Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2012.11.13. 17:45:55
Idézet: Skie - 2012.11.13. 17:44:47
Tud már valaki valamit a befizetés mellé járó dolgokról? Mit kapunk?
Idézet: Tiss - 2012.11.13. 15:30:09
A hét folyamán ki lesz írva ez az információ is. Köszi a türelmedet addig is.
Dátum: 2012.11.13. 17:15:30
Idézet: Aurri - 2012.11.13. 17:00:14
[OFF]Cras: Azt mesélik, a piramis 9. szintjét neked kell felépíteni őskövekből. De nem para, mert ha igaz a pletyka már 5 borzalom-csomaggal és 15 dekrétummal kiváltható.
[/OFF]

off
Én pedig azt hallottam, hogy nem kell foglalkozni az új eventtel, mert a kínai gyártósorokat már beállították a "Bógylo Urra" feliratú kitűzőkre, nemsoká bekerül a józsefvárosi lélekkufárokhoz..
on
Dátum: 2012.11.13. 16:54:15
Ez igazából szövegértés kérdése.
Ha szakértelmet v. tulajdonságot növelsz, idomítasz, gyógyítasz, sajtolsz, vásárolsz vagy építesz, akkor a megfelelő szakértelmet nem kell turbóznod előtte: ezt automatikusan megteszed.
Itt épp nem ír a 60as sajtolásról. Oké, hogy a kényelmi funkciókban írja, de itt nem. Nem tudnék követ vetni arra aki ez alapján beszívja az autosajtot vadászzsákmány közben.
Dátum: 2012.11.13. 15:26:37
Idézet: Kanta0421 - 2012.11.13. 15:15:37
Nem tudom, hogy jó helyre írom-e ezen soraimat, de remélem választ kapok a kérdésemre. Az lenne a problémám, hogy elküldtem az SMS-t a 30 őskőért, de jött egy ilyen válasz SMS: "AZ Ön fizetése sikertelen mert OSKO30-XX-XXXXX-(karakternév) szolgáltatás ismeretlen." Pedig minden pontosan volt leírva ahogy a játékban le van írva. Ilyenkor mi a teendő? Mert az őskövek árát levette az SMS, de csak a fenti válasz érkezett, úgyhogy őskő nincs


Jobb felső sarokban "Segítség", aztán "Levél írása az ügyfélszolgálatnak", levélnél "Befizetéssel kapcsolatos probléma", és írd le pontosan mikor milyen számról küldted az sms-t, melyik karakternek szántad az őskövet, és hogy nem kaptad meg, orvosolni fogják.
Dátum: 2012.11.10. 14:34:06
Töröld a böngészési előzményeket, zárd be a böngészőt és indítsd újra.
Dátum: 2012.11.08. 13:37:49
Idézet: Paco - 2012.11.08. 13:22:22
Ezt úgy írod, mintha neked NEM lenne LEHETŐSÉGED arra, hogy akár szint+90-es ékszereket viselhess. A lehetőség neked is adott, hogy olyan szövetségbe kerülj.

Szégyellem is magam de veszettül, hogy van képem dolgozni, és élvezni a gyümölcsét amiért megszenvedtem; bezzeg amikor segílybű is meg lehet élni! A pofámról is lesül a bőr emiatt. Hogy jövök én ahhoz hogy munkára biztatok másokat is?! HOGY?
Amikor lenne kinek zsírján élősködni, ha úgy döntenék, ejjj...
Dátum: 2012.11.08. 13:15:42
Na egy záró hsz a témában, és azt hiszem az egész külső fórumon.
Szeretném megköszönni a sok észérvelő kapitánynak, hogy kisírták a jelenlegi rendszer maradását (nincs semmi még eldöntve tudom, napersze).
Köszönöm mindenkinek, hogy kisírták, hogy a portyázással rabolt milliókat (amikért én dolgoztam meg 4 év alatt, senki más!), valamint a havi 200 küldit, azokhoz elköltött - le sem merem írni mennyi - őskövet lehessen kompenzálni magas szintű epikus tárgyakkal. Miklós, +90 szintű tárgyak mint korrekció? Serious? Mert viccnek durva lenne.
Nem fogok fenyegetőzni mint az itteni vérpistikék fröcsögő szájjal, hogy nemveszektöbbkövetAZBIZTOSdetörlökénismegaszomszédomis, de inkább tényleg ittam volna el azt a sok pénzt, amit kavicsra költöttem.
Keményen kiábrándultam a fórumozók jó részéből.
Szevasztok.
Dátum: 2012.11.07. 10:48:21
Erről meggyőztél, át is tettem a szavazatom a csökkenő hatásfokú opcióra. A többi részről befejeztem, elmondtam a véleményem, innentől nem fun, hogy 6an nekem esnek, így hiába érvelgetek.
Dátum: 2012.11.07. 10:01:56
Te valamit nagyon csúnyán félreértettél..
Dátum: 2012.11.07. 09:59:37
Félreérted, nem vágyom több bajnoki medálra, az zavar, hogy a tárgyak miatt esek ki, a megmérettetést keresem benne, már nem a medált űzöm.
indokolna egy olyan hard korlatot, ami kenyszeruen szetszakit szovetsegeket

