Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2013.10.01. 13:20:14
Szerintem nem azon kellene rugózni, hogy mennyire fognak összedolgozni és egymással kommunikálni a játékosok, mert pontosan annyira amennyire eddig is tették az összes eventen - semennyire. Nyilvánvaló, hogy senki nem fogja összefogni és irányítani 1-1 horda tevékenységét, inkább 2-300-al több győzelemre fekszik rá, hogy ugyanúgy meglegyen a max jutalom. Mint eddig mindig.
Igen, jó lenne ha felélénkülne a kommunikáció, de nem, nem fog.
Dátum: 2013.09.30. 17:18:19
Hú de jól hangzik! Pláne az a része, hogy a hordateljesítmény nem fog függni a hordabeli inaktív társaktól.

A győztes csatákért a kufárcsatához hasonló módon jár LE és TP.
Ezen azt lehet érteni, hogy teljesen ugyanazon képlet alapján?

Amelyik horda a legnagyobb százalékot eléri az adott mezőn, az kap 1 pontot azért a mezőért.
Tehát ezek szerint minden nap 6x6 = 36 pont lesz szétosztva a 4 horda között, és az x nap alatt x * 36 pont?

napközben nem látod, aznap ki melyik mezőt támadta, tehát a támadásokat nem kell 23:58-ig tartogatni.
Ezt alapvetően nem tartom jó ötletnek, bár értem az okát (géphez kötöttség, valós időtől függés). Így viszont teljesen random a csapatverseny eredménye, hiszen ha tudnám hogy a [2,2] mezőben toronymagasan vezetünk, akkor nem oda tolnám be pl. a napi összes győzelmem. Bár erre egyelőre nincs megoldási javaslatom.

Lesz külön eseménypont gyűjtés időszaka?

Mi a helyzet a fertőzöttekkel? Saját (NPC) hordát is támadhatnak majd? Ha igen, lesz-e valamilyen külön hatása? (Bár mivel csak győzelmekből indulunk ki, ezért akár mindegy is a legyőzött kiléte.)

Jutalmazás részhez:
A 2 relikvia amire a horda trófea beváltható; alapvetően célja az eventnek, hogy átlagos teljesítménnyel el lehessen érni, vagy hardcore játék kell hozzá? Részletkérdés igazából, csak azért érdekel, mert a 15. kaland tárhelynek sokan örülni fognak.


És a lényeg: Ez most "véleményezés" jellegű topicnyitás, vagy "beharangozás", mert már esetleg előrehaladottabb állapotban vagytok vele? Mikorra várható maga az esemény?
Dátum: 2013.09.23. 12:21:53
Ja ok, látom
Dátum: 2013.09.23. 11:36:33
A tiédre, arra, hogy csak térképes lehetőség volt a pálcák arany->platina fejlesztése.
Dátum: 2013.09.23. 11:01:32
Semmi értelme nem lenne, ez biztosan bug. Különben igen hamar elfogynának a válaszható jutalmak a közeljövőben.
Dátum: 2013.09.20. 15:18:39
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&tev=relikviakupon

