Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.08.04. 07:21:06
Nekem is tetszik az ötlet, de egy 20-30 perces szünet bőven elég lenne.

[edit] A fogadás már neccesebb lenne, mert nem ártana ODDS-okat generálni, az meg TÖ/SZÖ/öltözet függő kellene hogy legyen, ráadásul külön felület kellene, ahol látod az összesorsolásokat és tudsz fogadni, szerintem többet kellene beleprogramozni, mint amennyit ér az egész. Jó ötlet tényleg, de igazából a fontos fejlesztések is akadoznak.
Dátum: 2010.07.30. 12:05:45
3 egyformát egy másikra, vagy 3 bármelyiket egy másikra? Mind2 nagy segítség lehetne, de nem mindegy azért.
Dátum: 2010.07.30. 11:51:44

Igen, ezt megerősítem, egy állat sajtolásakor csak egyfajta esszenciát kaphatsz, akkor is, ha 20+ szintű és ezért több esszencia jár. A szerepjátékos magyarázat az, hogy egy állat szervezete csak egyfajta esszenciát termel. A technikai, hogy az alkimista labor leprogramozása már igy is irdatlanul sok időnket emésztette fel, sajnos kellett kompromisszumokat kötni, nem lehetett a programot a végtelenségig bonyolitani.


Te jó ég, de nagy sírás lesz emiatt egy fél-egy év múlva....hozzáteszem jogosan.
Aki nem költ őskövet, annak esélye sem lesz kigyűjteni a készletet.
Dátum: 2010.07.30. 10:03:33
Igen nagy hülyeség (és feleslegesen idegesítő) lenne. Gondolj bele amikor már csak egy mádodlagos varázslat esszencia hiányzik az utlra-giga-über táphoz, és beáldozod egy magas szintű állatodat, adsz neki egy harc gradulátumot, és kidob neked 5 db másodlagos támamdás esszenciát. Na ezt én nem kívánom senkinek, hogy átélje.
Dátum: 2010.07.30. 08:19:39
Nem hiszem, hogy így tervezték volna, még az elején felvetettem és ez volt a válasz:

Idézet: Miklós - 2010.06.09. 13:03:04

Ha vettem neki tér-idő gradulátumot, és pl. 80. szintű az állat, akkor ad ugye 1+80/20,tehát 5 db tér-idő esszenciát. Ezek random bármelyikek lehetnek a tér-idő kategórián belül (nyilván a táp nem)?


Igy van, kapsz 5 db random tér-idő gradulátumot.


Vagy ez csak akkor van, ha gradulátomos a dög? Nem gyengén lenne illogikus, hogy ha nem akarsz egyforma esszenciákat akkor vegyél neki gradulátumot!
Dátum: 2010.07.29. 06:10:07
Lehet tudni mikor lesz a következő?
Dátum: 2010.07.27. 22:14:55
Na, inkább a játékban gyepáljátok egymást

[edit] Mostmár nagyon kíváncsi leszek az eredményre
Dátum: 2010.07.22. 12:30:12
Csak nemrég jutott eszembe, hogy csinálni kellene egy ilyet, de majd fél év múlva frissítek, erősen zsúfolt alacsonyabb szintű mezőnyben pillanatnyilag ez is sokat segít.
Dátum: 2010.07.22. 11:17:56
V1 inaktív tagok listája, azaz akinek június 18 és július 22 között nem változott se a TÖ,SZÖ, LE diffje, 10. szintig (toplista első 290 oldala):

http://www.wikiupload.com/QqsbhpzX
Dátum: 2010.07.21. 15:07:43
Craslorg, téged hányan látnak portyalistában? 20an? 30an?
70. szinten ezt szorozd meg úgy 10el. 50. szinten meg úgy 20al. Ha elég gyenge karakterről beszélünk (akikből akad bőven), akkor napi elég sok támadást kap ahhoz, hogy csicskáljanak az állatai. Pláne mire ez a mezőny odaér ahol ti vagytok most, és sokkal több embernek lesz magas másodlagosa, a gyenge karik még nagyobbat fognak szívni, mert amúgy is mindenki rajtuk kábítózik. Csak ők járnának jól a kikapcsolhatósággal, de egyébként is könnyen legyőzhetőek, így semmi értelmét nem látom kiiktatni az állatokat, hogy a szerencsétlen kalandozni/epikezni/entitásozni se tudjon.

