Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2014.12.20. 15:27:39
Szerintem időleges tápot kb. senki nem venne szívesen.
Dátum: 2014.12.20. 13:28:37
Az a bajod, hogy valaki nem a te általad sportszerűnek vélt szabályok szerint játszotta ezt le, de ez sajnos előfordul. Senkitől nem elvárható, számon kérhető (azt, hogy te nem annak szántad egyáltalán nem jelenti azt, hogy ő nem annak értékelte), hogy megmagyarázza miért kell neki, mennyit ér meg, mennyije van rá. Nekem is sokszor sikerült lebeszélnem, de sokszor nem, és ez sok dukátomba került már, meg még valószínűleg fog is. Mert ha mindenki meg tudna egyezni, akkor minden 1 dukátért kelne el.
Dátum: 2014.12.20. 12:13:09
Idézet: Hanspeter - 2014.12.20. 11:03:42
Ahhoz vajon mekkora gerinc szükségeltetik, hogy 138. szintről, 250 megoldott küldetéssel a háta mögött valaki minden áron el akarja vinni a Császári tekercset, csak mert "olcsó"?

Azért ne tituláljunk már gerinctelennek valakit, csak mert neki jobban kell valami, mint neked. Én is tudom milyen xar, ha felnyomja valaki értelmetlenül a cucc árát, de ez csak akkor okoz fejfájást, ha mindenképpen MOST akarod elvinni. Ez viszont a te döntésed, ha tudsz várni, akkor te is hagyhattad volna 1300ért hogy az övé legyen, és akkor ő bosszankodhatna hogy 2x áron vitte el. Ő dolga miért kellett - volna - neki ennyiért. Várnod kellett volna pár percet a hsz-ed megírása előtt, mert ez a stílus nem rád vall itt a fórumon.

Nem ismerem a részt vevő feleket.
Dátum: 2014.12.19. 18:45:00
Ne azt használd, hanem az ügyfélszolgálatot, ott biztos nem veszik el a leveled.
Dátum: 2014.12.19. 18:15:56
Játékban jobb felső sarok /segítség / levél írása az ügyfélszolgálatra.
Itt jelezd, és segítenek.
Dátum: 2014.12.19. 18:13:26
Még nem volt róla szó.
Dátum: 2014.12.19. 18:08:29
Szerintem azok az életképes ötletek, amik részben vagy teljesen már le vannak programozva. A pók bölcsessége pl. jó ötlet, bár az a LE/TP szemléleletet erősíti, amit annyira nem szerettek. (?)

Birka jól mondja, a platina elég nagy fokozat már, ehhez kellően nagy jutalmat illene bekarni. Szerintem simán mehetne arany fokozatért a beváltás.

Ötletek:
- 800 kiégett őskő (akitől mindig ellopják de szeretne egy maxos befizetést duplázni...)
- csatlóskristályt nem tartom jó ötletnek, mert így is durván nő a különbség a csatlósokat nagyon komolyan nevelők és a többiek között, nincs szükség ennek gyorsítására az erős csatlós bónuszok miatt
- pechvogel (-200 pechpont)/epikus kincsesláda
- +1 megaesszencia (?)
- 2-3-5(?) végzet medál
- templomi pálca (kérdés hogy kell-e? Így is lehet elég sokhoz hozzájutni)
Dátum: 2014.12.19. 09:58:01
V1en azért a 120 felettiek véleménye számít jobban, mert ők top lassított karaktereket kapnának az arcukba (főleg 140-150.szint körül lenne baj). A V2es 150es mezőny a V1es 170-180.szintűek erősségével bír emiatt. Hozzáteszem minél később lesz összevonás, annál nagyobb szakadék lesz köztük.
Nem mondom, hogy a ti véleményetek nem számít, csak a vélt okát mondtam el.
Dátum: 2014.12.18. 18:34:57
Újabb ok, hogy vadászni kell a játékban.
Dátum: 2014.12.18. 15:44:01
Én találom a tieid is.
Dátum: 2014.12.18. 15:02:08
Idézet: Miklós - 2014.12.18. 14:10:27
Nyilván a legegyszerűbb lenne berakni egy, nem a játékos tulajdonságai, hanem pusztán a szintje alapján számolt karakter kreálni, de itt viszont nagy a veszély, hogy sok játékos megölhetetlen ellenfelet fog kapni, és/vagy más karakterek pedig 1 ÉP-t se sebződve, dögunalmas csaták milliárdjait nyomják. Arra is gondoltunk, hogy az ellenfeleket a kalandok próbáihoz hasonlóan, az adott szintű karakterek átlagából hozzuk létre, de a kalandoknál is előfordult, hogy bizonyos játékosokat így túl nehéz feladat elé állítottuk.

