Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2009.12.12. 22:41:54
Igen én is nézek itt csatákat; varázslat:684, fegyver: 502; állat: 195. És nem volt kritikus egyik se.

De igazából teljesen mindegy, ha az az állaspont, hogy te nem "írnád le a kis kedvenceket".
[off]
Az nem jó, nézd csak Kínában is milyen gondot okozott az egykepolitika.
http://vilag.transindex.ro/?hir=6978
Az állatok már úgyse sebeznek, vidd el őket a vágóhídra, legalább egy hétig húst eszik majd a kiccsalád...

"Fáradtan térsz vissza szövetségedhez, az alkony vörösre festi őrtornyotok bástyáját. Társaid üdvözölnek midőn leülsz a tábortűz köré, és bekapcsolódsz az aznapi portyák megbeszélésébe.
- Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon fárasztó napom volt, farkaséhes vagyok. Meszy, ma te vagy a soros! - Jelenti ki a klánvezér.
Idomított állatod, egy 86. szintű Orgling disznó érzi, hogy számára hamarabb lesz vége a napnak, mint neked... Megvakarod a füle tövét, és a odasúgod:
- Sajnálom kispajtás, már nem megyek veled sokra, sebzéseddel nem vagyok kisegítve.
- Úi? - Tiltakozna kedvenced, de te addigra már gondolatban elbúcsúztál tőle, és könnyes szemmel csapod le a fejét a halálfejszével.
Orgling disznó elájult."

...


[edit] helyesírás
Dátum: 2009.12.12. 21:13:56
Idézet: Maximuss - 2009.12.12. 20:07:49
Lochtar, Christyn, Abu és Yago is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 26 sebzés!
4 támadással 177 sebzést okoztak.


Idézet: Maximuss - 2009.12.12. 20:07:49
3 támadással 3 sebzést okoztak.


Na igen, mert nem volt elég random eddig a csatákban......
Dátum: 2009.12.12. 21:11:38
Az enyéim speciel inkább harmadolódtak, nem feleződtek, ettől függetlenül teljesen egyet tudok érteni a leírtak minden sorával. Például a kémgömb körül milyen vihar volt már (+szavazás), pedig állata talán több mindenkinek van, mint kémgömbje...
És igen, pontosan, taktikák épültek erre, én is, más is összeszenvedi a 60as hordázást, aztán tolja fel 30ig a felejtést is, hogy el tudja felejteni, mert ennek így nincs értelme)?Állatot szinte mindenki fejlesztett, a játék egy nagyszerű opcióját tettétek élvezhetetlenné ezáltal.
Ez akkora bug lett volna, hogy egy tollvonással felborítsátok az egész harci rendszert? Én nem nagyon emlékszem tiltakozó tömegekre itt a fórumon, se olyan topicra, hogy "Túl nagyot sebeznek az állatok, kezdjünk valamit vele!"
És hogy objektív érv is legyen: a mostani csatákban még jobban érezhető a random szerepe, irreálisan gyengébb ellenfelekkel nyomok olyan csatát, hogy sebzésügyileg égnek áll a hajam.

Jó lenne valóban kiírni egy szavazást erre a témára, én nagyon kíváncsi lennék az eredményére.

[edit] helyesírás
Dátum: 2009.12.12. 20:01:02
2 db 53. szintű állat: 2 támadással 5 sebzést okoztak.
Egyiknek +4 sebzéses cucca van, tehát első állatom sebzett 1-et, a második meg 0+4-et.

Észhez kéne már térni ezzel az állatreformmal és átgondolni még egyszer, mielőtt egy hét múlva tényleg ellenem ugrik a Magányos harcosom. Pedig én nevelem fióka kora óta...
Dátum: 2009.12.11. 17:33:30
Ott a 10 pont!!!
Dátum: 2009.12.11. 17:27:16
Megrendeltem a lélekkufárnál.

Állateledel
3000 lélekenergia, 1 őskő
Hatás: 30-nál alacsonyabb szintű állataid biztosan melletted harcolnak a csatákban a következő 24 órában.

...

[edit] helyesírás
Dátum: 2009.12.11. 17:23:08
Tudod, hogy rámegyek az állattartás szépségeire.

Egyébként nem találtam be, és úgy sebeztek ekkorát!

[edit]
Eddig úgy 60-100at sebeztek kritikus nélkül. Most meg 9? Remélem dolgozik ezen a JV.....nagyon remélem...
Dátum: 2009.12.11. 17:17:13
A JV szerint tényleg ez hozta be a balanszot a vari és közelharc között?
Érdekes, hogy eddig nem fordult elő, hogy 300al kisebb TÖ-jű végzetúr kipicsázott volna, akinek a legtöbb okozott sebzése 366 (enyém 1137).
(Láthatatlanság, segítő kéz, portyamínusz nélkül.)
Talán át kellene gondolni ezt még egyszer (nyilván lehetett a random is...).