[edit] És persze törölni nemigen emiatt fognak, de kétségtelenül egy idegesítő dolog tehetetlenül bámulni az ájult állatokat este mikor hazaér melóból és leülne megcsinálni pár kalandot. Pláne ha a támadó nem is akarta.
Dátum: 2010.07.21. 14:18:29
Nem Endyr, nem lehet elmagyarázni, én már csak ilyen ostoba vagyok, hogy nem okoz alhasi vérbőséget az oktalan károkozás.
Pöttöm, ez egy olyan játék, ahol ha (abszolút vagy relatív) a legjobb akarsz lenni, azt anélkül nemigen lehet elérni, hogy másokat lerabolsz. Áruld már el mi előnyöd van a másodlagosból? Az csak szívatásra jó, az aktuális csata kimenetelét nemigen befolyásolja az esetek többségében (kivéve ha 500ból egyszer taccsra vágod mind). A kihívás azért volt eddig a legjobb fejlesztés, mert kaptunk egy eszközt, hogy ne csak ártani lehessen, hanem kölcsönösen mindenki jól jár.Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért fáj egyeseknek, hogy saját döntésedre opcionálisan lemondhatsz egy károkozásról, amiből amúgy sem származik hasznod.
Dátum: 2010.07.20. 11:59:05
Alapvetően a játékosoknak vagy a nap 99%-ban be lenne kapcsolva, vagy 99%-ban ki. Nem hiszem, hogy nagyban bonyolítaná a játékot.
Dátum: 2010.07.20. 10:26:53
:D
OFF
A cukorka a kiégett?
On
Dátum: 2010.07.20. 09:06:15
Miért is OFF a másodlagos kikapcsolhatóságáról szóló okfejtés pro és kontra?
Dátum: 2010.07.20. 09:04:00
Kicsit egyoldalúan látod, nem számolsz azzal amikor valaki nem akarja bántani az állatokat, de kell az erős vari a csatához. 70. szinten amúgy sincs annyi célpont, akikre fénnyel lehetne menni.

Mind1, pontozd le ezt is, mielőtt még azt hiszem nem mondok hülyeséget.
Dátum: 2010.07.20. 08:30:55
Száz szónak is egy a vége, szerintem sokan használnák.
Dátum: 2010.07.20. 08:26:39
Most bocsánat, hogy ezt mondom, de nem is érted lenne fejlesztve a kikapcsolható másodlagos, sokkal inkább azért, aki "rendesen" játszik, portyázik, van kínzókamrája, ésatöbbi.
A stratégiád alapján érthető, hogy neked nincs rá szükséged, de pl. aki belép kamrázni, elviszi a szokásos embereket, és NEM akarja fingatni a játékosokat egy 1K-s állatsebzéssel, akkor miért kellene a feleslegse feszkó?
Ha valaki meg pl. rendesen portyázik - mint én - akkor ha rablok valakitől egy vastagot, miért szívassam még szerencsétlent a másodlagossal is? Pedig bizony sokszor jó lenne (chaos TP tömő háborút indított a ZIB ellen, és hasonló finomságok), de inkább nem fejlesztettem, mert csak a célpontok pár %-a ellen szeretném csak használni.
Nem nagyon tudom elképzelni, hogy normális játékosként valaki arra élvezkedne, hogy mindenkinek fekteti az állatait, de mivel nem lehet kikapcsolni így vagy bevállalod; vagy nem.
Dátum: 2010.07.19. 21:33:43
Richard Bach: Jonathan Livingston, a sirály
Richard Bach: Minden és mindenki egy
Richard Bach: Híd az örökkévalóságon át
Gerald Durrell: Családom és egyéb állatfajták
Gerald Durrell: A hahagáj
Tolkien: A hobbit
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk
Bolesław Prus: A fáraó
Glenn L. Larson: Végtelen éj
Heller: A 22es csapdája


[edit]: Heller: A 22es csapdája helyett--> Dean R. Koontz: Virrasztók (hogy is hagyhattam ki)
Dátum: 2010.07.19. 21:21:20
Idézet: Viszok009 - 2010.07.19. 20:46:20
És akkor minek kapcsolnád ki? Főleg akkor, ha állatot sem hoz az illető?


Nekem nullás mindkettő, de szeretnék tolni rajta egy 50-50et, viszont a napi kb. 30 támadással (95%-a krit vari) mindenkit "büntetnék".
Dátum: 2010.07.19. 20:18:01
Esetleg a ki-be kapcsolható másodlagosak? Sokan azért nem fejlesztik, mert nem akarnak mindenkit megszívatni. Arra is költenénk, na meg a sebgyógyra is ezáltal. Mellesleg tök jó lenne, ha nem utálna mindenki