Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2016.12.13. 18:56:19
Van büntetés a váltással, vagy lehet darâlni?
Dátum: 2016.12.09. 20:35:26
Igen, de nincs sok értelme, kb kimutathatatlan, nem javaslom.
Dátum: 2016.12.08. 18:41:36
Amennyivel többfelé lehet (kell) költeni az őskövet az idő előrehaladtával, simán emelkedhet egy kicsit így x év után értékkövető jelleggel a termő zsák hatásfoka is.
Dátum: 2016.12.08. 18:27:19
Idézet: LanMaffia - 2016.12.08. 14:26:36
177

238..
Dátum: 2016.12.08. 11:00:45
10 kék mytokronit
A jutalom átvételéhez add le: 5 hókristály

Ez komoly. Ha végigtolom a karácsony eventet, akkor lehet tudok is vagy 3at tenni a kiválasztott csatlós kék tulajdonságára.
Istenem, mennyire nem nekem készül már ez a játék...
Dátum: 2016.12.06. 18:41:50
Minek? Úgyis mind tavaly lesz

Gyors, versenyvilágok:
Szövetségi V4 2016. jan. 16. - márc. 16.
60-as szintű V4 2016. ápr. 16. – jún. 16.
...
Idézet: LanMaffia - 2016.12.05. 13:41:53
Én is majdnem felháborodtam ezen, de aztán rájöttem hogy el lehet adni az előző cuccot, így "minimálban" kijövök.
Én is majdnem felháborodtam ezen, de aztán rájöttem, hogy nincs is az a pénz amiért egy percet is áldoznék az életemből a csatlós arénára
Találkozók után szokott lenni mindig nagy akció, költési, napi ajánlatok, stb., akkor van beho szem, azalatt. Csak azt külön nem szokták aktiválni.
Dátum: 2016.12.01. 07:25:08
3:15
Dátum: 2016.11.30. 17:00:26
A következő nagy esemén, a sorban a Bolygó Ura, ettől még jöhet persze a terv, de ha minden marad, akkor könnyen kiszámolható a ciklikusság miatt.
Dátum: 2016.11.29. 14:02:23
És azok befőttjeivel mi legyen akik nem fejlesztik ki az azt negáló AF képességet?
Végzet verme állandó esemény.
A játékosok havonta egy mini Végzet Vermét teljesíthetnek, 10 (15?) szintest. A szabályok ugyanazok, mint az eredetinél, de nincs a végén toplista,

Szerintem tök jó lenne a végén toplista. Az emberek szeretik a toplistákat, járhatna érte verem medál, ami semmit se ad. Hogy ne azon múljon a toplista, hogy ki került hamarabb gép elé, legyen a felderített mezők száma/szerzett pontok száma alapján pl.
A veremmel az időfüggő váltási arány miatt van a legtöbb bosszúság, ez most lehetne úgy hogy nincs váltási büntetés. Akár úgy is, hogy kevesebb szintből áll, de legyen meg a lehetőség, hogy most leülök és megcsinálom az aktuális vermet, ne kelljen 6x nekifognom.

Csatlós bajnokság.
.....
Ez érdekes dolog, azoknak akik nem voltak ott: az élő fórumon lévők kb. fele nyomja a csatlósságot rendszeresen. Mondjuk akik általam ismert, erős karakterrel rendelkeznek azok pont nem voltak köztük, ez is biztosan jelent valamit. Azt hiszem ezt a csatlós vonalat el kell viselnünk, mint 13 évesen a hetenkénti pattanást. Ez van.

- váltás 0 és 100% fertőzöttség (kérdés: mi lesz a +5 szakértelmekkel?)
Erről volt olyan, hogy lehessen váltogatni, de a relikvia vagyakámi ami ezt engedi, az a fertőzöttek számára megadja a +5 lehetőséget, így ők is nyernek vele.