[edit]
Nem hiszem, hogy ezért nevelgeti valaki az állatait hónapokig, hogy ezt kapja cserébe.
Dátum: 2009.12.11. 17:11:28
Én csak ennyit írok:

Idomított állataid, R A M B O, egy 52. szintű magányos harcos és Tűzgyújtó, egy 52. szintű goblin védőmágus is részt vesznek a csatában.

2 támadással 9 sebzés!

Ez most komoly??? Mert viccnek elég durva...

[edit]
Az 5. szintű állat az pedig nekem ugrik és rajtam sebez?
Ha bedobod a lénybe az idomítás LE-jét, és a szaki csak az idejét rövidítené, akkor senki se tolna rajta. Annyit senki se idomít, hogy érdekelje, hogy 2 óra alatt, vagy 12 alatt idomul be az állat. Mindenkinek lenne 5-s a szakija, és feltenné éjszakára idomulni az állatát, reggelre meg kész van. Alapvetően az a "gond" az idomítással és a gyógyítással, hogy előrehaladva folyamatosan pakolni kellene rá az azonos hatásfok eléréséhez. Ennyire meg nem kellene szerintem "fontossá tenni" ezeket a szakikat. A legegyszerűbb az lenne (ami nyilván nem fog megvalósulni, mert ellentétes az alap koncepcióval), ha a sebgyógy szintenként mondjuk 0,5%-át gyógyítaná az állat Ép-jének, az idomítás meg mondjuk 1%/szint.
És akkor nem kellene feltolni magasabb szinten 30ra, ha nem egy hét alatt akarsz idomítani. És így még a Bestiák könyve is megmaradhatna jelenlegi formájában.
Szerintem.
Na igen; mint én a kifejlesztett 60as hordázásommal...most reformálták meg, szerintem innentől egyáltalán nem éri meg 4 állattal mászkálni, inkább egyet feltolni a nagy elnyelés miatt. De akkor is 4 lesz, mert JÓL NÉZ KI Csak megvárom az állatidomítós küldit
Akkor miért fertőzöttek ennyien? Csak a hordatársak támadhatóságáért? Ennyit érne nektek ez?
Dátum: 2009.12.11. 12:33:53
Drasztikusan butábbak lettek az állatok, gyakoralatilag nincs értelme a hordázásnak, le kell felejteni a .csába, és egy állatot tartani az elnyelésért, az még gyorsan is fejlődik. Elég kellemetlenül érintett a reform egy héttel azután, hogy meglett a 60as hordázás.
Az állatnak egyetlen értékelhető előnye az elnyelés, nagyon hiányzik a varázslatkör kompenzációjára az a sebzés, amit elvettek tőlük.
Persze ezt a saját szemszögemből - smaragdként - mondom.
Az, hogy a JV jogosnak tartja az igényt, az számomra azt jelzi, hogy a fertőzött létet nem büntetésnek szánják, hanem alternatív karakterfejlesztési módnak. Ez helyénvaló, hogy ne legyen mindenki egyenkarakter, csak nem érzem a balanszot, hogy úgy jelöljünk ki két utat, hogy az egyik úton fizetsz mint a katonatiszt, a másikon pedig egyáltalán nem.
Az előzőért pedig mea maxima culpa
Jóvanna, felhúzta k melóban, és várnom kellett volna kicsit, mielőtt írok
Bocsi:)
Szerintem jók a cuccok. Bestiák könyvét meg is veszem amint alkalmam lesz rá.

[többi törölve ]
Tényleg; jogos.
Bár az igen-re szavaztam a változást illetően, én sem azt tartom jó ötletnek, hogy gyengítsük a bajnokokat. Önerőből érték el amit elértek, megérdemlik a bajnoki címet. Az viszont igaz, hogy sokkal több iagzán jó játékos van, mint amennyi medált szétosztanak 1-1 viadalon, havonta.
Szerintem kapjon az is valamilyen (jelképes?) jutalmat, aki nem lett bajnok, de a 2., 3. helyezett lett. Nem egy nagy reform (de legalább egyszerű kivitelezni), de mikor megvan a legjobb 4 a kategóriában, akkor lezajlik a bronzmeccs is, és kapnak ezüst/bronz érmet. Az ezüst ad egy kisebb bónuszt a bajnokihoz képest, a bronz pedig ennek megfelelően még kisebbet.
Vagy érdemes lenne azt is vizsgálni, hogy amelyik kategóriában 500an indulnak ne annyi legyen a jutalmazottak száma, mint ahol 50en...