.

Nem teljesíthető, pont úgy működik ahogy látom, mint a BU2-ben. Azért jó a kis frissítés a templomnak, legalább változott valami. Ahhoz meg még korai hogy ítéletet mondjak, de szerintem aki nyomja a játékot rendesen annak hamar magától is teljesülnek majd a mytos feladatok.
Dátum: 2015.10.14. 17:41:24
Pont most akartam írni neki, akkor hagyom.
Dátum: 2015.10.13. 18:11:44
Azigen! Azon is elgondolkodnék hány lába van!
Ha készül "mit szeretnénk" fejlesztési lista, akkor a pár nappal ezelőttit fel lehetne dobni rá:
- Az 50 ősköves szakis fókuszok visszaválthatósága
Indoklás: ne 100+100 őskő legyen már egy új szakis páncél-pajzs upgrade szett, bőőőven elég az 50-50.
Jó kis ötletek, nem egyszer felvetődtek már ezek a javaslatok. A fix áras aukció már nem aukció, ez többször elhangzott, így ebben nem bíznék, hogy bekerül. Egyetértek, hogy egyes tételek túl erősek, és nagy a csábító erejük mivel csak ott szerezhetőek meg (retro joker 6-8 egyedi tételét kapásból fel tudnám sorolni). Bármilyen játékba kerülési lehetőségüket úgy kellene elérni, hogy ne érződjön úgy hogy a találkozó vonzereje sokat csökkenne, mert ezt az egyet biztosan nem hagyják sérülni. Ezt erősen szem előtt tartó rendszer talán átmehetne a szűrőn. Azok szemben lenne ez korrekt, akiknek előreláthatóan sosem lesz lehetőségük (külföld, vagy egyéb külső tényező) élő aukción részt venni. Ez puszta elmélkedés amúgy, konkrét ötletem nincs, csak olyan amit itt olvastam és élből lehúztak már máskor is. Illetve ez is csak a problémák egy részét oldaná meg, mert most a szívósság öv is elcsábította a bérlicitálót, holott az szépen beforog a játékban is.
Dátum: 2015.10.12. 10:44:30
Attól, hogy nem kell a húsvétinak már aktívnak lennie, még kell hogy magas szintű legyen és sok bónuszt adjon.
Alapvetően jó az érvelésed, azonban:
Idézet: Quellon - 2015.10.12. 07:23:09
Kevesebb LE-t szerez a toplassított játékos adott idő alatt, mintha nem lenne lassítva.
Viszont adott szintig több LE-t szerez, mint a lentről jövő aki toplassítás nélkül ér ugyanaddig a szintig. Tehát, ha és amikor egy szintre érnek, akkor a lentről jövőnek esélye sincs,

Az elmúlt 30 napban szerzett LE mindenkinek több mint az azelőtti 30 napban szerzett. 100. szint környékén jártam, mikor Aurri vette a pók bölcsessgété x1000 dukátért, ami a mostani napi bevételem felét ha adta nyers tápban mérve. Ezen azt értem, hogy minél hamarabb éri utol valaki a top játékosokat, és minél tovább marad ott (persze jobban játszva mint ők), annál többet fog maga alá gyűrni. 2-3 évvel a tophoz zárkózás után egy napi bevétel megegyezik majd 300+ szinten azzal, amit most 220 körül hetente gyűjtenek (ez durva becslés, csak a példa kedvéért!), tehát nem lesz jelentősége. És még ki tudja milyen változások lesznek addig! Egy biztos, az új fejlesztések MINDIG azokat támogatják, akik nem számolgatják a TP-t, ez is a zárkózóknak fog dolgozni.
Számszerűleg nem gondolom lehetségesnek levezetni, hogy kinek miből mennyit kell csinálni, hogy xy-t erősségben megverje (de ajánlom figyelmetekbe Tapsi Hapsi pályafutását, aki az elmúlt 1,5 évben (?) havi 4 szintlépéssel ütőképes karit tud tartani 200+ szinten; hozzáteszem a mai napig nem vágom hogy sikerül ez neki).
Szóval én ezért is nem aggódnék, hogy alulról majd jól utolér bárki, mert hosszú évek munkája kell hozzá hogy rád tudjanak pirítani, és az is kell hogy te szarabbul játssz. Abban igazat adok Arielnek, hogy minél tovább vakarózunk annál több mytot szed pl. össze az aki lent inspirációval vadászgat (és most nem csak a relikviásokra gondolok, hanem V5,V6 is), és annál nagyobb előnybe lesznek a fentiekhez képest. (Tudom, hogy CSAK ebben a tekintetben, és hogy LE szemmel nézve szarabbul fognak állni! De azt évek alatt ledolgozzák majd úgyis, ha elég jól játszanak.)
Meg persze ott van az is, hogy van akiket nem lehet/most úgy gondoljuk nem lehet úgysem beérni, boxzsáknak minek menjek oda? Naja, bár kémkedni nem lehet, de Arielt én se kívánnám a nyakamba, jót tenne a karinak ha a gazdája nyerne valahol egy 1-2 éves világ körüli utat, net nélkül.
Egyébként meg aki haladni akar mint az őrült, az persze fejleszt szingut. Hát aki annyi üres TP-vel gyorsítja a haladását, attól én nem sajnálom a plusz LE-t is.
A javaslat mellé kiegészítő - bátorító - opciónak tenném a "Nagyobb transzcendális fókusz" relikviát, ami a projekció szakértelem hatásfokát 1,5x-ről 2x -re (....3....4x-re?) emeli, időszakos relikviaként 2-3 éves elévüléssel. Persze csak annál hatna aki a felgyorsított haladást választotta.
Dátum: 2015.10.12. 06:59:33
Dehogy is, egyedül egy normális szintre rakott húsvéti csatlós és/vagy csapatszellem AF kell hozzá. Ha monduk csatlósaid 10 tp-t kapnak passzívan, és tegyük fel hogy mind 10k TP felett lép szintet (200+ szintűek), 10 csatlósnál pl. 1000 csata mire egy teljes szintet lépnek. Napi 40 pp, 6 tkp, 5 kalandcsata, meg az apró, akkor 20 nap alatt szintet lépnek a csatlósaid, ez már 10 szint a 15-ből.
Ez annak fix dekrétum, akinek a) nincs még húsvéti értelmes szinten és nincs AF-je; b) nincs elég csatlósa és nincs egy alacsony szintű csatlósa, amit kristállyal felhúzna.
Egyébként mindenkit arra biztatok aki szeretne neki tetsző fejlesztéseket a játékba, hogy jöjjön el a találkozó végi fórumra, mert a múltkor is kb 20an voltunk, és szinte mindenre nyitottak voltak.
Dátum: 2015.10.11. 21:52:35
Van min. 10csp-d is?
Dátum: 2015.10.11. 20:07:57
És mit csinálnék 10-e után?
Dátum: 2015.10.11. 19:58:11
Már 1-2 infó eljutott hozzám is. Remélem az ismételhetőket is kibővítik néhánnyal a változatosság miatt.
Idézet: LanMaffia - 2015.10.10. 23:17:01
Idézet: Ariel - 2015.10.10. 22:34:23

