Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2012.09.11. 15:29:18
Idézet: Tosf - 2012.09.10. 21:03:20
Sziasztok!
Bár még arrébb van a landragór, de a következő szövetségi küldetésünk épp aktuálissá válik, ezért szeretném tudni, hogy a "vadásszatok egy nap alatt x-et" küldetés, a sárkány ütésénél számolva van-e.
Előre is köszi a választ, mert akkor úgy tervezünk.


Az előzőnél biztosan nem számolta, tudom, mert mi is ezzel akartuk megcsinálni
Dátum: 2012.09.11. 11:32:29
Hehe, de szép is lenne... Azért térjünk vissza a realitás talajára
Skarabeuszos meg már van. Továbbá van biztonság esszencia, szóval nem nagy dolog már kivédeni a bogarat.


[edit]
Jó, tudom hogy ez kiszúrás a gyengékkel, de azért ... szerintem megfontolásra érdemes.

Nem a gyengékkel lenne kiszúrás, hanem mindenkivel aki szokott 15% alatt vadászni. Így is extrém magas egészség kell hogy 15%-on megússz egy kivégzést.
Dátum: 2012.09.11. 10:37:58
Folytatnám: az se érdekel, ha a 15pp beállítás miatt nem tudom most támadni, az se ha azonos hordában vagyunk (bajnokira készülés), az se ha én éppen pihenek, vadászok, láthatatlankodok.
Dátum: 2012.09.07. 09:47:03
Az idomítás is furcsán viselkedik, 150esnek vette a 27 (alap) + 43 (cuccok) + 27 (huzalozott) idomításom.
Dátum: 2012.09.04. 15:26:57
Na emiatt azért ne kelljen már gyorsabban szintet lépnem. Pont elfér a 2-3 AF mellé 30-40 TP mint a szerencsekerékben, azt csókolom.
Dátum: 2012.09.04. 11:56:23
Azért a tervezetben a térkép vége és a landi eleje között 12 nap pihi van. Persze szanaszét csúsztak a dátumok, de ezt az egyet pont nem befolyásolja elvileg. Mindenesetre én nem bízom a véletlenre és inkább kicsit hamarabb tartalékolok.
Dátum: 2012.09.04. 11:37:35
Te eddig 21 térképdarabot találtál.

Úgy 15-ig tolom gőzerővel (pálca van, szaki nincs), aztán áll ahogy áll, inkább tartalékolok a landragórra. Mellesleg azt az 50K nevezési díjat még egy biztos végzet medálért is megéri kipengetni.
Dátum: 2012.09.04. 10:56:59
Egyet is értek annyiban, hogy ha már van egy kész térkép eseményünk leprogramozva, akkor azt luxus lenne lehúzni a wc-n; csak hát a játékosok nem igazán szívlelik a térképet már, ami meg is látszik a fórumhozzászólások mellett a jelentkezők viszonylag alacsony létszámából.
Dátum: 2012.09.04. 10:39:38
Szerintem nem véletlen, hogy Miklós írta terveznek még egy új eseményt is idénre; egyértelmű hogy ha valamelyik eseményt váltani fogja, akkor az a térkép lesz.
Dátum: 2012.09.02. 11:01:21
Isteni italt volt akinek elhasznált, azzal vigyázni kell.
Dátum: 2012.08.31. 17:45:10
Idézet: Miklós - 2012.08.31. 14:58:18

Offsboy: a +5 EH ezt elég egyszerűen lekezeli, nyilván összeadódik rablás agyarral és minden egyébbel.


Na igen, úgy értettem (csak hiányosan fogalmaztam), hogy mivel van rablás agyarom, de VF-en nem érzem a hatását, tehát VF-ként a +5-höz adódik-e az agyar bónusza
Dátum: 2012.08.30. 22:45:26
Pontosan emiatt nem fogok egy kanyi pontot se tenni a tüskés bőr/negatív aurára. Aki kifejleszti, az csak bukik vele, mert fájdalomtűrés úgyis kell neki is előbb-utóbb (mint mindenkinek), akkor pedig tiszta AF bukta lesz a tüskés bőr és a negatív aura. Időszakos táp csak, ráadásul elég rövid időszakra. Egyértelműen nem éri meg.
Dátum: 2012.08.30. 19:57:35
Persze, érthető, hogy ha már egyszer le van programozva a kábítás mint olyan, akkor jó lenne ha lenne értelme is. Viszont a játék eleje óta ez az egyik fő probléma, hogy "varázsló-harcos", melyik a jobb, nagyon finoman lenne szabad csak bolygatni. Amit te javasolsz az épp nem a finom bolygatás kategória
Dátum: 2012.08.30. 19:31:58
Idézet: Birka - 2012.08.30. 19:25:14
Az EH-ra nem vonatkozik a napi kreatív korlát vagy 1 éve..

