Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2014.02.24. 21:11:09
Erő lehet nagy, elnyelés lehet kicsi. A többi stimmel
Dátum: 2014.02.24. 20:56:22
Az.
Dátum: 2014.02.24. 19:59:51
Eddig ez a 3 van, amit felsoroltál. Szerintem nem kell még ennyire elébe menni a dolgoknak, hogy mennyi lesz összesen (gondolom elég sok), maradjon inkább meglepetés jellegű, amíg nem jön el az ideje. Miklós szerint 1-2 havonta, többnyire az aktuális esemény jutalmaként fog jönni, ezek alapján van még Hordák harca, Landragór, Kufár, ez eddig 3. Valamint lesz valami mini event decemberben ha jól emlékszem, talán ahhoz is kötődhet még egy. Mindenesetre akkor érdemes erre visszatérni, ha eltelnek hónapok fétis nélkül (bár ne legyen ilyen), addig hadd maradjon egy kis mozgástér a titokzatosság jegyében. Amíg körbeér minden event, addig gondolom úgyis jön folyamatosan, voltak már találgatások amúgy is hogy mi jön utána. Amiatt is milyen lázadás van, mikor pár napot csúszik valamelyik event a beharangozott dátumhoz képest, én biztos nem lőnék akkora öngólt, hogy minden jelentéktelen részletet nyilvánossá teszek. Neveld az állatokat, legyen 2-3 folyamatosan a kennelben, és az aktuális legmagasabból - vagy amelyikből a taktikád szerint gondolod - lehet csinálni a következő csatlóst.
Dátum: 2014.02.24. 15:34:13
Sebgyógyítás? Akár 0 is elég.

Regeneráció 240 van az öltözetben(trollvér nem számít ellenük), és NPC csatákra optmializált fejlesztés, mert elegem lett 1 éve, hogy 6-8 térkaput bírok egy max ÉP-ből.
Dátum: 2014.02.24. 13:21:11
Amíg itt ment a chicken fight, rákérdeztem ÜSZ-en.


ma, 11:53
Offsboy (27139)
Üdv,
Miklós hozzászólását próbáljuk páran értelmezni, és ehhez kellene egy kis segítség.

"Bár minden alkalommal egy új fétis lesz, szeretnénk, ha a korábbi fétiseket majd valahogyan a később induló játékosok is meg tudnák szerezni"

Ezen azt kell érteni, hogy:
a) a következő xenó eseményen UGYANEZT a fétist lehet kiváltani kitindarabból, és akinek már van, annak NEM LEHET még egy;
b) a következő xenó eseményen UGYANEZT a fétist lehet kiváltani kitindarabból, és akinek már van, annak LEHET még egy;
c) a következő xenó eseményen MÁSIK - ugyanúgy kitindarabból kiváltható - fétis várható;
d) esetleg egy d) verzió?

Mivel nagy jelentősége van, hogy ha most "elmulasztom" az 50+50 kitindarab kivételét, akkor esetleg - ha új fétis lesz következő eseményen - végleges fétishátrányba kerülhetek azokhoz képest, akik kiveszik az 50+50et; emiatt többeket befolyásol a pontos információ a végső jutalom választásában (fórumon is erről megy a téma egy ideje).
Amennyiben nem szupertitkos az infó, előre is köszönöm!

Offs

ma, 13:12
Miklós
Szia!
legközelebb is ugyanez a fétis lesz. Te, aki most megveszed, legközelebb 2 egyéb jutalmat választasz majd a végén, a 20 kitinért pedig kérsz eledelt vagy valami mást. Aki még nem szerezte meg most, majd megszerzi legközelebb.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2014.02.23. 19:13:10
Idézet: Birka - 2014.02.23. 18:18:17
Vagy sok sok portya - ban mentél neki?
Én 60 db xenót tudok lenyomni max+mágikus regenből...


Nem számít a portya - ellenük.
Nekem meg standard nő az ÉP-m a csatáktól
Dátum: 2014.02.22. 08:08:05
Idézet: Birka - 2014.02.21. 19:26:37
Éphogy az volt a hint, hogy egy fajta eseményből 1 fajta fétis lesz szerezhető. Azaz borítékolható, hogy nem lesz Xenó fétis II...


