Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.02.28. 10:40:56
Ha nincs annyi sárgád ami több mint elég, akkor ez a feladat azonnal LEből dekrétumozós. Bár lehet eső után köpönyeg, de legalább legközelebbre tudod.
Dátum: 2015.02.27. 20:50:40
Igen, ez már nekem is eszembe jutott
Dátum: 2015.02.26. 15:46:49
Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35
Rendben van mesterurak 100.szint felett.Ugyan már párszor össze foglaltam,de Inteligenciátok ennek értelmezését eddig nem tette lehetővé.

Nemár, hogy tényleg egy L-el fröcsögsz az inteLigenciáról.
Ez igen, már a rasszizmus is helyett kapott a költői képedben, gratulálok.

Most pedig jöhet a reakció, hogy csakahelyesírásbatudtokbelekötnimertsemmiheznemértetek.
Dátum: 2015.02.25. 12:46:22
Én pókoskodni akarok, de valamit nagyon elbaxtam.

Az aktuális körben eddig 0 alkalommal csatáztál. Eseménypont: 8147
Dátum: 2015.02.25. 12:14:10
Az, hogy valaki paranoiás még nem jelenti azt, hogy nem akarják megölni.
Dátum: 2015.02.24. 19:52:43
Az a gond, hogy a topic lényegi mondanivalója elveszett az őskő így, drága úgy, pénzért tulajdonság amúgy gondolatok között; mint sajnos szinte minden topic mostanság. Nem is azért, hogy minősítsem a dolgot, mert nyilván megvan a miértje, de ha el akartok/unk érni valamit, akkor szerencsésebb azt kidomborítani, amire esély is van.
Pár ötlet az elejéről, amiről kevés szó esett, de bizony megér egy pár sort:

9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát.
Legyen világok közti bajnoki! Még medál se kell, vagy legalábbis bónuszt se kell hogy adjon, csak meccselnék néha másvilágról kemény legényekkel.

10. Klónok tovább gyengítése
- 10/a Plusz regeneráció a csata végén.
ó, de szép gondolat, egycsapásra megoldódik a sokat sebzek-sokat sebződök dilemma magasabb csata végi regenerációnál.

11. Csökkenteni a felesleges kattintások számát!
Erről ugye volt már szó, közben találtam még egyet, a térkapu csatánál is nyugodtan lehetne fent az újracsata gomb; szóval gyűjtöm, gyűjtöm.

A többi részére nem tudok reagálni, mert vagy olyanról szól ami nem érint, vagy már beszéltünk róla.
Dátum: 2015.02.24. 13:00:37
Most már a többin is.
Dátum: 2015.02.24. 12:29:11
Nem indult el a szövetségi bajnokság.
Dátum: 2015.02.24. 09:01:51
Hát én még csak rontanék a drámai hatáson egy kicsit és nem hagynám ezt szó nélkül, ha nem baj.
3500 őskőnyi karaktert törölsz most hirtelen, tehát nyilván nem arról volt szó, hogy vérpistike nem hajlandó egyszer sem befizetni, csak verni az asztalt. Ez jó hír, mert ezzel lehet kezdeni valamit.
Én kívülről teljesen azt látom, hogy 50 őskőbe kerülne most neked az a saját hibád, hogy regisztrációkor nem jól adtad meg a régi karaktered hivatkozásait (mail, azonosító, jelszó). Ehelyett - szerintem tök értelmetlen módon - befeszülsz, hogy mivel úgyis egyértelmű, hogy tiéd mindkét kari, szolgáltató oldja meg ezt, pedig te is könnyen a kezedbe vehetnéd a megoldást. De azt kell megérteni, hogy ha erre most rábólintanak, akkor holnaptól jönnek az ilyen kérések tömegével, hogy "látjátok IP alapján úgyis, hogy enyém mindkét kari, a múltkor át lehetett másnak írni, nekem miért nem??" Elhiheted Miklós is nem azért áll ellen, mert annyira vágyik az 50 őskövedre, hanem ha egyszer ő nem tartja magát a saját szabályaihoz, akkor utána igen szar helyzetben lesz. Ez a szolgáltató-igénybevevő viszony meg csak részben igaz, mert nem az Emirates légitársaság járatát vesszük igénybe 1.5 milláért, a nagyságrendekkel azért legyünk tisztában.
A kocsmás metaforádra pedig; a pincér itt még csak csúnyán sem néz, szimplán nem hoz neked egy új italt ingyen. De te tudsz venni másikat. Az 50 őskő itt az a tanulópénz, hogy legközelebb a regisztrációt tényleg úgy csináld meg, ahogy a nagy piros gomb is mondja. A látszattal ellentétben ez az ügy egyáltalán nem rólad vagy a karaktereidről szól, sajnos a rendszerszemléletű vezetési stílus egyszerűen nem engedi meg az ilyen kivételeket. Ez a saját objektív véleményem.
Dátum: 2015.02.23. 21:01:19
Idézet: Artur08 - 2015.02.23. 20:03:54
.Döntsük már el, vagy hibázok, vagy vissza akarok élni. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Már hogyne lenne! Pontosan e kettő közötti különbséget nem lehet megállapítani a másik oldalról. A csakmostazegyszer esetekkel meg az a baj, hogy precedenst teremtenek ilyenkor, és onnan már nem nagyon van visszaút.Te lelkiismeretes játékos vagy, viszont a másik nem az.


