Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2017.02.28. 08:35:20
Másodlagos támadást úgy emlékszem nem másolják.
Dátum: 2017.02.28. 07:09:54
Jól van na, nagyon adta magát, itt meg már pofozkodásról van szó. Előkerül még a csontnyelű kés is?
Dátum: 2017.02.27. 20:35:03
Idézet: Neo26 - 2017.02.27. 17:45:23
Láttuk hogy igyekeztetek megakadályozni, hogy ne nyerjünk, de
Akkor ha jól értem azon dolgoztak, hogy nyerjetek.
Dátum: 2017.02.27. 20:19:26
A xenó állatsebzése csak 3 dologtól függ:
- szinted,
- erőd,
- vastag bőröd.
Klón modul van itt is, alkalmazkodni kell hozzá. Ha nem elég a másodlagos sebzés amit kapsz, növelj az erőn. Nyilván ez most már nem fog menni, de majd legközelebb.
Ha meg majd elég magas az erőd, nincs az a vastag bőr ami megvédi az állatokat.

A Xenó őskirálynő lesújt rád a csápjával. 9873 életpontot vesztettél. A tüskés bőröd sebez rajta 1415 életpontot. Az állatod 1246 életpontot sebződött.
Dátum: 2017.02.26. 13:08:42
Idézet: Texex - 2017.02.26. 11:54:38
de az legalább hasznos ugye.
Persze, ahogyan az is, ha az ember Debrecenből elmegy Győrbe, csak mert 1 Ft-al olcsóbb a zsömle. A reggelin sprórolt 3 Ft-ját senki nem vonhatja kétségbe.
Dátum: 2017.02.26. 11:38:46
Kb 20 felemelkedés gyémántot nyertem már keréken, hasonló pechpontért. Az implantokból legalább csak 4 lehet.
Dátum: 2017.02.25. 17:37:41
Dozer álláspontja reálisabb. Képzelj csak el egy 20 és egy 50 fős sereget, a 20 fős legyilkol 23-at az 50es seregből, azok meg mind a 20an elpusztulnak. Hát csaholó kutya legyek ha ők a győztesek...persze belemagyarázni minden lehet, de azét vannak - egyeseknek - csatlós SEREGE, mert azok mérik össze az erejüket, nem annyi, mint amennyi a kevesebb félnek van. Pláne nem ha automatikusan a gyengébbek kapják az első pofont. Ultragáz.
(Ha elvi hiba van ebben, javítsatok ki nyugodtan.)
Dátum: 2017.02.24. 00:52:33
Hagyjuk már ezeket a szar összeesküvős 'aszságokat!! Engem mindig beletoltok ebbe a skatulyába, pont annyira reális mint a jelenlegi győztest (Lanmaffia) beskatulyázni. Megint Miklós kegyeltjei nyerték? Akkor azt nagyarázd meg Firenze, hogy nekem miért nincs medálom, helyezésem?
Ahelyett hogy toljátok itt a trollkodást, ha igazán szeretnétek, hogy jó irányba menjenek a fejlesztések, lehet véleményezni Miklós jövőbeni terveit. Mert Lanmaffiától 30 soros javaslatot látok a relikviakuponokra, de sem abban,sem másban nem látom a konstruktív hozzáállást, fejlesztési javaslatot tőled, tőletek. Csak a xar fröcsögéseid, az szb topicban, amit nem mellesleg Miklós egyik kegyeltje miatt élvezheted évek óta,mert Ariel találta ki az egész szb-t.
Szóval lehet nyugodtan javaslatokat betolni, ki hogy látja a jövőbeli fejlesztéseket, mostanában pár topic nyílt Miklós által, és nem látom a pofázók javaslatait! Csak azt, hogy más - aki javasolt -, annak a dolgai kerülnek be, mert egyesek csak arra képesek, hogy ugassanak, hogy miért az valósult meg, amit egyik kis kedvenc javasolt.

Firenze! Vagy akármelyik másik! Ott van vagy 3 topic amit Miklós nyitott az elmúlt 1-2 hónapban a játék jövőjére vonatkozóan. Lehet agyat megerőltetni, és javaslatokat betolni. Vagy kussolni, és nem baxtatni azt aki javaslatokkal él.

Így 6-7 sör után ennyire vagyok toleráns az idiótákkal.
Dátum: 2017.02.22. 12:47:26
5 db térkifordító itallal tudható le a legkevesebb kattintásból.
Dátum: 2017.02.21. 06:21:41
Lépj csapdára kárhozat veremben, ami elveszi az összes vp-d, azt próbálj kalandozni vp nélkül, pláne hogy 1 kaland többet kér mint egy italnyi. Ez az egyik legjobb fícsör lesz a sorból, örülök, hogy másnak is felrűnt a probléma.