Csak amiből mitrill van, abból látni a következő szintet.
Dátum: 2013.09.20. 14:22:06
Nem reklámozok, megy a pm.
Dátum: 2013.09.20. 13:38:31
Ez pedig a te saját "harcod" kell hogy legyen, lemondani a kényszertápolásról és lejjebb vinni saját maximalista igényeidet. Nekem az egyetlen dilemmám annyi volt, hogy ha a 2000-es pakkhoz jár pálca, akkor veszek, ha nem, akkor nem. Őskő van még elfekvőben, próbálok ügyesen spórolni hogy sokáig elég legyen. Ezt a kényszertápolási iramot úgysem lehet bírni, mert öngerjesztő a folyamat, minél többet költesz rá annál nagyobbak az elvárásaid, annál kevésbé ízlik 1-2 játékbeli arcraesés, annál kevésbé felszabadult a játék maga; legalábbis magamon ezt vettem észre.
Az, hogy nem csak akciókkor veszel, hanem hó közben is, azt inkább a félretervezésnek tulajdonítom (és ugye nem is nagyon éri meg sms-ben venni, tehát célszerűbb ezt jobban megtervezned), mert kizárt dolognak tartom, hogy 2 akció között elfogynak valakinek a kövei, ha annyit vesz amennyi kell.
No de az eredeti témára visszatérve, a játék ára valóban exponenciálisan növekszik, illetve megugrott az elmúlt 2 évben, az utóbbi fél-1 évben ebben nincs nagy változás szerintem. Tényleg tök egyszerű, nem kell minden akciónál otthagyni egy műszaki nélküli trabi árát. Ettől még nem tartom magam az akciók/befizetések ellen kampányolónak (havi 120 őskő körül saccolom a fogyasztásom), csak azt mondom, sokkal jobb úgy játszani, hogy én döntöm el mennyit költök a játékra, nem a felajánlott befizetési akciók, esetleg ezek maximuma. Azt már régen elfogadtam, hogy ezek miatt esetleg hátrányba kerülök a körülöttem lévőkhöz képest, őskövet akkor kell venni, amikor elfogy/szükséged van rá, nem amikor csábító az árukapcsolás. Mindenkivel kiszúrás ha elinflálódik az őskő, mert volt már azt hiszem olyan elszólás Miklóstól itt, hogy valami azért lett ősköves fícsör, mert panaszkodtak a játékosok, hogy nem tudják elkölteni az őskövet. Ami meg aztán tényleg megaLOL, hogy amiatt emeljük a kenyér árát, mert több pénzünk van.
A mostani befizetés helyett pl. egy 20K-s áráért jövő héten elmegyünk asszonnyal Hajdúszoboszlóra 3 nap wellness-re. Ok, ez csak a szállás és félpanzió, meg egyéb apróságok, de valahogy úgy érzem jobban hasznomra lesz mint +10IQ.
Dátum: 2013.09.20. 08:24:00
155. a max.
Dátum: 2013.09.19. 11:53:41
A tiéd nyert, az enyém 10-i válasz.
Dátum: 2013.09.19. 10:01:47
Azért jól megbeszélitek ezt az akciós dolgot, de azért kéretik nem ignorálni, hogy az ÜSZ azt (is) válaszolta, hogy nem tud róla, hogy lenne ilyen. Csak szerintem ne lepődjetek meg, ha mégsem lesz semmi.
Egyelőre nem tudok ilyenről, legközelebb ami biztos, az a Beholder Találkozón lesz novemberben.
Dátum: 2013.09.17. 07:40:44
Idézet: Ancsaszo - 2013.09.17. 07:34:28
Sziasztok!
Változás van az aukciósházban megszerezhető kincseknél?
Van 1-2 relikvia amire hiába várunk nem akar bejönni.Pl:Őskőtermő zsák relikvia?


Az "ritka" kategória, ami 75-78 naponta ismétlődik. Ha ennél is régebben volt, akkor valószínűleg kimarad 1x, nagyon ritkán előfordul, amikor bugos lesz az AH és nem jön be a cucc magától (pár napja a V1-en is volt ilyen).
Dátum: 2013.09.17. 07:16:25
Idézet: Alendaar - 2013.09.17. 06:52:31
Még akkor is, ha programhibát használt ki vki

Pláne, ha nem is feltétlen járt ez ezzel a szándékkal. A téma felvető Zollee szövitársam, és visszanéztem, 5:08-kor jelezték nálunk a szövifórumban, hogy ez a helyzet; és nem sokkal utána jelezve lett ÜSZ-re, 7:35kor tettem be fórumra, hogy szóltam, hogy direkt van-e ez így? Mivel még aznap reggel hallottam, hogy már előző nap a vadászzsákmányból is be lehetett vásárolni, lehettek akik joggal gondolták, hogy ez direkt így van. De ha nem is; a fórumon kibeszéltük, és valószínűleg Zollee ezért is nem írt ÜSZ-re, mivel BIZTOS volt benne, hogy tudnak róla az illetékesek.
Bezzeg ha mindenki írt volna, akkor nyilván az lett volna a gondja az ÜSZ-nek, hogy mindenki feleslegesen szétterheli ugyanazzal a levelével (bár mondjuk választ is a CRTL C-V alapján kaptuk, gondolom nem esett volna túl jól még ezt 600x elküldeni).

