Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2013.12.05. 09:59:55
Azzal is valami gríz van, mert nekem is volt hogy esett esszencia, de sisakszilánkot nem kaptam érte, csak pár csatával később egy másikért (amit csak emiatt tudtam, hogy sajtolás lett). Maci, nem kérdezed meg ÜSZ-en?
Dátum: 2013.12.04. 12:00:46
Én is így szoktam még vásárolni. Piacon kérek 1 kiló almát, majd szólok, hogy nem szó szerint 1 kg alma kell, hanem 2 csomag petrezselyem. Most mi nem tetszik?
Dátum: 2013.12.04. 10:38:10
Igen, ebbe én is belefutottam az előző váltásnál, nehezményeztem, hogy igen hosszú ideig nem lehet szerezni. A válasz az volt, hogy nem is cél hogy folyamatosan tudjunk szerezni. Pedig a szubplazmából végtelen számú is elférne sokaknál. Visszacsatolva a "nincs célpont" témára.
Dátum: 2013.12.04. 09:45:49
No hát ez azért érdekes. Na nemcsak, hogy magadnak válaszoltál, hanem hogy így vonják ki a rendszerből az ősdrágaköveket, teljesen pazarló módon. Erre azért nem számítottam.
Dátum: 2013.12.04. 07:52:11
Nem hiszem, hogy így lenne. Szerintem 2 óriásinak számít, az egyik jutalmát kb megkapod a végén, a másik meg majd a végső jutalomban. Nekem legalábbis a számok erre utalnak.
Dátum: 2013.12.04. 07:28:29
Szerintem rendben van, azon kívül, hogy szerencsés széria volt és a 6-ból 4 csata óriási szörnynek számított. Úgy gondolom minden csata 2 azonos vadászattal egyenlő. Mi a gond?
Legyen úgy. Tápolják szét az EH-t, ezt várom rég, váltson mindenki.
Idézet: Birka - 2013.12.03. 09:27:54
Amúgy szó volt a VF-ről találkozós fórumon is. Miklós kerek perec kijelentette, hogy a VF egy "játéktervezési" hiba eredménye. Aki még VF-en van, az azért nem váltott, mert még mindig táposabb neki mint EH-n lenni.

Valóban így volt, én pedig akkor is kijelentettem, hogy nem azért nem váltok EH-ra, mert tápolni akarok VF-en, hanem azért, mert hamar elfogynának alólam a portya/küldi célpontok, és ez a folyamat nem lenne visszafordítható. Az egyetlen megoldás erre a VF teljes eltörlése lenne, de ez nyilván nem megvalósítható.
Dátum: 2013.12.01. 07:12:20
Király volt a tali, köszönjük a szervezést! Birkának pedig köszi az összefoglalót.
Dátum: 2013.11.30. 18:22:24
Bármennyit csinálhatsz, templomi medálod max 20 lehet.
A kezdő hsz-ben a főnök karácson körülire mondta az elsőt. Valószínűleg szimplán nem készül majd el hamarabb a fejlesztés.
Én pedig javaslom végiglapozni a topicot, amiből levehető hogy a többségnek tetszik az elképzelés.
Ez a január honnan jön? Korainak tűnik.
Dátum: 2013.11.27. 22:06:50
A lélekkút nem is fog már töltődni, az az épület töltődik amit építesz. Csak tolj bele LE-ből 2000LE-t és meglátod megjelenik a szerencséd a többi tulajdonság alatt, a karakterlapon.
Igen, megmarad.
Dátum: 2013.11.27. 21:23:10
Ha már mindenbe tudsz tölteni, kivéve a lélekkútba, akkor már fel van töltve a lélekkút. Bármelyik épületet építheted, hogy legyen szerencséd. De csak saját LE-ből, építési energiától nem fog nőni a szerencse.
Idézet: Zoole - 2013.11.27. 18:49:20
a leírása félreértelmezhető volt és úgy értelmeztem hogy az összes állat varázslatelnyelését duplázza

Ha úgy tetszik, az összes állat varázslatelnyelését duplázza, de mivel csak a legmagasabb számít, az eredmény ugyanaz
Ha elvi és technikai akadálya esetleg nincs is, annyira kevesen áldoznának be familiárist, hogy szerintem emiatt nem fognak neki ezt átvariálni.
Dátum: 2013.11.27. 18:37:37
Az egy napon vadászós működik landragór csatával?
Dátum: 2013.11.27. 17:42:12
Mind az 5-ből kell hozzá 1-1.
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 16:05:40
ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk.

Hm, kár hogy nem lehet előre dolgozni. Mindenesetre köszi az infót, így csak pár10 követ buktam, de legalább nem héderelnek feleslegesen majd az ~50es állatok a sloton amíg bejön fejlesztés; elég csak 1-2-t meghagyni, a többin mehetnek a küldik.