Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Építési költségről lehet tudni valamit? Mert szerintem nem 1-2 hónap felhúzni 10 szintet ezen egy 20-50 millás kúttal rendelkező szöviben. Ha pedig 1-2 hónap lenne mégis, akkor ugyanúgy sokáig tart az "építsetek 10 szintet épületen" küldi. Szóval zavart érzek az Erőben...
Dátum: 2012.06.25. 11:05:35
Megnyugtatlak, nekem is Csak elfogadtam hogy nem lehet választani, mert nem volt a jutalmak között.
Legalább könnyebb volt választani.
Dátum: 2012.06.25. 11:02:04
Azért az az ígéret annyi volt ha jól emlékszem, hogy "megpróbáljuk megoldani". Az hogy ez időhiány vagy más miatt nem jött létre eddig, az tökmindegy.
Csak azt mondom igazságtalan lenne most betenni azokkal szemben akik már átvették a jutalmat. Pláne hogy az esemény lejárta után 1 nappal jelezte Miklós itt a fórumon, hogy aki tud várjon még pár napot az átvétellel hátha sikerül. Én már akkor is nagyot néztem, és nem csak azért mert már igen sokan átvettük addig a jutalmat, hanem mert aki nem jár fórumra, az azóta is átveszegeti szépen amikor belép.
Én eddig komolyan azt hittem, hogy ez csak poén, hogy így utólag bekerülhet, ezzel annyian kerülnének hátrányba, mint amennyien előnyhöz jutnak vele.

[edit]
Aki nagyon erre pályázik, az úgyis talonban tartja az egyik jutalom átvételét bízva abban, hogy hátha.

És aki nem jár fórumra? Az így járt? Ha legalább egy szöveg figyelmeztetett volna a jutalmaknál, hogy ha vársz pár napot, akkor esetleg lehet másik LE szívós kristályod; akkor egy szót sem szólnék.
Dátum: 2012.06.25. 10:52:03
Igen csúnya lenne, ha utólag kerülne be..
Dátum: 2012.06.24. 18:22:21
Nem tudom, én négyzetrácsos lapon nem találok kockát
Dátum: 2012.06.24. 13:18:51
Igen, szegény Offs megkapta a csontlágyulást a végére.
Viszont meg is ragadnám az alkalmat, hogy az kellemetlenkedésekért nyilvánosan (jelzés esetén privátban is) elnézést kérjek az esetleges érintettektől. Egyelőre ott járok hogy soha többet nem iszok, de viccet félretéve találkozókon biztosan nem.
Dátum: 2012.06.22. 13:10:00
Jó ez így, annál hamarabb kezdődik majd a kufár
Dátum: 2012.06.22. 12:59:43
Ennek így még ma vége lesz. Kíváncsi vagyok meg tudták-e oldani, hogy lehessen a másik Le szívós fuxot kérni.
Dátum: 2012.06.22. 07:47:54
Javaslatnak még annyival egészíteném ki, hogy - mivel ennek leprogramozása is egyszerűbb szerintem - a templom végső kincsében lehetne egy tárgy, aminek felhasználásakor azonnal ingyen specializációt válthatsz.
Dátum: 2012.06.21. 10:54:38
Off
Nem értek egyet, de kiegyezek egy döntetlennel, mert melóból jöttem haza és lassan megyek aludni
On
Dátum: 2012.06.21. 10:22:10
Na jó, részben igazad van, de ha már szőrszálhasogatás, az optimális szó önmagában a "legjobbat" jelenti, így azt felsőfokba ragozni szükségtelen (és helytelen).
Dátum: 2012.06.21. 10:10:22
Jól hangzik, viszont ez azt jelenti, hogy ha szerencséd van, akkor további őskőköltségek nélkül 2 havonta tudod azt fejleszteni amit akarsz. Ez folyamatában működő dolog, ne kelljen már szerencsét és szakikat fejleszteni minden második hónapban. Ráadásul nálam az arány még rosszabb is mint írtam, 4 templomból 3-nál volt 2 tul (persze felváltva). Ne mondd, hogy nem kényelmetlen így karaktert építeni.

[edit] És akkor még nem említettem, ha valaki ne adja az ég szeretné gyorsabban megcsinálni a templomot, akár mert templomi pálcája van, akár nyaralni megy 2 hétre.
Dátum: 2012.06.21. 09:14:01
Idézet: Miklós - 2012.05.31. 14:34:38
A tulajdonságfejlesztés specializációs költségéről is írok külön. Annak a valószínűsége, hogy mindkét tulajdonságfejlesztős feladatot (erő v tau és mágia v egészs) is megkapod, kb. 30%. A mágiája mindenkinek a béka segge alatt van, ezt specializáció nélkül sem akkora extra költség fejleszteni, az egészség néhány embernek a xenós küldik miatt az egekben van, ott valóban már számottevő a különbség. Tehát az esetek 30%-ának 50%-ában, azaz 0.3x0.5=15%-ban valóban kell még egyszer specializálnod ha meg akarsz spórolni 100-200e LE-t. Erre annyit tudok mondani, hogyha a templomból dupla kristály lesz szerezhető, akkor a 10 őskővet már másfél templomonként ki lehet szedni, ebből akkor azt a másfél őskövet áldozd rá az egészség specializációjára.