Inspirátor megszűnik működni, ha a tulaj eléri a maximális szintet.

Az inspirátor hatása eddig is megszűnt max szintnél, az inspiráció (!) az ami tovább működik és kérték (v5, v6).

V2-n 3 KH van, mi a helyzet a többi világgal. A KH tagok jelenleg nem klónozzák a csatlósokat, ez probléma-e.
Ez úgy hagzott el, hogy v2n több KH van, lehetne a többi világon is plusz KH, ha már világösszevonás le lett húzva. Az SZB nem teljes megoldás (saját klón modul, szöv taktika vs. pp elköltés, időnkénti szünet, stb.) Ellenérvnek egyedül aztmondtad, hogy így is érkezik ÜSZ-re olyan levél, hogy sokat támad a KH. Mondjuk ez kicsit wtf, mert egyrészt max óránként jönnek, nem klónozzák a csatlós bónuszt (az hogy ez gond-e, egyedül te vetetted fel ), no meg 48 óránként állítható beállítás hogy KH támadjon/ne támadjon, ezek után nehogy már valakinek gondja legyen vele..

entitásos feladat könnyítése - esetleg -500 taumaturgiát és -500 erőt adó fegyver a boltba?
Erről teljesen lemaradtam, bá az utolsó pár percről el kellett mennem a reinkarnáció vetélkedőre. Érdekes! Csak entitás ellen működne? Mert a játék más interakcióit is borítaná egy ilyen tárgy.

Ötlet: Istenek eljövetele. 300-as szint elérésekor küldetés, a karakter visszahívja az isteneket Ghallára.
Már nem tudom ki mondta, de azért ennyire közel konkrétumok nélküli javaslatot betolni, akkor is vicces volt.
Idézet: Masquerader - 2016.11.27. 10:08:00
Jelentem a 3-ból egy én voltam, színjózanul. Mivel nem hallottam (a 2. sorban), hogy az előttem ülő is azt kérdezte, mert elnyomta a hangzavar. Elképzelni sem tudom, hogy hátrébb mi juthatott el...

