Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.03.14. 18:19:13
Van egyébként terv arra, hogy lesznek jövőben VU szerverfejlesztések? Nem konkrétan a leállás miatt, mert ugye félszobányi cucc is ugyanúgy leállhat, mint 2 szobányi (sőt..), hanem többször jeleztétek, hogy ezt-azt azért nem kívánjátok kifejleszteni, mert így is túlterhelt a szerver (még KH, új AH tárgyak...stb).
Csak kíváncsiság.
Dátum: 2010.03.14. 17:48:12
Olyan amilyen, inkább azt nézd, hogy folyamatosan rajta vannak a megoldásokon.
Dátum: 2010.03.14. 17:41:39
Erről írt Miklós.
Dátum: 2010.03.14. 17:37:24
Lélekkufárnál sem lehet tárgytípusokra szűrni.
Dátum: 2010.03.14. 17:35:51
Nem tudom jelezték-e már, a portyalista-szűrő nem működik, se névre, se szövetségre.
Dátum: 2010.03.14. 17:32:01
Nyugi Bumburnyák, majd lesz valami kárpótlás; ha nem, akkor meg nem
Dátum: 2010.03.14. 17:31:23
Állatok gyógyítása nem működik! Sem az összes kijelölése gyógyításra.
Dátum: 2010.03.11. 21:36:42
Toplista/Karakterek-eredmények/rendezés teljesített küldik száma alapján; innen adja magát.
Dátum: 2010.03.11. 15:54:18
Igen, érthető, hogy nem kéne átesni a ló túloldalára, hogy hónapokon belül egy átlag user is tudjon 2 tárgyat venni, de a lónak ettől az oldalától még nagyon nagyon messze vagyunk. Vannak, akik darálják az ismételhetőket (napi 6-7 dukát by Ariel), és vannak akik épp csak a CSP bedobálásból, és térkapuból jutnak dukáthoz (napi 3 dukát). A játékosok egy csoportja több, mint 2x annyi dukáthoz jut, ami nem gond igazából, mert megdolgoztak a 24es tékapuért, kennelért, és a sok küldiért is. CSAK úgy lehet balansz, hogy:
1. Nem hagyjátok, hogy egy és ugyanazon aukción licitálhassanak a különböző szintű játékosok (ez kevésbé járható szerintem),
2. Korlátozva lesz, hogy ki hány tárgyat vehet, illetve mennyi időnek kell eltelnie az újabb licitálási lehetőségig.
Az aukciós időn pedig gyorsítani kell. Ezt lehet szépíteni, de ahogy S0laris is írta, azért tesznek 300 dukátot a +1tulra, mert a játék nem ad lehetőséget másra, nem azért, mert mekkora biznisz.
És ismétlem önmagam, ha vettél rendes relikviát, akkor beválthatod a dukátjaidat +tul-os cuccokra.
Dátum: 2010.03.11. 14:56:25
Akiknek maxos a kennel/térkapu, annak valóban így van, máskülönben nincs meg olyan simán a 6-7 dukát naponta.
Dátum: 2010.03.11. 14:01:37
Nem Miklós, nem azt szeretnénk, hogy folyamatosan tudjunk egyedi speckós tárgyakat vásárolni, viszont azt sem szeretnénk, hogy +1 erőért csináljam meg a kábítás, krit vari, állatszintlépés kombót 50szer (50x3x2 dukát=300). Talán nem leszek népszerű, de azt lehetne, hogy aki már vett az AH-ban relikviát, az ne vehessen "rendes" relikviát többet, ők elkölthetnék a dukátjaikat ezekre a +1es tárgyakra pl. fix 40-50 dukát/tárgy áron. A normális relikviákért meg azok szálhassanak harcba, akiknek még nincs semmilyük. Miután vettél valamit, utána te is csak a "kisebb értékű" (inkább értéktelen /+1 tul./) cuccot vehetsz. Emellett felpörgetni az aukció idejét 3 napra, és nem kell új cucc, ha lassítja a szervert, akkor ne terhelődjön.
Mert ez a mostani fejlesztés egy picit sem fogja lejjebb nyomni a dukátinflálódást, és akinek 2-300-al van kevesebb dukátja, mint az aktuális "tárgy-árfolyam", az ugyanúgy soha nem jut semmihez. Az pedig gondolom nektek is nyilvánvaló, hogy egy normális relikvia egyedisége és képessége nem azonos - az árban azonos - +3erővel. Persze, a piac határozza meg, hogy mennyiért megy el. De így, hogy 300on áll a licit, erről ordít, hogy nem jó a rendszer, mert ez a tárgy NEM ÉR ENNYIT. Mégis ennyin áll. Akkor valami nem jó a rendszerben. Ha tömeges dukátkivonást akartok, és semmi mást, akkor kérlek legalább azt fontoljátok meg, hogy a +1tul-os cuccokat beteszitek fix árra, amennyit szerintetek ér; idézek: "ha 2 dukátért, akkor 2 dukátért", de hogy nem 300at ér, az gondolom nyilvánvaló.
