Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2016.08.03. 12:05:35
Idézet: Don Firenze - 2016.08.03. 08:17:30

- bekerült (szintén csak a 3. világra) 2 új, 100. szintű relikvia, a béke ezüst és arany harsonája. Ezek a relikviák lélekszívás elleni védelmet adnak, segítendő az új szabályokhoz való alkalmazkodást."
Ez annyiban merült ki a bejelentéskor, hogy csak a V3 kufárhoz került be.
Idézet: Mortal55 - 2016.08.03. 09:03:07
Igencsak utólag jöttek rá hogy nem kívánják támogatni a relik turizmust
Nincs is baj ezzel, csak ne azután találjuk már ki hogy inkább mit tudjon a cucc, miután megvették a hülyék őskőért.

Tetszik nem tetszik, az AH turizmus, top lassítás turizmus, bajnoki viadal turizmus, stb. szerves része már a játéknak.
Dátum: 2016.08.03. 07:33:32
A béke arany harsonája
Típus: relikvia
Szint: 100
+40% lélekszívás védelem. Hatása más béke harsonákkal nem adódik össze. Csak V3-on működik!
Én emlékszem rosszul, vagy ez utolsó sor tényleg utólag került be? Mert mondjuk kissé nem érzem korrektnek.
Dátum: 2016.07.31. 21:15:16
Idézet: Don Firenze - 2016.07.31. 20:52:10
egy bögre aminek belül lenne a füle,de ha kővel megdörzsölnéd akkor ez megváltozna ?
Relikviakuponos fejleszthető relikviák mintájára az "ezüst végzet bögréjénél" a füle lekerülne kívülre a pohár aljára, az arany fokozatnál egyáltalán nincs, platina fokozatnál kerül kívülre a fül. A mitril leprogramozására várni kellene, és az ÜSZ sem tudja pontosan még, hogy hová is kerül majd az a fül.
Dátum: 2016.07.31. 17:13:11
Idézet: LanMaffia - 2016.07.31. 17:06:09
Automatikusan fejlődik a fétis a csatlóson, amint eléred a következő fokozatot. Először bronz lesz, utána pedig rögtön ezüst ha megvan az elegendő szilánk.

Viszont minden upgrade alkalmával váltani kell másik csatlóst aktívra, és vissza, mert nem frissülnek az értékek.
Dátum: 2016.07.29. 12:59:39
Ótényleg....nehogy kiszámoljam az is mennyit ér....
Dátum: 2016.07.29. 11:27:05
Idézet: Ariel - 2016.07.29. 08:49:40
Ne az AF pontok miatt gyűjtsd, hanem a 95% bónusz miatt. Ha ahhoz elég már az eszenciád, akkor ennek a fejlesztési vonalnak is végleg vége. Maradt még valami?
Már nincs. Azért számoltam az AF hozadékot, mert amikor 3-4 AF-be kerül 1 szint megaesszencia, akkor csak az AF bónusz fog egyedül érvényesülni.
Dátum: 2016.07.29. 06:21:26
Napi érdekesség:
1 megaesszencia által adott AF bónusz (+0,2%) vadászatonként +0,000045 AF pontot jelent. Ha jól néztem, ez fix mindenkinek, egyéb AF bónuszoktól függetlenül. Ha 235 felett van valaki megákkal, kiszámolható, hogy mennyi idő alatt térül meg a ráköltött "megaesszencia" AF képesség 2-3-4-5 AF pontos költsége.
Kiszámolható, de igen elkeserítő.
Dátum: 2016.07.25. 12:09:37
Dobjatok be V6ra is egy ilyen szövit, és a komoly szb-zők elintézik helyettetek a lobbit.

Az ÜSZ jól mondta sajnos az aktivitás meghatározását, Miklós is ennek a topicnak az elején hasonlóan fogalmazott:
Az aktivitást a következőképpen határozzuk meg: legalább 3 olyan 20. szintű tagja van, akinek az aktivitása nem piros. Amennyiben ezen szövetségek száma nem osztható 4-gyel, benevezünk még 1-3 nem aktív szövetséget: amelynek 2 aktív tagja van; amelynek 1 aktív tagja van;