Mit ad Isten, új templom, nem is értem hogy lehet ez, de harmadjára voltam ultra peches (4 templomból 3x volt 2 tul fejlesztés).
Mágia+tau növelés, erőn a specializáció. Legközelebb 16 nap múlva válthatok ingyen. Speckó nélkül bukok 3x22K (mágia) + 3x120K(tau) = 426K LE-t.

Nézzük a lehetőségeket:
1. Váltok mágiára, (10 őskő), növelem, váltok taura (10 őskő), növelem, váltok erőre vissza, mert azt szeretném tovább fejleszteni (10 őskő) = 30 őskő.
Áh, ez nem jó, túl drága.
2. Lenyelem a mágia buktát (-66K LE), váltok taura (10 őskő), váltok vissza erőre (10 őskő) = 20 őskő, -66K LE
Áh, ez sem jó, túl drága a 20 kő érte, olcsóbbítsunk még!
3. Lenyelem a mágia buktát (-66K LE), lenyelem a tau buktát (-360K LE(!!)) = 20 őskő, -426K LE
-426K LE?? Inkább nézünk mást, kell lennie jobb megoldásnak, hiszen ez több mint az ígért 100-200K LE bukta.
4. Lenyelem a mágia buktát (-66K LE), megvárom míg lejár a specializáció 16 nap múlva, és váltok ingyen taura. Ezek után váltok amire akarok (-10 őskő), mert eszem ágában sincs tovább tolni a taut még 30 napig, hiszen a karakterem építésére értelmes stratégiám van, mellesleg mivel a templom az erőt és a taut adja (adhatja) be a hasznos tulajdonságok közül, így ezt a szisztémát követve sosem tudok növelni a támadáson, védekezésen, IQ-n anélkül hogy őskő áron váltanám a speckót. Ha hamarabb váltok taura és megvárom a 16 nap múlva lejáró ingyen speckót, mit kezdek az ezalatt kapott erőforrásokkal? Elhasználom folyamatosan és 5 milla lével pihenek éjszaka manás cuccban? Nem jó ötlet. Vagy szakikat fejlesszek? Nem használom el és majd mikor újra válthatok amire akarok, akkor egyben eltolom? És akkor mit csinálok addig, olvasgatom a fórumot? Tehát váltani KELL. Eredmény: -66K LE, 10 őskő, és cserébe időközben sem tudom azt fejleszteni amit akarok, mert az további őskőbe kerülne, hetekig megint meg van kötve a kezem a karakterfejlesztésben (nem jó dolog ezt ennyire irányítani, nagyon nem jó).


Viccen kívül, te melyiket választanád a helyemben? Én a 2-at fogom.
Ha van egyéb verziód amivel nem számoltam, nyitott vagyok rá. A számolásod alapján havi 1,5 őskövet hangsúlyoztad ki az egészség specializációjára (jelen esetben a mágiára), amit ki lehet szedni másfél havi templomkristályból. (72 AF árán..)
Most elnézést tőlük, de komolyan: A bölcsészek csak azért kellenek, hogy legyen ki oktassa a jövő bölcsészeit?
Dátum: 2012.06.20. 19:39:35
Talán. Bár szerintem a játékosállomány kisebb része jön el.
Dátum: 2012.06.20. 16:28:12
Én nem vagyok benne biztos, hogy kitart hétfőig a Xenó...Inkább egy szombatot tartok valószínűnek a jelenlegi sebesség mellett (hacsak nem lesz mesterségesen hétfőre időzítve a vége, hogy legyen support, ha bármi beütne). A kufár meg úgyis csúszik nyilván, szerintem a szokásos 12-14 napot, amennyit a Xenó is csúszott.
Dátum: 2012.06.20. 12:20:14
A stratégia már megvan, csak ez kellett hozzá, köszönöm az infót
Dátum: 2012.06.20. 11:39:56
A kufár csatánál hogy is van a nevezés? Még az event indulása előtt kell nevezni (hány nappal?) és onnantól lehet eseménypontokat gyűjteni, vagy akkor indul az eseménypont gyűjtés amikor indul az event? Az előzőn nem vettem részt, így rég volt már ez
Dátum: 2012.06.19. 13:54:08
Nincs mit Én is futottam bele anno egy ilyenbe, az állatfelszerelések amik plusz morált adtak, csak poryánál és kihívásnál működtek, pedig a szöveg annyi volt hogy "+ x morál győzelmenként". Mentem Baratynál 1-2 kört, hogy javítani kéne, mert kaland-térkapu-epikusra nem működik, majd másnapra bekerült a zárójeles szöveg
Dátum: 2012.06.19. 12:33:43
Se kalandra, se kufárra nem hat a kreaff. A kreaff hamarabb született meg, mint a kaland vagy a kufár event, ezért van szerintem így fogalmazva.
Dátum: 2012.06.19. 08:07:10
Megtörtént, majd ide kiteszem az eredményt.