Hol volt ez az utalás, hogy egyfajta eseményből 1 fétis? Mivel én arra az utalásra emlékszem, hogy 1-2 havonta kapunk új fétist, ami mellett roppant kézenfekvőnek tűnik az ~5hetente záródó eventekhez kötött fétis jutalmazás, akár végtelenítve is. Különben ha körbeforog az összes event, akkor mi lesz? Vehetünk 1-2 havonta hűségszilánkból, sisakszilánkból? Nem túl ésszerű, mert előbb utóbb elfogynak azok is, logikusabb a "végtelenített" eventekhez kötni a dolgot.
Dátum: 2014.02.22. 07:49:19
Van, hogy segítő kéznél jön elő ez a gond, "nem kapod vissza a tulajdonságaid".
Dátum: 2014.02.21. 15:38:06
Milyen részletes stat?
Dátum: 2014.02.21. 13:08:16
Igen, érvelni tudok én is mellette is, vagy ha kell ellene is; csakhogy ennek nincs ráhatása hogy hogyan is működik valójában. Nekem ez túlnyúlik a "felfedezés öröme" kérdésen, ha nem derül rá fény, majd az event vége felé megkérdezem ÜSZ-en.
Dátum: 2014.02.21. 13:06:18
Ha Firefoxot használsz, "megfogod" pl. a "CSP-ből xenózok" gombot, és felhúzod a könyvjelző eszköztárra. Jobb klikk, tulajdonságok -> név: xenCSP (hogy kevesebb helyet foglaljon a sávon), és mehet a klikkelés, és nem lassítja a böngészőt a gyorsgombos script. Ezt megteheted akármilyen linkkel, nekem tele van az eszköztár ezekkel.
Dátum: 2014.02.21. 12:43:03
Egyébként saját döntésemben az fog erősen befolyásolni még, hogy ha most kiszedem a xenó fétist, az 50+50+20 kitinnel, akkor vajon következő eventen erre meglesz újra a lehetőségem? Mert nagyon nem mindegy. Ha nem, akkor ráérek, ha igen, akkor viszont must-have, mert aki nem vesz ki fétist, az onnantól véglegesen +1 csatlós hátrányba lesz minden egyes nem kivett xenó fétissel.
Az hogy van-e hozzá állat vagy sem, nem releváns; 1 hónap alatt lehet belőle nevelni 80-100. szintű állatot, és már mehet is csatlósnak, hogy adja passzívan a tul-t, sosem az alapanyag, hanem a fétis lesz a csatlósszerzés szűk keresztmetszete.
Dátum: 2014.02.21. 12:07:05
Ami 6 x 7 hónap, 3,5 év. Szerintem nem szabad ilyen könnyelműen bánni a "nem kötelező" jellegű kifejezésekkel. Semmi nem kötelező, de a játékosfia jobban érzi magát, ha nem kényszerből kell választania, ez már csak ilyen.

Zoole: te valamit félreértettél, nem volt arról szó, hogy a 45 perces mini xenó event kompenzációja lesz a fétis. Miklós fogalmazásából tökéletesen látszik, hogy anélkül is lett volna, de aki optimistán akarja látni, az betudhatja kompenzációnak is.

Ezektől függetlenül szerintem is lehettek volna kicsit engedékenyebbek a jutalmazást illetően, hogy ha akarok fétist, ne kelljen már mind2 "megszokott" jutalomról lemondani.
Dátum: 2014.02.21. 10:52:16
Nem számoltál a vadászzsákmánnyal, annak ideje így 0.
Dátum: 2014.02.20. 21:08:19
Idézet: Fecsu123 - 2014.02.20. 20:08:34
Ezzel nagyon nem értek egyet.

Az nem lehet. Utolsó lovaggal? Az nem lehet.
Dátum: 2014.02.20. 15:42:28
Úgy tűnik kár reménykedni.

Szia.

Max 20 kitin eshet, függetlenül attól, hogy abból használtál vagy sem.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2014.02.20. 15:07:33
Vagy a második héten eshet még újabb 20, aztán a harmadik héten is? Vagy az van, amit te mondasz, hogy megint 400csata kitin nélkül, aztán megint 200 kinttel...stb.
Dátum: 2014.02.20. 13:17:00
Bizony nem hülyeség. Event- és újításmentes időszakokban pedig "napi tipp" jelleggel, lehetnének okosságok a játék mindennapi elemeiről, egyszer kellene tudásbázist összerakni erre, amit a játékosok is megtehetnének, vagy annak egy kiválasztott rétege. A napi tipp megnézéséért jelképes dolog (1 kiégett őskő v. platina?) járhatna, így win-win.
Dátum: 2014.02.20. 11:03:02
Ez engem is érdekel, rákérdezek ÜSZ-en.
Dátum: 2014.02.20. 10:27:58
Elég nagy áldozat, hogy le kell mondani mindkét régi jutalomról, ha fétist akarsz. Nagy dilemma. De legalább nem lehet napi 10 őskőért xenó csomagot kapni, benne a kitindarabbal!