Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.02.06. 22:32:54
Lehet, hogy máshol belépnek a karakteredhez (ha megjegyeztetted a jelszót a böngészővel egy másik gépnél, akkor előfordulhat). Javaslom változtasd meg a jelszavad, hacsak nem vagy benne biztos hogy más nem tudhatja.
Dátum: 2015.02.06. 18:00:44
Kösza megerősítést, már azt hittem velem van a baj. Szerintem bugos, és nem esik.
Dátum: 2015.02.06. 16:40:53
Összesen 3 karival nyitottam eddig össz kb.100 db farsangi ládikót, 0 db felemelkedés gyémánt jött belőlük.

Másnak jobban potyog?
Dátum: 2015.02.05. 09:43:08
Miért nem mész akkor egy olyan fórumra, ahol azonosul a közösség egy ilyen meg nem értett zsenivel? Eddig visszafogtam magam, de szánalmas vagy, hogy 4 hónap játék után úgy fröcsögsz itt mintha te xartad volna a spanyol viaszt. Ami önmagában még nem is lenne olyan nagy gond, ha közben nem hülyéznél le fennhangon mindenkit.
Dátum: 2015.02.04. 13:11:11
Akkor eshet.

Mondjuk 2 karival ~27+27ből 0, az kemény. Bár szerintem is nagyobb táp, mint bármelyik egyéb jutalom, de legalább feltüntettem volna, hogy az esélye kisebb. Mert nyilván kisebb.
Dátum: 2015.02.04. 09:38:14
Na annyira azért nem érdekel, csak tényleg kíváncsi voltam, hogy fortuna vagy bugtuna istennővel kell beszélgetnem.
Ha nem esik még pár napig senkinek sem, akkor úgyis jön valaki kompenzáció-renegát, aki kézbe veszi az ügyet.
Dátum: 2015.02.04. 09:33:53
Könyörgöm, csak ÜSZ-re ne küldd...senkinek nem jó, ha az ottaniakat is sokkolja ezzel a flame-el.

Rosten, aki akart már azonosulhatott a problémáddal. Aki nem, az természetesen azért mert nem ért a játékhoz, de nem is ez a lényeg. Ha intelligens fórumozónak tartod magad, akkor nem ismételgeted többször már ugyanezt. Tedd be aláírásba, ahogy mások is teszik, amit el szeretnél érni, és akkor folyamatosan porondon lesz annak aki fogékony rá. Én is szívesen ütném az epikust 1 percenként valami relikviával, de attól még nem lesz hatékonyabb a kampány, ha minden hozzászólásomban ennek hangot adok, csak hülyét csinálnék magamból, és a fórumozók/játékvezetők sem vennének soha komolyan.
Dátum: 2015.02.04. 09:12:39
Ez jó
Dátum: 2015.02.04. 09:09:30
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.04. 09:05:50
Idézet: Offsboy - 2015.02.03. 21:19:29
Felemelkedés gyémánt jött már ki ládából valakinek? Nekem ~50 ből még nem, vajon peches vagyok/kisebb az esélye/bugos?


az választható jutalom 100 cuccért kapsz egyet meg a 2%os kristályt egyben

egyet fizet kettőt vihet

ládából eddig nekem esett , támadás ital, apró térkapu stimulátor, pp ital, csp ital, templomkristály , farsangi maszk, ork sör

Ok, hogy választható juatom 100ért, de miért tesz úgy mindenki, mintha nem lenne ott a láda leírásában, hogy az is eshet?
Dátum: 2015.02.04. 08:07:43
Igen, ezért nagy táp a KH. Ha jó (sűrű) szintkörnyzetben vagy, van hogy 7-10 támadás is jön egyidőben, persze csak éjjel, amikor sok ÉP-jük van. Ki lehet számolni ez mennyi LE szívás+EH ez egy éjszakára...
Dátum: 2015.02.04. 07:36:23
Szövetségi társ jelezte, hogy nem számolta neki a zabálást, figyeljetek.
Dátum: 2015.02.03. 22:18:01
Hát, a leírásában ott van.
Dátum: 2015.02.03. 21:19:29
Felemelkedés gyémánt jött már ki ládából valakinek? Nekem ~50 ből még nem, vajon peches vagyok/kisebb az esélye/bugos?
Dátum: 2015.02.03. 13:16:04
Előre leszögezem: nem személyeskedésnek, vagy sértésnek szánom a véleményem!

