Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Erre biztosan lenne valahol utalás, szóval a válasz egyértelműen nem.
Már nincs meg az excel amibe számolgattam ezt, de lényegében annyi, amit Ariel írt. Egy állattal akkor jár jobban az ember, ha abszolút IQ-Tau-Véd alapokra építi a karaktert, hogy ne fájjon annyira az állatok sebzéskiesése. Azonban a közelharcot észrevehetően erősítették az elmúlt időszakban, és bizony azt vettem észre, hogy az erő a top3 hasznos tulajdonságba került. Leginkább, de nem kizárólag a LE szívás miatt. Magasabb szinten szükség van a sok sebzésre, akár epikus, entitás ellen, de a pvp-ben is. Az amit nehezebb kiszámolni, hogy a +1 garnitúra vágóállat mennyit kompenzál LE-ben és dukátban, ez az egyetlen ami valóban vonzó az egyállatos verzióban.
Magyarán ha viszonylag magas az erőd, akkor a magas elnyelés nem kompenzálja a kiesett sebzést (ahogy Ariel is írta), viszont a magas erő mindenképp kell a LE szívás és egyebek miatt. És akkor igen, ott van a járvány, meg ott van a templomi medál, ami +1% közelharci sebzést ad, az ebből kapott bónusz is kevésbé hat rád ha csak egy állattal nyomulsz. Erre jutottam, pedig nagyon jó lenne az a +3 hely az állatoknak, de a 3 db, összesen 490 szintnyi állatot nem fogok kisajtolni, mert abban sok biza munka van
Dátum: 2012.06.15. 07:33:41
El tudnék képzelni egy olyan sötét korszakot, hogy mondjuk a királynők, vagy azok valamilyen csatlósai random betámadnak naponta többször, 100%-os lélekszívással, 100%-os lélekszívás védelemmel, 50es másodlagosokkal, amíg nem teljesítünk valamit. Ha már sötét korszak
Már rég kiszámoltam 1-2 havonta eszembe jut hogy talán át kellene állni erre a verzióra. Csak egy - esetleg tapasztalati alapon megszületett - erős megerősítés vagy cáfolat talán segítene.
Dátum: 2012.06.14. 19:23:04
De mielőtt adnád Miklós alá a lovat, hogy meg lehet csinálni - még ha nagy mákkal is - ősköves specváltás nélkül is akár 3 templomot egymás után, arra is kitérnék, hogy neked azért nem egy "hagymányosan" fejlesztett karid van (amennyiben az überbrutál építőről van szó).
Hát ezek alapján én is elgondolkodtam az egy állaton. Több hely maradna küldizni is. Ilyen kemény elnyelés mellett ennek a fele se tréfa. A kérdés, hogy a sebzéskiesést kompenzálja-e a magas elnyelés. Valaki okos, hogy melyik éri meg jobban? Cras, Kóc?
Dátum: 2012.06.14. 13:00:25
Ha lehetne a kufárnál AF-et venni LE-ért, mennyit adnál mondjuk 10AF-ért? Egy bő fél év múlva ez fog az ölébe pottyanni havonta (és egyre több..) azoknak, akik csinálják a templomot.
Mennyi LE-t adnál egy bő fél év múlva +10% közelharci sebzésért? Igen necces ára kéne hogy legyen, hiszen ezzel jóval több LE-t tudsz szívni már csak térkapuban is.
Nem kérdés, hogy a tul növelés rendszere FOSCH a templomban, mert vagy sok LE-t, vagy sok kavicsot dobsz ki az ablakon teljesen feleslegesen. Csak a teljesség kedvéért ezeket is célszerű figyelembe venni.

szívesen csinálnám tovább a templomot, de egyszerűen így nem éri meg.


El kell szomorítsalak, szerencsére, vagy sajnos, a templomot így is megéri csinálni. Ha majd Miklós ráébred, hogy 1-2 éven belül elszállnak a kapott AF-ek és nerfelik (biztosan fogják), na akkor lesz vérlázító, hogy akik több100 (1000?) követ kidobtak a templomra se profitálnak úgy ahogy megérdemelnék.
Szinte látom a hírek között:
"A Bőr evolúciója, Aura evolúciója, Fájdalomtűrés AF képességek maximuma 50-re nőtt, 30 felett a költségük: 15 AF/szint"

Már félek mit terveznek bevezetni amikor elinflálódik az AF értéke. Mert el fog. Remélem a szerencsekerék és VT csupán véletlen egybeesése a fejlesztések magas őskő igényének, nem állandósult szemléletváltás eredménye. Nem lenne jó, ha úgy végezné a templomi jutalom is, mint az állatszintlépős küldi pl. (Növeltünk a vezetőkészség maximumán -> növeljünk az állatszintlépős küldin is).
Remélem ez nem olyan, mint annyi fejlesztés, hogy minden tápnak tűnik, aztán pedig must-have lesz. Mert ahhoz bizony drága!
Dátum: 2012.06.14. 10:31:18
Idézet: Kocos - 2012.06.14. 10:25:30

Egyreszt a 8 tulfejlesztes az 7. Merthogy ennyi tul van. 6+1


Nana!
1 erő, 2 tám, 3 véd, 4 egs, 5 iq, 6 mág, 7 tau, 8 szer.