A dolog margójára: no offense, de így is több tiszteletet kaptál a párbeszéd során, mint amit adtál. Lehet rosszul láttam, vagy alapjáraton magasabb a vémérsékleted, de kívülről úgy tűnik a stílusodon lenne mit csiszolni, ha már kérsz. Az emberek értékelik ha megkapják a tiszteletet, és úgy vettem észre szinte mindig mindent meg lehet oldani. A nehezén túl voltál, mert eljutott a problémád Miklósig, ha nem jön össze a dolog, akkor az a stíluson megy el.
Dátum: 2015.02.23. 19:01:40
Idézet: Miklós - 2015.02.23. 15:24:22
ha összegyűjtesz ilyeneket és átküldöd igyekszünk gyorsan megcsinálni.

Volt már ilyen, mikor nagy lendülettel írtam a témában vagy 1-2 éve az ÜSZ-re, de lepattantam, hogy ez "már régóta így van, megszokták az emberek", vagy ilyesmi. Kedvem szegte a dolog, de most örömmel nyugtáztam hogy esetleg mégis lehet ezekből valami, összegyűjtök majd egy párat (esetleg egy hasonló topicnyitás lesz belőle, vagy akár ide).
Dátum: 2015.02.23. 18:46:30
Nem is hülyeség, ha következő találkozóra viszek számlát egérről, akkor vajon egy részét jóváírathatom őskőben?
Dátum: 2015.02.23. 15:17:38
A témához kapcsolódóan egyébként a véleményem az, hogy bármilyen tápnál szívesebben látok kattintást csökkentő újításokat. Baromira unalmas 2000. alkalommal esszenciát adni egy állatnak. Csak a példa kedvéért, mert nyilván nem lehet mindent automatizálni, de az olyan jellegű confirm ablakoknak, mint "Biztos felveszed a küldetést?"; tényleg semmi értelme. Egy, tétje nincs, ha rosszat veszel fel, mert meghívja magát az oldal, és látod ha nem az kell neked; másrészt meg ha legalább kiírná hogy melyik küldetést veszem-e fel biztosan?; akkor talán rá lehetne erőltetni valami funkciót. A szövetségi bajnokság újracsatázásánál a gombot felülre lehetne tenni, mert baromi idegesítő minden alkalommal legörgetni, napi 40-50-70-100x; ilyenekre gondolok amiket akar ez a magyar végzetúr. Majd összeszedem valamikor magam meg az ilyen jellegű gondolataim és továbbítom a megfelelő helyre.

A tápokról, meg költségekről azt gondolom, hogy a játék addig létezik, amíg megéri fenntartani. Ez egy üzlet, szolgáltatói részről jó esetben kellemest a hasznossal kombinálva. Én minden olyan ősköves tápnak örülök, amit én nem veszek meg (pl. térkapu stimulátor csomag) - remélem minél többen megveszik -, mert ez a legjobb ami történhet. Az őskövet költik az emberek, ami jó a játéknak, ergó jó nekem is. Tudom kicsit kifacsart gondolat, de sokkal nyugisabb így felfogni.
Dátum: 2015.02.23. 14:32:14
Idézet: Miklós - 2015.02.23. 13:42:09
És igen, a csatlósok egyik célja pont az volt, hogy a bajnokikon "elhízott" karakterek ellen legyen esélye másoknak.