Minden logikát nélkülöző, teljesen igazságtalan, filléreskedő megoldás volt ez, olyan, ami nem méltó a Beholder eddigi presztízséhez.
Dátum: 2013.09.16. 19:53:52
Szerintem elég finoman fogalmaztál. Aránytalan büntetés - továbbmegyek - pitiánerség ez, kérem szépen. Még szomorúbb, hogy ennek ilyen elsunnyogós módon kell megtörténnie, "majd észreveszik" alapon.
Dátum: 2013.09.14. 17:01:43
Szerintem sosem szóltam még hozzá a megújult - több, mint kiváló - kvízolimpiához. Megtévesztő, mert hajlamos az ember full hülyének érezni magát, mikor a 3. kérdésnél elhasal; de ez az illúzió egészen addig áll fenn, amíg valójában el nem gondolkodsz rajta, hogy sem az általános műveltséged, sem az intelligenciád mértékét nem jelzi, ha nem tudod hogy a windows 2000 forráskódja 29 millió sorból áll. Aztán következőre valami olyan kosárlabdás kérdés jött, aminek a válaszai az "igen, de csak az első", "igen, de csak a második", "nem", valamint "természetesen" opciók voltak. A választ itt tudtam, a "természetesen" volt, de eleve olyan fosch válaszlehetőségek vannak, ami miatt szoktak sírni, hogy miért nem fogadták el a kérdésem? És amúgy valóban semmi keresnivalója nincs itt; pláne olimpián. Szóval továbbra is szánalmas tróger a kvízrendszer, és remélem nem az lesz a reakció, hogy "hát igen, az elején sok szarul adminolt kérdés került be"; mert elég gáz 5 éve ezzel takarózni.
Ez csak úgy kikívánkozott belőlem.
Dátum: 2013.09.13. 09:24:42
Az, de neked a többes számot nem érzem indokoltnak.
Dátum: 2013.09.13. 09:13:57
Kimondtad a lényeget; ha csak egy láda eshetne, nem is érdekelt volna a visszaválthatóság engem se pl.
Úgy a 4-5-nél gondoltam, hogy kitépem a saját karom, és azzal csapom szét a laptopot.
Dátum: 2013.09.13. 06:53:09
Idézet: Kocos - 2013.09.12. 23:52:54
Idézet: Kwisatz - 2013.09.12. 23:08:16
lesz szeptemberben akciós őskő vásárlás?


Igen az ugyfelszolgalat megerositette, hogy lesz, de az idopontja es a bonuszok meg nem eldontottek. A VU szulinap 10 nap mulva lesz.


Nekem az ÜSZ 3 napja erősítette meg, hogy - idézek - "nem tud róla hogy lenne" szeptemberben, a VU szülinap alkalmából.
Dátum: 2013.09.12. 15:15:11
Hát ebben sajna nem tudlak megerősíteni, mivel sosem voltam full EH-s, kifejlesztett AF-ekkel. Alendaar és Ariel ennek a topicnak 1394-95 hsz-eire gondoltam, valamint régebbi kufár eventeknél is szinte mindig feljött a téma, hogy jobban megéri a sima portya; de ennek a csínyját inkább ők tudják.

Corina: világossá vált, hogy a veled való vitához még nem nőttem fel. Igazad van.
Dátum: 2013.09.12. 12:32:14
Az eventen kívüli portyázásokhoz képest sokkal jobb LE és TP arány,

Ez nem igaz. Normál EH-s csata jobban ad ha mindened megvan hozzá, ezt már többször felhozták itt.
nem visznek tőled LE-t szabadon fejlesztheted a drágább tulajdonságaidat

Ez sem igaz. Elég ha egy ember nem nevezett körülötted, és pár óra alatt lefejti rólad a százezreket, millókat; nem egy példa volt erre.

Valamint még mindig nem értem a problémát (feltételezem azért, mert nem is létezik).
Akinek kevés a célpont, átáll máshova. Ha személy szerint neked kevés a célpontod, akkor te állj át máshova.
Ennyi.