Én bizony láttam már olyat, hogy valami új nem úgy működött ahogy az logikus lenne. Jobb előre tudni a részleteket, hogy véleményezni lehessen.

Megoldásként én inkább olyat tudnék elképzelni, hogy alapból mindig 1-et használsz, amíg a beállításoknál át nem lököd magadnak 2-re. Így legalább lenne egy kis ember-tényező is a dologban, ami kufár event idején pl. jól jönne.
Dátum: 2012.08.30. 19:23:13
Idézet: Birka - 2012.08.30. 19:16:13
Kóc,
Igen, végre lesz valami amivel lehet védekezni az állat sebződésekkel szemben.
Igen, végre lesz a közelharcban értelme a kábításnak és a kábítás elhárításnak is, nem csak IQ IQ IQ és lészívás lesz minden tárgyban az első szempont esetleg.
Igen, végre lehet valamit kezdeni a "tank" jellegű karakterekkel akik extrém elnyelések mögé bújva egyszerűen sebezhetetlenek közelharcban, hiába találod el minden körben.

Én mindenképpen örülök ennek a lehetőségnek, annak ellenére, hogy normál portyában jelenleg nem igazán látok kábításokat...
Bárcsak egyszer a kő-papír-olló elvet sikerülne megvalósítani ebben a játékban...




Ennek a csökkentsük-a-másik-sebzését dolognak nagyon olyan szaga van számomra, hogy a templomi medál 1%-os +sebzésének ellenfejlesztése. Határozottan ellene vagyok, nem ezért verem el talicska számra a követ a templomban, hogy egy AF-el lehessen redukálni. Sosem értettem ezt hogy fejlesztési kényszerbe erőltetjük a játékosokat azzal, hogy tápot kecsegtetünk, majd egy idő múlva rájössz, hogy nem tápot kaptál, csak egy újabb must-have dolgot, ami ha nincs meg, hátrány ér.
Legjobb példa az állat slotok számának növelése, majd az állatszintlépős küldi 10->12.
Ne csináljuk már ezt a medálokkal is. Léci. Ez a rész nyilván már nem neked szól Birka.
Dátum: 2012.08.30. 19:17:16
Idézet: Miklós - 2012.08.30. 17:22:51

Szubtéri kivonat (egyéb kategóriás tárgy):
Minden általad indított portyában automatikusan elhasználódik, ha van. Adott portyában ad +5 EH szakértelem, mely akkor is kifejti hatását, ha nem rendelkezel alapvetően a szakértelemmel!

Esetleges probléma: a +5 EH-nyi LE-től még nem feltétlenül lesz érdemes egy VF-esnek portyázgatni. Esetleg ki lehet azzal bőviteni, hogy egy portyában több is kisülhessen, ill. legyen egy relikvia, ami növeli a hatásfokát.


Erről egy pár gondolat. Én mindenképp örülök ennek, ha már annyira béna vagyok, hogy a küldi+portya 300+ LE/TP mellé még vadászok is (effektíve csak a játékélményért, mert a karakternek nemigen tesz jót). A rablás agyara relikvia hatása hozzáadódik-e a termelt LE-hez? Ha a fejem tetejére állok is, CSP-t mindenképp többet kapok mint PP-t, szóval ha becsülettel ellövök minden erőforrást, valóban nem ártana ha többet lehetne használni 1-1 portya során. Különben halmozódik, és neccesebb akkor kitalálni valamit amikor már több1000 van az embereknél. Kreatív hat-e rá, illetve hat-e rá miután kimerült a napi korlát?

És kedves mindenki, a még fel nem tett kérdésre hogy milyen játékélményt nyújt a vadászat, jelenleg nincs válaszom
Dátum: 2012.08.30. 06:43:41
google doc
Dátum: 2012.08.29. 07:59:49
Igyekszel beérni Cras 10K hsz-ét? Jól csinálod
Dátum: 2012.08.28. 19:27:07
Pontosan. Azért mert valaki 100++ szintre, évek alatt a sikeresebb játékstílusa miatt 50-100-al többet tudott tenni a támadására pl., azt nem kéne szorzóval tönkre vágni. Ezzel a gyengéket jutalmaznánk.
Dátum: 2012.08.28. 18:58:16
Nincs mit, jó licitálást