Na jó, ez mondjuk igaz. Engem is k-ra idegesített a folyamatos alapzaj, kb. az első soron kívül szerintem se hallotta Miklóst. Azt hittem csak én reagáltam túl, azért nem emeltem ki, de akkor ezek szerint nem. Mondjuk az élő fórumon régebben is voltak többen, de amikor van koncepció, és Miklós mondja a terveket, irányítja a megbeszélést, akkor nincs lehetőség nagyon belerondítani. Viszont ha úgy ülünk le, hogy "na, mondjátok mit szeretnétek", akkor annak jobban ez a vége.
Igen, volt néha félrészeg ordibálás, de voltak már igazán ordenáré megnyilvánulások régebben, ahhoz képest ez még elment. Nem Kiaphet az egyetlen ok, biztos vagyok benne hogy sokaknak ad majd pluaz sikerélményt hogy indulhat olyan kategóriában ahol nincs ellenfele, de a sajátjában meg esélye sincs. Kérdés, hogy mennyire alamizsna jellegű a dolog. Illetve nem gondolnám taktikázásnak azt, hogy ki hol indu, inkább vakszerencsének, hogy hátha nem nevez be senki erősebb oda, ahova én. Nekem ez má picit sok, a bajnoki viadalnak nem erről kell szólnia szerintem.
Az új hely jóval kisebb volt, mint a Láng, tömegnek tűnt a népség, nehéz megítélni mennyien voltak. Soknak tűnt, az biztos
Nagyon röviden:
- Tf kötélhúzással megfordította a TF-VU versenyt, így az 5%ot most bukja a vadászatra a népség.
- Nem voltak ordenáré emberek, úgyhogy juhú! A hangulat nagyon jó volt.
Élő fórumon:
- elég sok mindent felhoztak az emberek, hogy mi a felesleges felhalmozódott tárgy náluk, az őrjöngés italtól a templomi pálcáig, emberfüggően. Talán lesz erre univerzális megoldás, bedobálni valami átalakítóba, vagy hasonló.
- új aukciós tárgyak, várják a javaslatokat, nyitottak a reformra.
- szerencsekerék reform lesz, pechpont felülvizsgálat (mesterkövet azt se tudta Miklós, hogy UR, nemhogy 180 pechpont... ), ami nagyon fosch, kikerül az UR listából. Javaslatokat várnak! Egy topicot megérne.
- kiégett őskő szerzési lehetőséget írt még fel Miklós, kérésre.
- inspiráció v5ön menetrendszerűen előjött, ha valaki eléri a topot, álljon le a szorzója, azt hitte Miklós már megcsinálták, most meg fogják.
- LE max eddig csak figyelmeztető szöveg volt, mostmár élesítik is.
- világösszevonás feljött, de nemigen lesz, mert sokan tiltakoztak minden véleményfelmérésnél.
- V2 mintájára lesz plusz KH más világokon is, nemcsak 1 KH-s szövi, hanem még plusz 2.
- hűség zálog relikvia mellett nem lesz hordaváltásra kényszerítve a játékos ha szövit vált. Kissé húzta a száját Miklós, de nem talált ellenérvet, mintha rábólintott volna.
- tágycraft! Alacsonyabb szinten is elérhető lesz, amint kitalálják, hogy hogy ne kavarjon be a már kapható kufáros tárgyak erősségéhez képest (se sokkal jobb, se rosszabb ne legyen).
- önkéntes alapon a bajnoki viadalra egy kategóriával feljebb lehet majd nevezni. Ez megint V5, megint Kiaphet. Szokásos
- talán új familiáris is lesz, az új relikhez. Ha veszel új familiárist, kicserélődik az egyik harcoló állatoddal, hogy ne kelljen 0-ról felhúzni megint. Mondjuk ide azért nagyon elkélne már hogy familiáris képet lehessen változtatni.

Most ennyi jutott ezsembe (hm, józanul milyen sok megmaradt ), majd kiegészítem ha eszembe jut más is.

Köszönjük a szervezést!
Azt pontosan hogy oldod meg, hogy az ellenfél állatai ne találjanak el? Az elnyelés ott is számít, nem is keveset.
Szerintem sokkal érdekesebb, hogy ki fog megvenni egy 1-es szintű új familiárist, hogy betegye a sok100 szintű állatai közé, hogy az elnyelés átlagot lehúzza a béka valaga alá véglegesen. Kéne ehhez valami "leggyengébb állat zárkóztató" mechanizmus.

Egy új relikvia, a "legalacsonyabb állatod 10x sebességgel fejlődik" cuccnak lenne értelme.


* Egyébként amint kifutnak a mágiatündéred elől a vágóállatok, az lesz az utolsó harcoló, mivel megszerzési sorrendben rendeződnek, problémád magától megoldódik.
Dátum: 2016.11.25. 08:12:20
Azért jók ezek az új varik, mert mostmár szb-ben nemcsak 60 ezres, hanem 90ezres varázslatsebzést is beletol a klón az arcba, 1000es gyengítő szaki mellett. Így még kevesebb csatára elég az ÉP is, több lesz a bukta is. Köszi a fejlesztést
Hogy ne csak trollkodjak, lehetne majd egyszer feljebb tolni a gyengítő szakik max hatásfokát?
Idézet: Gwindor - 2016.11.20. 06:22:30
Ha asztrálszilánk lenne helyette, akkor mindenki azt választ amit szeretne

Azon kívül, hogy se kékre, se barnára ne lehet váltani az asztrálazilánkot, jó ötlet.
Dátum: 2016.11.18. 13:11:22
De, kéne működnie. Üss egyet vagy tölts egy kicsit, lehet az kell az újraszámoláshoz (nyilván majd holnap).