Relációanalízis: A igaz, B igaz és a kettőnek semmi köze egymáshoz. A csatlósok bevezetésével nem a bajnokikon elhízott karaktereket lehet utolérni, hanem azt, aki nem foglalkozik a csatlósokkal. 1 év alatt jött 11 csatlós, ez 25*11= +275 tulajdonságbónusz mindenre! Ok, hogy még nincs meg a max - szinte? - senkinek, de aki eddig is foglalkozott vele, annak kényelmesen meglehet pár hónapon belül. Kicsit jó lenne majd lassan ritkítani a fétisek játékba kerülését.
Dátum: 2015.02.22. 15:32:24
Vigyél több állatot, mert mindenképp csak 1et hoz a klón 15pp-n, ebből lehet előnyöd. Szívósságot turbózd, +1 kör a javadra (persze ha már maxos, akkor baxhatod..) Fegyver és vari minél nagyobb sebzésű legyen. Minden más tényező ami téged erősít, csak a károdra válik, szóval prémium felszerelés, nagy tul bónuszok kuka.
Dátum: 2015.02.22. 14:06:39
Tényleg úgy mentél neki a BU címnek, hogy nem tudtad pontosan a dekrétumok milyen hatással vannak a helyezésekre?
Dátum: 2015.02.22. 13:39:34
V1en ami karit viszek, ~100%os hatásfokkal szövetségi bajnokságozok, a csatáktól szinte gyógyulok. És nem azért mert többet foglalkoztam a karival/költöttem rá mint Ariel
Hogy mi a gond?
Ha átlag 20k-t sebzel varival, akkor a klónod is, amikor betalál. Ha ő betalál, te nem, akkor mondjuk -18-15k-ról indul a csatád. Node ha te fasza gyerek vagy és 1500as alap tau-val pusztítod a világot, ami 50k-s varisebzést jelent, akkor ha te mellélősz, a klón meg betalál, akkor -40-45k-ról indul a csata, ennyit kell behoznod. Magyarán vagy egy szar karit nevelsz erő és tau nélkül az szb-re, vagy sikeres lehetsz pvp-ben is.
Tűzoltásnak jók a gyengítő szakik, de attól az szb még nincs összhangban a karakterfejlesztés lényegével.
Nagyon gondolkozok, hogy fejlesszek-e taut valamikor is (a következő pár hónapban tervben van 5-600 rá), vagy csak elrontom vele az szb csatáimat?
Dátum: 2015.02.22. 11:10:17
V6, 28.szinten 215ös tulösszeggel minden 2at nyerem. Pedig nálam gyengébb kari nemigen van. Csak ésszel kell fejleszteni, illetve nem fejleszteni. Sajnos a szövibajnokság ellenfélképzése alapjaiban hibás, minél sikeresebb a karaktered, annál fosabb az szb-ben.

*inkább 70%át nyerem.
Dátum: 2015.02.22. 09:08:24
Én az egyiket 800ig, a másikat 500 körülig húztam és kb.feleannyi sebzést se kapok SZB-ben. 200as szakitól semmit ne várj.
Dátum: 2015.02.20. 17:57:01
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.20. 17:30:03
Felvetettem egy ötletet Miklósnak, hogy soronként legyen egy részidő és egy nap max egy sort lehessen megcsinálni


Ez esetben 7 nap kellene pöccre jól teljesíteni, tehát 7x akkor esélyed van, hogy valamelyik nap nem érsz úgy rá és bukod a versenyt. Ez óriási felesleges stressz és géphezkötöttség lenne, ha rá akarsz menni a toplistára/győzelemre.

Kwisatz: többnyire egyetértek a leírtjaiddal, de könyörgöm ne gyertek mindig azzal, hogy annak nincs esélye nyerni, aki nem áll oda időben a rajthoz, megfelelően felkészülve. Ez már csak így van minden versennyel, és rendjén is van így.