Hard korlát? Hogy 110. szintűként 150-es tárgyat lehessen hordani? Ami 3-4x-ese a maxos kereskedelemmel viselhető tárgyak szintjének? Szétszakít szöviket? Nagyon összetartó lehet, ha nem hajlandóak visszahívni a kisebbek kedvéért.
Aki azt bizonygatja hogy ez nem olyan nagy előny, annak nem lesz olyan nagy hátrány sem ezek szerint, ha kevésbé tápos cuccra kell váltani.

@Quellon
Nincs 40-50-es karim, neked is igazad lehet, én csak azt írom amivel én találkozom.
megdolgoznak valamiért közösen és élvezik a vele járó előnyöket
Elárulod, hogy egy 300-350. szintű epikus megöléséhez mi tesz hozzá bárki úgy 130-150. szint alatt?

Semmi keresnivalója egy 200-as tárgynak egy 100-120. szintű karakteren. Legyen ez akár fegyver, varázslat, ékszer.
Részemről egyebet nem tudok hozzátenni a témához, csak gyurmázni az eddigieket, a többség szerintem tudja miről beszélek, max nem hajlandó tudomásul venni.
Dátum: 2012.11.07. 07:56:27
Idézet: Quellon - 2012.11.07. 07:51:21
Kösz!
És a Térkapu pontok nullázódnak váltáskor?

Nálunk volt aki belépett a szövibe és maxon voltak a térkapu pontjai amint betöltötte a kutat, de lehet az csak bug volt, meg nem is ugyanaz a kategória, de ennyi infóm volt erről.
Dátum: 2012.11.07. 07:53:04
Idézet: Kapik - 2012.11.07. 07:45:10
Ez a szövetséget összhangját fogja szétrombolni,lehet ez a céljuk
Rendkívül összetartó lehet az a szövetség, ami felbomlik ahelyett, hogy kisebb epikusokat hívnának vissza.
Dátum: 2012.11.07. 07:50:46
Idézet: Kapik - 2012.11.07. 07:45:10
Már bocsi de te nem vagy kicsot ego?
???

Erre reagáltam:
Idézet: Paco - 2012.11.07. 07:00:25
A bajnokira is kitérve futólag; hiába adsz oda gyenge karakternek jó tárgyakat, nem fog bajnokit nyerni. Mert nem fog. Ahhoz, egyrészt erős karakter kell. A másik, erős szövetség sem árt. Harmadrészt pedig magas epikus kincsek sem ártanak, amik NEM NYERIK MEG HELYETTE a bajnokit, de segítik.
A válasz pedig, hogy de, az amúgy is erős karakterek így már megnyerik. Mert ugye nem csak gyenge karakterre lehet 190-es tárgyat felpakolni.
Dátum: 2012.11.07. 07:39:57
Idézet: Paco - 2012.11.07. 07:00:25
Offs; Nem értem, hogy neked is miért savanyú az a szőlő

A lista igen hosszú, de a legfájóbb, hogy lassan csak és kizárólag a magas szintű epik tárgyak ejtenek ki bajnokikon, pedig nem tartom annyira gyengének a karim.
OFF
SK: Meg lehet venni a jóság köpenyt Ah-ban, és akkor bárki tud mahinálni az SK-val. Ha azt nem vettem volna meg anno, már rég lett volna keret a szívósság övére, de ezt választottam. De nem ez most a téma.
ON
Mindenki írogatja, hogy bizony van létjogosultsága ennek az epik tárgyas nerfnek, de azért léci ne legyen már? Pff.
Amúgy lemaradtam valamiről, és megszűnt a visszahívott epikek lehetősége?
Nem amellett propagálok, hogy szegény 50-90 közötti karakterek ne tudják használni a 100-140-es tárgyakat, de akinek jól megy a szekér, az úgy tűnik leszarja azt, aki éppen emiatt szív. Elnézést, hogy ennek hangot merek adni.