Tényleg érdekes, hogy a szövetségi küldetéseknél - pont ahol nincs jelentősége a katkombának, mert ha nem szerez elég TP-t úgysem kap jutalmat -, ott basztatva van aki katázik, itt meg ahol ennél egyértelműbb visszaélést nem is lehetne az SZB-vel elkövetni, nincs jelentősége a katakombának.
Dátum: 2016.07.20. 11:08:45
Megvan, köszi!
Dátum: 2016.07.20. 06:41:55
Xenó medálok megjöttek másnak? Ki-be lépés megvolt, eddig újra a jutalmak fülre kellett menni, de most ez is kevésnek bizonyult.
Dátum: 2016.07.19. 14:11:24
Én gonosz vagyok. Nagyon élveztem olvasni a heves vitáitokat, az igazi régi idők fórumát idézte. RSZNYT, TGY, mockosz légió, és hasonló ömlengések.
Most egy kicsit talán túlzottan beleélték magukat a dologba résztvevők (a stressz-szintet meg ugye növelte a bug is), én továbbra is szívesen olvasnám pedig hogy ki a jobb szervező/tökösebb SZB-ző, úgyhogy remélem mindenki megtalálja ismét önmagát és egy cooldown után folytatódik a genitália méricskélés.
Dátum: 2016.07.16. 11:17:00
Idézet: Don Firenze - 2016.07.16. 09:19:07
Persze Off, oké...Rendben és ezzel el van rendezve minden ? Szóval, ahol élsz és van egy pék és egy orvos, akkor reggel nem lesz kenyered, és délben nem veszik ki a vakbeledet, mert szabadságolás miatt ők nincsenek. S olyan sincs aki ezt megtudná oldani ?
A kenyerem magam sütöm, a műtétes példára pedig annyit, hogy bár szerencsére az egészségmegőrzés egyelőre jól működik, de összeteheti az a két kezét aki az egészségügyben hasonló ügyfélközpontúságot tapasztal, mint a játékban. A helyzetet ugye tetézi, hogy TB-re meg saccperkb 10x annyi megy el a fizetésemből, mint a VU-ra.
Persze könnyen mondom, hogy na bumm, egy nap szb csapatverseny kimarad, mert én nem foglalkozom vele, pont ezért ezzel nem is akarok érvelni. Nektek tuti számít. Csak nehéz elhinnem, hogy valóban ennyit?
Dátum: 2016.07.16. 09:15:30
Idézet: Don Firenze - 2016.07.16. 08:59:41

Előre bejelenteni a szabadságolást, egy sameszt betanítani az ilyen esetekre.
Gondolom nem programozó vagy.
Ez az egy biztos nem működik. Nem lehet betanítani az ilyen esetekre senkit. A kód közelébe sem szabad senkit engedni, csak aki írta, különben elbasz valamit és akkor meg lehet nézni. Lehet modani, hogy nem, de de. Ez fog történni.
Dátum: 2016.07.15. 17:10:06
Idézet: Azazel - 2016.07.15. 16:40:35
Amióta megtudtam egy hirdetésből, hogy 2 hét alatt lehet kockás lapos hasam, meg 35 centis f...., azóta semmit sem tartok lehetetlennek.

És megosztod a megoldást? Mármint a kockahas érdekel, a másikkal nem foglalkozok, hova csökkentsem tovább..
Dátum: 2016.07.15. 16:22:39
Idézet: Azazel - 2016.07.15. 14:42:33
De komolyan...mi van ha tízszeres pénzt igérnek neki máshol, és felmond? Vége a játéknak, kihirdetik a győztest????
Te komolyan azt hiszed, hogy ennyi idő után nincs a bokájára szerelve egy kar(láb)perec, ami durva áramütést ad, ha 1 km-nél messzebb megy a melóhelyétől?

Meg a +1 programozó...jó vicc. Még ha a büdzsébe bele is fér vagy nem fér, nincs az a dokumentáció és kommentelés, ami alapján a saját kódod meg fogja érteni, kezelni tudja egy másik programozó, pláne, ha alkalmazod amit minden leleményes programozó, hogy ellátod néhány olyan elemmel, amit az életben ki nem bogoz más. Bár Baraty létjogosoultsága nemigen van már veszélyben.

És ja, áldozzatok kakasokat Baraty egészségére, mert ha ő kiesik a képből, szinte biztos, hogy senki nem tud tovább vinni egy 8 éve folyamatosan bővülő kódot.
Dátum: 2016.07.14. 14:29:06
Idézet: Gloria - 2016.07.14. 13:31:55
Idézet: LanMaffia - 2016.07.13. 12:34:58
... úgysem bírom szürkével meg kékkel. Mivel ez utóbbiak meg szinte nem is esnek asztrális kincsből. ...


A kékek csak mitocsomagból jönnek, kincsben nincsen


A következő tárgyak(at) találtad: 4339 kheszon törmelék, 135 vörös mytokronit, 123 fehér mytokronit, 125 kék mytokronit, 116 narancs mytokronit, 140 sárga mytokronit, 87 Csatlóskristály, 55 Asztrálszilánk, 124 szürke mytokronit, 4 asztrális kő, 130 zöld mytokronit, 17 barna mytokronit, 4 Asztrális csepp
Dátum: 2016.07.13. 08:52:51
Idézet: Mortal55 - 2016.07.13. 08:43:06
Az építési átlag mitől építési"átlag"?
a szövetségi épületekbe összesített valaha volt építések átlaga. Szövetségbe kilépés, belépés nem módosítja. Ha valaki épít, ezt elosztják az aktuális létszámmal, és ennyivel nő az építési átlag. Mana, LE és ép.energia számít bele, ez utolsó nem 100%.
Dátum: 2016.07.12. 15:24:28
Idézet: LanMaffia - 2016.07.12. 14:38:59
Én megvettem. Így már van 2556. Ha bejön az új fejlesztés mindenki rommá csatlósalázok

Nem láttad az új AF-et?

