Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2013.08.11. 14:59:19
Belehúztak.
Leinád, az egészséges küldi bent maradt V5-ön még - és majd manuálisan szedik ki -, vagy automatikusan kikerült?
Dátum: 2013.08.11. 13:32:16
Azt kiszámoltad már, hogy ha mondjuk 2 heti bevételed csak sebgyógyítás szaki fejlesztésére fordítod, akkor hány évig lesz megoldva az állat ÉP probléma?

Szerk: illetve vannak külön állatfelszerelés van a gyógyítás hatékonyságára; persze azt TP-s, LE-s cucc kárára lehet csak hordani.

Szóval ez a "szétverik az állataim" közel sem annyira kezelhetetlen probléma mint pl. a célponthiány.
Dátum: 2013.08.08. 07:04:16
Az általad vázolt problémára már van fejlesztés, harag italának hívják. Csekkold: lélekkufár/relikviák.
Dátum: 2013.08.04. 09:52:29
Gondolom a vadászós az, azt nem lehet kiváltani sehogyan.
Dátum: 2013.08.02. 12:56:10
Idézet: Viszok009 - 2013.08.02. 12:49:31
Részlet a topicunkból.

Az ügyfélszolgálathoz kézikönyv kapható, rövid tartalma:

1. fejezet
Első, kifejtős kérdésedre adott válaszok lehetnek :
" leteszteltük, minden rendben."
" ilyen hiba biztos nincs"
" nem tudjuk tesztelni, szólj egyből legközelebb, ha ilyet látsz"
" jó hogy levezetted, de teszek fel három hülye kérdést, amire simán választ kapnék, ha elolvastam volna, amit írsz"


Ne viccelj már, hogy nincs benne a:
Ez sajnos így működik, továbbijójátékot
Dátum: 2013.08.02. 12:40:40
Idézet: Rodriguez - 2013.08.02. 12:32:31
Valaki meg tudja mondani, hogy mennyi % a kufárnál elérhető maximum kedvezmény?

ÜSZ-t próbáltad már?

:D
Dátum: 2013.08.02. 12:40:05
Az jut eszembe mikor az Azúr Légió anno vagy 4 éve versenyt hirdetett, hogy aki először eléri azt az epik szintet, amit ők (ekkor alapítottak új szövit V1-en), az nyer egy tortát. Komolyan gondolkodom egy szavazáson, ami az ÜSZ fun jellegű (milyen van még?) reakcióit tartalmazza, "ki tud jobbat" alapon. Egy tortát simán megér a következő talin.
Dátum: 2013.08.02. 12:14:19
Idézet: Rodriguez - 2013.08.02. 11:36:08
Szerintem se tudnak róla, mert a múltkor lement olyan 9 óra körül kb.

Kommunikációs fejlődést meg ne várj addig, amíg az ügyfélszolgálat is olyan stílusú amilyen Remélhetőleg idővel rájönnek, hogy az üzlethez elengedhetetlenül fontos a hűséges és elégedett ügyfél. Akkor is ha monopol helyzetben vannak.

Azt hittem csak nálunk van mókázás az ÜSZ-ből. Nyilván gonoszok vagyunk mi is, de biztos megjavulnánk, ha legalább a szabályokkal, játékbeli összefüggésekkel tisztában lenne az illetékes.
Természetesen konkrét példá(i)m van(nak), mielőtt akárki esetleg úgy gondolná, hogy a kakival dobálózás a hobbim.
Dátum: 2013.08.02. 12:03:17
Szerintem is elég necces, hogy annyira le van butítva a manakonst, ráadásul a kútból építés ugye nulla. Ugyanakkor a másik oldalát is látni, hogy a játékvezetés látja legjobban mennyire előrehaladott a játékosállomány inaktívvá válása, és ezáltal erősségbeli széthúzása. Sosem kimondott - bár nyilvánvaló - féken tartása ennek a táp-differencilódásnak a tudás fa építési szabályai. Szerintem SOKKAL jobb lett volna, ha nincs ekkora nerf sem a manára (-90%), sem a kútra (-100%, wtf..); inkább a szintfüggésre kellene rámenni. A magasabb szintű kapja csak meg a sok jutalmat, a hozzám hasonló VF-es patkányok pedig kapjanak jóval kevesebbet. A top lassításos szorzót terjeszteném ki a lassításban nem érintett, ám szerverfüggően mégis magasnak számító karakterekre, így egyrészt úgy érzed van miért dolgozni (mana, magas kút), másrészt a JV is elérné egyik nem titkolt célját, a szintlépés motiválását.
Dátum: 2013.08.02. 11:10:15
Teljesen igazad van a kommunikáció részben, azonban ma még nem láttam itt admint, szóval azt is elképzelhetőnek tartom, hogy akár nem is tudnak róla.
Dátum: 2013.08.02. 10:34:15
Idézet: Karaka - 2013.08.02. 10:31:01
Emlékszik valaki előző hónapban mikor futott le a bajnoki hogy meddig vàrjunk tülkön ülve?