@Kóc
Nem 110IQ a különbség, ebből levonódik a kb. 40-50 amit össze tudok szedni. Így csak 60-70 a difi, ez nyilván nem behozhatatlan 110. szint körül, ha amúgy is egy erős karira van aggatva.
Dátum: 2012.11.06. 20:44:56
A post minden egyes szavával egyet értek, valami ilyesmit akartam érni én is, csak még mindig nem tudok ilyen szofisztikáltan fogalmazni, ebben te vagy a profi.
Dátum: 2012.11.06. 20:36:48
Idézet: Fecsu123 - 2012.11.06. 19:50:18
Ez a +110 IQ gyűrű nyaklánccal érdekelne,hogy milyen alacsony szinten esedékes

Cras-hoz beszéltem, 110-120. szint környékéről volt szó, ami hozzá képest reálisan kapta meg az alacsony jelzőt.
Az hogy ez ki szerint hülyeség, illetve nevetséges, az cseppet sem érdekel, nem fogok senkit nevesíteni, de nincs túlzás az értékekben, privátban mondok bővebbet.

És külön puszi a pontozóbrigád hasára.
Dátum: 2012.11.06. 19:13:27
Cras, a te karaktered szintjén ez nem egy létező probléma, nem csoda, hogy nem érzed a létjogosultságát.

de max a harci dolgokban látok minimális gondot, ha valaki egy top szövetsáég által kap egy +50 erős gyűrűt, míg más kisebb - de összetartó - szövi miatt csak +20-at.

Pontosan itt a probléma, alacsonyabb szinten +110 IQ-t (gyűrű+nyaklánc) nem csoda hogy senki nem hoz be bajnokin se.

[edit] Az én szintemen ez a nagyságrend ami inkább jellemző, (+50-80 difi), nem a példádban felhozott 30 (50-20).
Dátum: 2012.11.06. 19:03:33
Pofon egyszerű, akinek a szövetsége irreálisan erős tárgyakat tolt a popsija alá, azok ellenzik és hüledeznek, akiket meg ezek a karakterek vesznek körül, azoknak meg az nem tetszik.
Már az első nerfet is így kellett volna megcsinálni, hogy "rásimulóbban" követi a viselhető tárgyak karakterisztikája a szint karakterisztikáját, elkerülhető lett volna a mostani hőbörgés.
Arra, hogy miért van erre szükség, na igen, ha 190-200as tárgyakat tolnának alám én is értetlenkednék. Meg lehet nézni mekkora tul előnyt adnak az ilyen cuccok. Biztos vagyok benne hogy van aki szerint ez fasza dolog, hogy 60-80-100 szinttel nagyobb tárgyakkal rohangálnak egyesek, de ez már inkább a röhej kategória. És akkor nem beszéltem az olyan fícsörökről, amik alacsonyabb - pór nép által elérhető - tárgyakban nem is, vagy csak korlátozottan elérhetőek (10-12% fizikai- és varivisszacsatolás egy tárgyban, állatok csatából +TP, stb.)
Egyedül Yoli érvelése érhető, ha ő egyedül üti ki entitásból, az más dolog, bár az önmagában ritka teljesítmény lehet ha nem fér bele a szint+szint/5+20 korlátba.
Dátum: 2012.11.05. 16:57:39
Idézet: Kocos - 2012.11.05. 15:30:06
Idézet: Offsboy - 2012.11.05. 11:54:26
A jutalmad a végén az effektív töltésből számolják.
Meg a szintből. Meg az aktiválások számából. Gyakorlatilag az összes elköltött LE és CSP számít a sikeres csatában.

Meg a CSP-s töltés közbeni vadász szakik értékétől, kvízmedálok számától, meg a tul olcsóbbítás mértékétől, de itt nem ezekre gondoltam felhívni a figyelmet.
Dátum: 2012.11.05. 14:58:24
Tippe: nem. A szakikra a bónuszok csak akkor működnek (legalábbis tárgyakból) ha legalább 1 pont van rajtuk.