Úgyhogy itt egy másik javaslat:
Az inspirátor a felzárkózásra lett kitalálva, de senki sem akar vele felzárkózni.
Készüljön egy új szakértelem, ami növeli a vadászatért, EH-s portyáért és térkapuért járó LE-t és Tp-t a mostani duplájára. A hatásfoka pedig helyezésenként 2 százalékonként csökkenjen, ahogy a karakter beért a top 50-be. Aki kifejleszti, annak meglesz a lehetősége felzárkózni.


Igen, ez mindenkinek megoldaná a felzárkózás problémáját az tény. Igazán ütős és velős megoldás


Szerintem úgy lenne kerek, ha (full EH esetén) minden szerzett LE (küldetés, kaland, kútsütés, karácsonyi süti...stb) duplázódna, a bármilyen szerzett TP-vel együtt. Amúgy amit most javasoltál az egy az egyben a régi v5,v6 inspiráció, annyi különbséggel hogy szabadon választható lenne benne a részvétel.
Ja, az már másabb.
Dátum: 2015.10.10. 17:44:22
100+ ősdrágakőnél használ a hatalmas szörnynél is.
Szerintem a név és a karakter összekötése a legnehezebben kijátszható. Kijátszható, mint mindegyik. El tudok képzelni olyan helyzetet, amikor pont elköltik az összes őskövet, épp átadják, aztán nosza. De ez csak annál működik, akinek eleve kevesebb köve van, mint amennyit rászán a buktára. Ha valakinél van elfekvőbe pár100, illetve egy préimumos ruhaszett se olcsó, az már nemigen hiszem, hogy hagyná bukni. A jelenlegi rendszernél jóval biztosabban működne. Azt üzenné, hogy "igen, mi ezt komolyan vesszük, mutasd meg ki vagy valójában, aztán beszélhetünk". Ha tényleg ilyen telefonon keresztül licitálgatások voltak eddig, hát ezután biztos nem lesznek. Illetve a felhívásban egy jó 3 sorban kitenni, aukción elmondani, hogy mivel jár a lebukott stikli.

*és most bocsánat, de ha valaki meg nem szeretné megmutatni meg az igazolványát, mert a jogai fontosak; miközben úton odafelé 2 BKV ellenőrnek is felmutatta a metrón, az meg majd részt vesz a játékbeli aukción, ahol nem kell mutatni semmit.
Ez már nem neked szólt, hanem általában.
Beszéld meg az asszonyoddal, ő már odaígérte nekem előre a novemberi pálcát
Amúgy Solmyrnak nincs öve. O'bzas Tepre-re gondoltál.
Balázs nyugodjál már le, már egyszer leírtam mit kerestem a fórumotokban.
Várjál, most lassan újra:
Tudod, hívtatok a szövibe és többen ajnározták hogy mekkora király társaság, hát jobbnak láttam ennek utánanézni mielőtt szövit váltok és bukom a szöviküldi jutalmat stb. Tehát Solmyr belépési adatait elővettem (akiét legális helyettesítés okán régóta bírok)
Lapozgattam a fórumban, hogy lássam milyen temperamentumú emberek, témák vannak; tök véletlen akadtam a topicra, ami megkapta a szemem, mert "végzetúr találkozó" vagy mi volt, kevés hsz-el.

Meddig akarod még nyomni ezt a témát?

Értem én hogy korrupció mellett k. könnyű érvelni, mert nem lehet bebizonyítani az ellenkezőjét, de ez hova vezet?


*szerk

Tudod, az emberölést sem tiltja semmi, csupán ha elköveted, akkor van egy szankciója.
Uhh, pont tőled jobb analógia illett volna, Btk. 160. §
Idézet: Amnael - 2015.10.10. 15:59:23
A pontozásról annyit hogy én pontoztam offsboy-t le.
Meg még vagy 5en tőletek folyamatosan, látszott szépen

Idézet: Amnael - 2015.10.10. 15:59:23
Mind ezt nem azért mert ki nem állhatom a migráns AH huszár viselkedését
Az milyen? A MIGRÁNS AH huszár?
Kész...
Többé kevésbé. Volt azért legutóbb, hogy activity közben kellett leszaladni íjászkodni, de még inkább ez mondjuk, mint hogy túl nagy szünetek legyenek.