Lehetne a klón tulajdonságainak meghatározásánál megnézni hogy mennyi a kalandok által generált érték (az erőseknek ez kedvezne), valamint a jelenlegi rendszer, a saját érték %-a (ez a gyengébb kariknak kedvezne, gyakorlatilag nem változna nekik semmi, ha gyengébbek a kaland átlagnál). E két érték közül megnézni melyik a kisebb, és az lenne a végső, bekerülő érték.
Nyilván nem látok rá a teljes játékosállományra, van olyan, akinek még ez sem jelentene megoldást?
Dátum: 2014.12.18. 10:49:48
Az egészégen és mágián kívül semmit nem szabad fejleszteni, mert csak te szívsz vele.
Dátum: 2014.12.18. 10:26:40
Derék. Én is kb 70 vadászatnál járok állat nélkül.
Dátum: 2014.12.18. 07:48:57
A tp és a le/tp abszolút nem érdekel már, de a csata buktákon nem tudom túltenni magam. Annyira jó lenne egyedi karaktert építeni, amivel izgalmas lenne a pvp, de mivel a pp-k 99%-át csak ott lehet elnyomni, így nincs sok választás. Egyszerűen nem tudom elfogadni ezt a fantaziaszegény megoldást, hogy ugyanazért a jutalomért 10x sebzést kapok, és rosszabb nyerési arányom legyen mint aki sosem fizet a játékért és nem is érdekli. Rendben, bukja el mindenki a csaták fix 10%-át ahogy írtad. Ez is nagyon pórias megoldás lenne, hiszen az összes csatáid zömét itt tolod el (kaland, térkapu stb), mivel pp elég sok van, de én játszom egy gyenge karival is, aki már 30-40 csatát bír egy teljes ép-ről, és ezekből 1-2t bukik el. Még tolok a varázslatelnyelésén és az egészségen/regeneráción, és felteszem a végén ettől is gyógyulni fog. Csak arra kelk figyelni, hogy közben a tau/erő kellően alacsony maradjon. Tehát nem az zavar, hogy bukom a csaták 10%-át, hanem ez a kifordított helyzet. No meg hogy tudják a problémát és mégsem történt semmi.
Dátum: 2014.12.17. 20:50:46
Más számokkal, de megvalósítás alatt van már a dolog. Nagyon remélem hogy hamarosan látunk már belőle valamit.
Dátum: 2014.12.16. 14:16:21
És a védekezés növelésére buzdító tanácsod érne is valamit, ha nem olyanoknak szólna, akik védekezése így is x*100-al magasabb a támadásánál.
Dátum: 2014.12.16. 14:12:57
Köszi
Dátum: 2014.12.16. 12:40:17
A tudás fája jutalmaknál mi a jó képlet?
karakter szint * tudás fája szint * TOP szintlépés lassítás szorzó / 400 vagy / 300?
Dátum: 2014.12.16. 09:21:54
Minden adandó alkalommal hangot adok ennek én is, és néha becsatlakoznak hasonló cipőben járó kollégák. Ha agyonvernek sem fogom megérteni mi a koncepció az erős (jobban fizető) játékosok szétszivatásában, a gyengébb (kevesebbet/egyáltalán nem fizető játékosok) kedvéért. Legyen nekik is sikerélmény, rendben van. Én is az ő klónjukkal szeretnék harcolni.

Aki lemaradt volna a bővebb magyarázatról, itt van összeszedve:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,898.60#hsz75


Szerk: ja, most látom, hogy ez az elmés jótanács eleve nekem szólt. Köszönöm Kwisatz, erre még nem gondoltam.
Dátum: 2014.12.16. 09:01:49
Csak azt mondom, nekem az volt furcsa mikor nem nullázódott, kinek hogy logikus.

Őrmester, a szakis és af-es fókuszok a 20-60. szintűek, ha neked már megvan, akkor nem fogod látni.