Ez miért nem járható út?
Dátum: 2010.03.10. 19:30:02
Meg felhasználóbarátságtalan böngészőfüggő új skin.
Dátum: 2010.03.10. 18:58:24
Teljesen mindegy, mert így is lesz elég marha aki veszi az őskövet, meg úgy is lenne. Nem érdekük, hogy balanszos legyen az AH.
Dátum: 2010.03.10. 17:46:56
Ezt aztán jól megoldottátok!
Gratulálok JV...!
Dátum: 2010.03.08. 18:44:01
Így is kifutnak az epik cuccok az Azúr Légiónál, nem hiszem, hogy egy fejlesztés érdeke lenne az epikusok gyorsabb mészárlása. Bár ki tudja mi lesz
El tudnék képzelni egy olyan épületet, ami csökkenti a random értéket a játéban
Ha nincs észérv, jöhet a lepontozás.
Vágzetúr fórum! Én így szeretlek!
OFF, de reagálnék az Egyesült Királyság - Angila párbajra.
Az Egyesült Királyság ország. Anglia nem. Az Európai Unió és Schengeni tagállamok listájában, valamint az Európai Parlament (Európai Közösség Tanácsi) rendeleteiben is Egyesült Királyságként van nevesítve. Az EU jogalkotó fórumánál nincs hivalatolsabb állásfoglalás. Aki Angilát külön országnak véli, abban igaza van, hogy a szigetországon olyan speciális közigazgatási rendszer van Angila; Észak-Írország; Wales és Skócia között, amilyen sehol máshol a világon, így megtévesztő lehet, hogy külön "országnak" vannak nevesítve (és a "főváros" kifejezés sem azt a fővárost takarja, amit közigazgatásilag Magyarországon értünk rajta). A mi megyerendszerünknél sokkal élesebben elhatárolódott területekről van szó, de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy külön országok lennének, gondoljunk csak az USA államaira, ahol például más-más törvények vannak. Azt, hogy a britek (skótok, walesiek, angolok, észak-írországbeliek) hogyan látják önmagukat sajnos nem tudom megmondani, de európai szemmel - és egyáltalában külföldi szemmel - nézve bizonyos, hogy az Egyesült Királyságot (Nagy-Britanniát) tekintjük országnak, és - a szó magyar értelmezés szerinti - fővárosa: London.


[edit] És azt, hogy az Egyesült Királyságot tekintjük országnak, ők is "elfogadják", nincs például skót, észak-ír, walesi útlevél, csak egyesült- királysági.
Dátum: 2010.03.04. 18:58:37
További szöviépületek valamilyen formában. Mert a top szövik már nem tudnak jó ideje mit építeni.
Dátum: 2010.03.04. 16:38:17
Ariel, én nem vagyok benne biztos, hogy ez problémát jelentene. Én is VF-es vagyok, és igazából annak is örülnék, ha csak 2 szint eserjéig el tudnék bíbelődni az új küldikkel, pedig csak 57es vagyok. El tudom képzelni 70. szint magasságában egyesek (szerintem a játékosok nagy része) fél karjukat odaadnák egy időszakos "küldidömpingért".
Bár igaz, a szövetségi küldetések ott van a fejlesztési listán, azt is várom, mint a messiást (mint minden újítást, ami nem állatreform ) én mindenképpen javasolnék olyan megoldást, hogy ne lehessen lezavarni túl gyorsan, akármennyire is teper valaki. Ezzel kivédhető az, ami az egyéni küldetésekkel előfordult.
Dátum: 2010.03.03. 17:16:36
Jó, hogy végre feljött újra a küldis téma. Plusz ötletnek hozzátenném, hogy mivel a JV-nek ezer más dolga van, lehetne valamelyest korlátozni a küldetések hozzáférhetőségét. Teszem azt lenne egy új, 10-20as küldetés pakk, amihez csak 60. szint után lehetne hozzáférni. Az újabb 10-20ashoz 70. szint után, ésígy tovább. Ha még csak 10 küldiből állna is egy pakk, és a játékosok fele le is darálná 64. (74. ...stb.) szintre, akkor is ott lenne, hogy okés, addig ismételhetőzök amíg zárolva van a következő, de legalább lenne mit várni (a következő 10el osztható szintet). Vagy - ami még talán jobban kezelné az elöl lévő szinthuszárok helyzetét is - úgy, mint az entitásnál, hogy ihol egy pakk, ha megnyitod 93. szinten, akkor a következőt csak 103. szinten nyithatod meg.
Így effektíve mindenki egyszerre kapna új küldiket, és viszonylag MINDENKI egyforma sebességgel haladhat. Nem lesz az az hajtás, mint az elején, de az már soha nem lesz, mert azt nem bírnák fejlesztéssel.
Ehhez annyi remek küldiötlet elhangzott már, hogy "csak" át kell nézni a fórumot és 1-2 10es pakkot hamar össze tudnának rántani.
Vélemények?

[edit] Egy hülyeség kiszedve