Az LGY-s jó ha alternatíva, nem tudtam.
Dátum: 2012.06.14. 08:08:00
Minden állatszaki max akkora lehet mint az alapszintjének a fele. Ha csonterősítéssel feljebb tolod az alapszintet, akkor 2 szintenként tudsz még egyet rátenni.
Dátum: 2012.06.14. 08:04:00
Az csak a gond ezzel, hogy ez esetben le kell mondanod a vadászatról, max amíg befogsz egy állatot, vagy vadászol még egy kalandot. Kár, hogy akárhogy finomították eddig, nem éri meg elverni a CSP-ket EH-n.
Dátum: 2012.06.13. 19:36:33
Akkor se ha különböző világokon játszik a 2 kari? Mindegy, lehet hülyeséget beszéltem, de a lényeg, hogy pénzről van szó, nem is kevésről (20K), amennyiben minimális esély is van visszaélésre, úgy én sem hagynék kiskaput.
Dátum: 2012.06.13. 19:15:26
Inkább megkockáztatom, hogy én vagyok a hülye (Persze ez nem zárja ki hogy mindketten azok vagyunk, csak a miheztartás kedvéért )
Nincs olyan nyeremény V4-en amiből hasznot tud húzni más játékos a te accodból? Feltételezve persze hogy vagytok olyan jó ismerősök hogy nem teszel neki keresztbe egy jelszóváltoztatással. Gondolok itt akár arra, hogy csinál egy építő, vagy brutál epikverő karit, amivel segíteni tudja a szövetségét.
Dátum: 2012.06.13. 17:38:28
Idézet: PottomPanna - 2012.06.13. 17:02:46
Ez azoknak kedvezne, akik szeretnek és akarnak szintet lépni.


Ha az emberek szeretnének és akarnának szintet lépni, akkor felesleges lenne az egész mozgalom
Dátum: 2012.06.13. 15:26:53
Idézet: LanMaffia - 2012.06.13. 14:57:48
És ebben annak a havernak mi a jó?


Te írtad le:
Viszont V4-re nekem nem kell semmi ezek közül a tárgyak közül, mert nincs állat, kristály sem kell meg láda sem, pálca még úgyse. Esetleg a vadászzsákmány, de arra meg ott lenne az a sok őskő, ami oda kerül.


A haver csak jófej lesz, hogy te megkapd a 2 pálcád. Sőt, ha még egy pár plusz kavicsot is kap tőled ezért cserébe, akkor mindenki boldog lesz.
Dátum: 2012.06.13. 14:51:57
Idézet: LanMaffia - 2012.06.13. 14:45:54
Viszont egy accountnál ez nem áll fenn.


Dehogynem.
"Figy haver, a következő V4-et nyomd le az én acc-omon, kapsz tali-árban őskövet 5KHUF-ért, majd ideadod az árát.."
Dátum: 2012.06.13. 13:02:12
Köszi
Dátum: 2012.06.13. 10:50:25
Xenó végén választani kell az LGY-s jutalmat. Mellesleg részben igazad van, nekem is fel kellett használnom a 21 LGY csomagom, hogy meg tudjam venni amit tényleg szeretnék.

jav: Xenó, nem kufár csata
Dátum: 2012.06.13. 10:42:51
Dukátokat? Melyik feladatban kell dukátot költeni?
LGY-t valóban nagyon eszi, de amióta alternatíva lett a csizma vásárlás, azóta 1 hónap alatt (100. szintemen) pont össze lehet szedni amit igényel a templom (ha megkapod mind3 LGY-s küldit). Ha nem kapod meg mind3-at, akkor még félre is lehet tenni.
Dátum: 2012.06.13. 10:35:09
Idézet wikiről:
A rezisztencia a varázslatoknak a nem sebző hatását enyhíti. Pl. ha egy varázslat csökkentené 20-szal a támadásodat, 20-as rezisztencia esetén csak 16-tal fogja csökkenteni.
Maximális értéke 75%


Most kémkedtem egy karaktert és ez van a karakterlapján:
Rezisztencia: 84.5%

Nem üthető, úgyhogy nem tudom letesztelni hogy valójában mennyi, de ezek szerint 75% felett is kijelzi, vagy nagyadj' Isten bugos?
Dátum: 2012.06.13. 09:58:11
Idézet: Teking - 2012.06.13. 09:39:00
más: rejtély számomra, hogy ha nem is kikérni azonnal egy j templomot, de miért nem megoldható, hogy kisebbet kérjek. sztem ezt elég sokan pártolnák. pláne ha arányosan kevesebb "lehetetlen" feladat van a kicsikben.


Azért, mert a templomi medál a legnagyobb táp benne (amit te meg se említettél azok között amiért érdemes csinálni), és a 2 hetes templommal 2x annyit lehetne gyűjteni egységnyi idő alatt. 1 év alatt meglenne 25 templom, ami +25AF lenne 2 hetente! Rejtély megoldva. Nem bántani akarlak, de kit akarsz meggyőzni arról hogy ez nem éri meg? A jelenlegi formájában ez a legnagyobb állandó táp a játékban. Tényleg nem ellened szól, de már alig várom hogy egy év múlva olvassam az ilyen jellegű hozzászólásokat: "Miért kap 15-20AF-et valaki pluszban?", "Azoknak jár csak a sok AF, akik fizetősök, el tudnak verni x őskövet a templomra folyamatosan." Én is sok mindenen finomítanék a templomban, és nem értek egyet minden küldivel (pl. Miklós hozzáállása, hogy 2 tul növelés szerinte NEM igényel őskövet, csak ha extra peches vagy; ugyan már..) de ezt még akkor is muszáj lenne csinálni ha 2x ilyen nehéz lenne, mert belátható időn belül elkezdődnek a sírások, hogy másnak miért jár ennyi halmozódó táp érte.