Nem mondom, hogy nincs igazad. Tök jogos. Igazságtalanságok érnek a játékban is, ez sajnos előfordul, az ÜSZ minősége pedig hullámzó, ezt is évek óta tapasztaljuk.
És most jön a DE. Az - bármilyen - ügyfélszolgálat jóval hatékonyabb úgy, ha konstruktívan áll a problémához mindkét fél. A jelenlegi problémánál nem csak az ÜSZ-nél, de nálad sem látom a megoldás centrikus hozzáállást. Márpedig ha te nem a megoldásra koncentrálsz, akkor ki tegye? Inkább azt, hogy üldözöd az igazad, szétteszed a kezed, áll megemel, szem kigúvaszt; "tessék szépen kinyalni a seggem, én vagyok az, A fizető játékos". Mindezt azért, mert akkora kár ért, hogy 10 emberrel levelezned kellett, ezáltal visszafordíthatatlanul ártottál a karakternek, az erre fordított időt pedig újszülött árva kutyák megmentésére használtad volna egyébként.
Valóban előfordul, hogy az ÜSZ pontatlanul mond dolgokat (bár egyre kevesebbet ahogy én tapasztalom, 2-3 éve sokkal rosszabb volt a helyzet), de egy ilyen jelentéktelen tyúkper miatt nem égetném magam, az ÜSZ nem azért van, hogy lógó nyelvvel várja a hülyeségeinket, hanem hogy az igazi problémákat - kölcsönösen tiszteletben tartva, hogy a monitor másik oldalán is egy élő ember van -, megoldjuk.

Egy olyan ügyben, ahol a problémát hamarabb meg lehet oldani (3 portya), mint amennyi idő alatt a reklamáló levelet összerakod....ugyan már. Én is elküldtelek volna a sóhivatalba, esetleg megkérdeztem volna, hogy konkrétan milyen kár ért? Ja, hogy keletkezett 10 nem kívánatos kimenő leveled? Kitöröltem. Kaptál ingyen egy átokeltávolítás hatást is, kompenzálva vagy.

És akkor a végére nyomatékosításnak ismét kihangsúlyozom, nem személyed ellen szól az észrevételem, hanem az ellen az általános ÜSZ-kezelő embertípus ellen, aminek a benyomását keltetted számomra.

Szóval ez van, valóban voltak érdekes húzásai az ÜSZ-nek, de ezt nem tenném közéjük. Az is lehet, hogy mások nem értenek egyet velem, de az mondjuk nem baj.
Dátum: 2015.02.02. 13:08:54
Idézet: Quellon - 2015.02.02. 12:51:16
Majdnem. Azt szeretném (és talán nem egyedül), ha bárki megszerezhetné akinek van rá 100 farsangi maszkja. És elfogadom, hogy van használhatósági korlátja.

Egyetértek; simán elég használhatósági szintkorlátot kikötni, mivel 1 évig nem lesz újra megszerezhető.
Dátum: 2015.02.02. 11:16:19
Egyes napi ajánlatokat vehetsz meg őskő helyett platináért.
Dátum: 2015.02.02. 09:36:35
Idézet: Bpetya75 - 2015.02.02. 08:47:44
Melyik a legnagyobb?
honvéd
ezredes
hadnagy
zászlós

Inkább: Melyik a legmagasabb rang?

Még inkább: rendfokozat.
Te nem voltál már katona?
Dátum: 2015.02.01. 13:52:24
Kéremszépen, menetrendem van, állatok futnak ki 20. szintre, sajtolni, újat befogni kell, mindezt időzíteni a 24 órás SZB portyaszünethez. Igencsak nem kellemes ilyen tényezőkkel is számolni, hogy nem megy a játék. Ráadásul ez a héten vagy 3-4. alkalom, jó lenne ha ennek gyorsan a végére lehetne járni, mert így aztán hamar le lehet törni a játékkedvét az egyszeri játékosnak.
Dátum: 2015.02.01. 13:49:24
Idézet: F3rcsu - 2015.02.01. 13:35:23
Valamit most már csinálhatnátok mert nemigazán megy a végzetúr......

hol megy az oldal hol nem ....

Leginkább hol nem!
Dátum: 2015.01.30. 21:52:15
Vannak olyan gyűrűk/nyakláncok, amibe "bármilyen fókuszkristály belehelyezhető". Szóval ha megszerzem, bele is tudom tenni.