A másik kérés meg komoly? Van rá egy opció, amit te nem akarsz/tudsz kifizetni, ezért legyen már egy olcsó megoldása ugyanannak? Wow.
Dátum: 2017.02.20. 09:59:59
.
Dátum: 2017.02.17. 19:48:40
Események fül.
7. szint: Rejtett kincset találtál: Isteni ital
Szintenként asszem 3 van.
Dátum: 2017.02.15. 09:36:27
Ha minden ügyfél odaáll a szolgáltatója elé, hogy ezt akarom, mert tőlem kapod a fizetésed, és mindenkinek helyt adnának, akkor szerinted mennyi idő alatt menne tönkre a szolgáltatás?
Valaki - játékos - mondta egyszer itt a fórumon egy ilyesmi ügy kapcsán, hogy a VU-nak (meg más szolgáltatásnak) nem érték a fizető, de hőbörgő ügyfél, mert csak a gond van vele, és elveszi a figyelnet, fejlesztési időt, akármit, a fizető, de konsrtuktív ügyféltől. Azért ebben is van valami, mielőtt mindenki azt hiszi, hogy az ő öskövétől mennek a szerverek.
Dátum: 2017.02.15. 09:17:49
Idézet: Mortal55 - 2017.02.15. 08:46:34
Kieg: a te meglátásod korrekt, "nem teljesítjük a követeléseidet, nem akarunk precedenst teremteni a dologra" na ez egy egyenes válasz, miért nem sok ilyet látok a pirosaktól?
Mert én, te, vagy akármelyik játékos sokkal élesebben állást foglalhat, kötelezettségek nélkül, nincs szétszedve minden szava mint az USA elnökének, hogy aztán idézgessenek belőle a többiek, hogy a "múltkor ezt mondtad". Ami egyértelmű (jelen esetben, hogy nem engednek a fenyegetésnek), akkor felesleges beszélni, at olyan vitát én is azívesebben elkerülöm, amiben észemről fix az álláspontom, és nem is szeretném megváltoztatni. Azért sokan jöttek már elő az évek során azzal, hogy ha ez és ez nem változik napokon belül, akkor törlök. Párszor ki is lett fejtve, hogy ez miért nem jó stratégia, a többi játékos által. A terroristáknak nem engedtek, sokszor törlés is lett belőle! Az élet megy tovább. Miklós álláspontja az szokott lenni az ilyenekben, hogy aki idáig jut, az úgyis menni akar, ha nem most, a következőnél. Amúgy válaszolt, a poszt ott van, hogy legközelebb majd próbál jobban figyelni, hogy különlegesebb legyen a napi ajánlat.
- Nesze semmi fogd meg jól? Az
- Még mindig nem tudjuk melyik transformerré változik ettől a fétistől az állat, hogy 140be kerül? Még mindig nem!
- Elnézést kért Miklós, pedig ritkán szokott? Igen.
Szóval mindenki maga dönti el, hogy a fenti 3ból melyikbe kapaszkodik.
Dátum: 2017.02.15. 08:35:49
Ezzel szerintem az a gond, hogy ha bármelyik esetben engednének az "abbahagyom a játékot a kukiba" dolognak, onnantól precedensként használhatná mindenki. Szóval hosszútávon inkább 1-1 ember, mint egy későbbiekben követelőző csőcselék. Mert ugye azt látják, hogy a követelőzés eredményre vezethet. Szóval gondold ezt át. Ne a farsangi maszkos dolgot, csak ezt a pár sort.
Dátum: 2017.02.15. 07:54:38
Optimista felfogással igen. Pesszimistával meg 2000 felett nem tudsz lopni.
Dátum: 2017.02.15. 06:27:25
Befizettél és 2k alá csökkent a kiégettek száma?
Dátum: 2017.02.14. 17:07:44
Amúgy még 7 napig esnek a ládák, az megvan? Asszem a xenó alatt is folytatódik még az első 2 napban az is dobálja asszem.

(Mondjuk én csak a vita élményéért szálltam be, ha már senki nem beszélt arról a 140ről. 127 db van, csak meglesz.)

Látom, hogy elvi kérdés, meg mindenkinek lehet szarabb napja, csak mondom.
Dátum: 2017.02.14. 16:40:23
Idézet: Miklós - 2017.02.14. 15:58:39
Mortal55: Mi a konkrét probléma?

Lehet vizsgálgatni, meg kérdezgetni, hogy melyik feladat/befizetés maradt ki, de a konkrét probléma az, hogy eddig minden fétis 100-110 bigyóba került, ez meg 140be kerül (itt kéne befejeznem a poszt, hogy ne vesszen el a lényeg), amellett, hogy nem lehet több bigyót szerezni mint máskor (befizetés, spec napi ajánlat máskor is sokszor van). Ennyi a gond.

Illetve ha a koncepció az, hogy többet költsenek a játékosok (mi más lenne), akkor nem azt kellene véleményem szerint beharangozni, hogy milyen zsír Valentin napi ajánlat lesz, hanem, hogy a "kérésetek alapján bekerült még egy fétis, de már annyira nem akartunk még egyet betenni, hogy ne boruljanak a dolgok, de engedtünk nektek blabla, ezért kicsit drágább lesz, de aki akarja, majd úgy intézzük, hogy meg tudja azerezni egy eseményből is".

Szóval Mortal talán kicsit túlreagálja, de nyilván lesznek akiknek nem fog tetszeni ez a drágulás a semmire, ez szerintem eléggé várható és normális reakció.
Dátum: 2017.02.14. 13:49:26
Idézet: Megyek - 2017.02.14. 13:27:03
Ez tök jó amit mondasz Miklós, de az a része még mindig nem tisztázott, hogy ez az egy fétis miben különbözik a többitől amiért 140-ért kell adni?

Én sem érzem, hogy másban is különbözne, minthogy coolvára centizni kell, hogy meglegyen. Még ezzel a mai napi ajánlattal és folyamatos 2 köves költéssel is. Persze lehet mondani, hogy egy fétis mekkora különlegesség meg minden, csak épp több mint egy tucat volt már, azok nem különlegesek, hogy csak 100ba kerültek, vagy mi? Azok bóvlik? Nem értem én ezt Micimackó.