Én csak türelmetlen vagyok, de befogom a számat, mert neked látatlanban is szarabb.
Dátum: 2013.08.02. 07:33:52
Bajonkit akaroook nézni a reggeli kávém melleeeeeeettt.


szerk: ÜSZ-re jelezte valaki amúgy?
Dátum: 2013.08.01. 18:02:07
Gondolom erős a kari, azért. A xenók erőssége a karakterhez van viszonyítva. Én is szívok a magas erőm miatt. Tolj védekezést, illetve ha még esetleg nem tetted, próbáld tökéletes vakítással.
Én fénnyel, übergagyi cuccban jóval több csatát bírok, mint mikor szépen felöltözök. Mondjuk ezt mindig is szar rendszernek gondoltam, hogy minél erősebb vagy, annál nehezebbek az ilyen csaták, de ez van.


szerk: gagyi cuccon azt értem, hogy öltözz védekezésre, és minél kevesebb tárgybónuszod legyen a támadásra.
Dátum: 2013.08.01. 12:40:10
Szubplazmával ment, azért nem járt érte neked semmi.
Dátum: 2013.08.01. 06:53:14
Nekem úgy rémlik mintha már azon csináltam volna meg a feladatos +2-t.
Dátum: 2013.07.30. 08:28:40
Aham, hát lehet. Tegnap szándékosan nem reagáltam le a Miklós magyarázatát, inkább most sem teszem. Konkrétan milliók vesznek el az építésből, azértmertcsak.
Dátum: 2013.07.30. 06:10:34
Nézte valaki tegnap mennyi volt a tudás fa építése? Mert nekem úgy tűnik most éjjel lehet elszámolódott valami, az eseményeknél csak a betöltött LE ~60%-ért kaptunk téglát. Már ha nem én emlékszem rosszul. Jeleztem ÜSZ-re.
Dátum: 2013.07.29. 20:06:46
A nem is olyan távoli jövőben amikor több 10 nap lesz 1-1 szint tudás fa, könnyedén belátható, hogy ha időzítve kell húzni egy szintet rajta, akkor az csak látszat-könnyítése a küldinek.
Pedig tényleg komolyan reménykedtem benne, hogy végre felépthetjük a mágustornyot és nekro fókuszt, nem kell félreteszegetni télire.
Dátum: 2013.07.29. 16:03:15
Én is írtam már neki, hogy kiradírozom az emlékönyvemből a rajzát ha ez így marad.
Dátum: 2013.07.29. 10:36:03
Annyira pont nem érdekel 1 templomkristály Amúgy is csak ha nagyon muszáj, akkor megyek ÜSZ-re...

300 vs 400-ra pedig ezeket találtam Miklóstól a fórumban:

1.) amit irtam korábban, hogy a jutalmak száma kariszint * tudásfája szint * szintlépés szorzó / 400 (vagy /300) igy alacsonyabb szintü kari ugyanarra a fára kevesebb jutalmat kap.


Amikor egy karakter szintet lép, jutalmat kap, attól függően, hogy hányas szintű a tudás fája. A jutalom a szintlépés ablakban és az eseményeknél is megjelenik. A kapott jutalmak száma: tudás fája szint * karakterszint / 300.