Csatlósmester
Maximális szint: 10
Költség: 10 AF
Csatlósaidra max annyi barna mytokronitot költhetsz összesen, ahányadik szintű vagy. Ezt a maximumot az AF szintenként 10-el növeli.

Hehe...
Dátum: 2016.07.12. 15:15:11
Ahogy belémkötöttél az elején, lássuk azt a hsz-t.

Idézet: Bodzso - 2016.07.12. 12:21:51
Hát figyelj az állataidra, és ha kevés a hp-jük akkor gyógyísd meg őket. Amúgymeg 1000+ -os állatoknak nemhiszem hogy olyan kevés hp-ja lenne hogy 1-2 csata után kidöljenek.
Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
(Amúgymeg a te esetedben nemhiszem hogy gondot okozna még növelni azt a szakit)
Lehet rád nézve bunkó a hozzászólásom,de biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.

Szedjük ízekre:
Hát figyelj az állataidra, és ha kevés a hp-jük akkor gyógyísd meg őket.

Egy kis állat nem él túl egy ilyen csatát, max ép-ről elhullik. Már itt túlokoskodtad magad.
Amúgymeg 1000+ -os állatoknak nemhiszem hogy olyan kevés hp-ja lenne hogy 1-2 csata után kidöljenek.
Ugye a lehetőséggel sem számoltál, hogy nem 1000es állatról beszélünk, ezt megtárgyaltuk.
Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
NPC csatáról van szó, kaland, térkapu. Köze nincs a másodlagosokhoz. A megoldás az, hogy az npc csaták nem sebeznek akkorát állatokba, és nem kell belekeverni a pvp állatsebzéseket, annak védelmét.
biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.
Ez szimplán csak annyit jelent, hogy nem a te problémád, ezért le van szarva.
Aztán tovább:
Persze ennyi erővel ne sebezzen az epikus se mert mi van ha én egy 1-es állattal akarok neki menni
Az epikus állatsebzése független a karakter erősségétől, ha egy kicsit is konyítanál a játékhoz mint azt bizonygatod, ezt tudnád.
Ha a mai világban érvek nélkül bárkit meg tudsz róla győzni hogy a te állításod a helyes ahhoz gratulálok.
A fent részletezettek miatt nem láttam értelmét elmagyarázni a mit miért hogyant, mert a tudatlanságod rosszindulattal párosul. Persze közben megtaláltam, hogy melyik szövetségben játszol, ez azért megmagyarázta a hirtelen személyeskedést.

Ja, és a kedvencem majdnem lemaradt:
keménykedsz a kariddal ami nagyrészben azért erős mert rengeteget tudsz rá költeni.

Sem közöd, sem rálátásod nincs, hogy mire mennyit költök, ezt azért mindenképp akartam, hogy szerepeljen. A legszánalmasabb ezt odavetni a magas lóról mikor minden más elfogyott, hogy "azért mert te sokat költesz." Persze nagymamám húslevese is qrva jó, én is tudnék olyat csinálni, csak nem akarok. Mondjuk ő 60 évig gyakorolta, de ki nem tud olyat?

Az, hogy szerinted normálisnak tekinthető, hogy 6000as vastag bőr kell bizonyos körülmények között, az az egyetlen elfogadható vélemény nyilvánítás, amivel max nem értek egyet. Minden más fellengzős személyeskedés, és tudatlanság tökéletes egyvelege.
Dátum: 2016.07.12. 14:12:31
Idézet: Bodzso - 2016.07.12. 13:55:07
Idézet: Offsboy - 2016.07.12. 13:21:13
Remélem még lesz alkalmam sok how-to-t olvasni tőled a játék fogásairól, a megfelelő hozzáállásról, mérhetetlen bölcsességedről. Melyik is a karaktered? Hátha olyan szerencsém van, hogy a világ és az ütőtáv is stimmel.

Na igen ebből látszik hogy milyen személyiség vagy, ha valaki megvétózza a kérésed egyből nekiugrasz és ócsárolod.Inkább próbáld meggyőzni érvekkel hogy az tényleg kell, ilyen tekintetben a tieid elég gyérek.Ehelyett te nekiálsz keménykedni hogy csak te ismered a játékot más nem is ezzel a játékkal játszik már évek óta,te vagy mestere a játéknak és hogy ezt bizonyísd keménykedsz a kariddal ami nagyrészben azért erős mert rengeteget tudsz rá költeni.

Alapjaiban baromság amiket írtál, és paraszt módon. Csak hozzádigazítottam a stílusom. Érvek nem fognak előkerülni, mert nem téged kell szerencsére meggyőzni. Pontozd le ezt is, baxxál ide valami fellengzőset, és akkor lapozhatunk is.