Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Azt se tudja miről beszél, se itt, se a másik topicban, kár az instruáló szóért.
Dátum: 2015.04.29. 13:32:19
Én szeretnék egy olyan fejlesztést, hogy a mini eventek feladatai inkább 3-4 naposak legyenek, ne legyen tele 1 naposokkal, és akkor nem leszek a kényszertáp miatt minden napra ideszögezve (igen, még egy ekkora kocka is van hogy szívesen kihagyna 1-2 napot ). Tényleg jó lenne ha bünti nélkül meg lehetne ezt tenni. Csak annyi az egész, hogy nem X TP-t kell szerezni naponta vadászaton, hanem 3X-et, 3 nap alatt, 3x-os jutalomért.
Beszéltük már másokkal is ezt, ha többen egyetértetek, jó lenne keresztülvinni.
Dátum: 2015.04.28. 21:27:26
Szerintem gyanús, hogy most nem lesz. Mondjuk én nem bánok egy kis szünetet.
Dátum: 2015.04.28. 14:19:48
Az hogy működne?

Szerk: Mármint a pp,csp ital, térkapu stimulátor vásárlása világos, de a memóriaszelencével hol a párhuzam?
Dátum: 2015.04.28. 13:20:06
Quellon, nem tudom miért, de így van. Egyszer használatos, de amíg nem, törlik ki, nem vehetsz újat. Azért törlik egyes események előtt, hogy a térkiforítózik, az nem szívjon akkorát. Ez az SZB-vel együtt jött be, azóta, hogy a térkifordítás nullázza az eseménypontokat. Mivel a kufár (vagy HH?) eseménypontjait is nullázza már a térkifordítás. Ez lett a szükségmegoldás.


Más, V6. Miért nem tudok szubplazmával nagyon letámadni, 5-10. szintre? Miért írja ki hogy túl sok a szintkülönbség? Azt hittem pont ezt hidalja át a szubplazma...
Dátum: 2015.04.26. 20:56:58
Meg kell várnod, míg a programozó manuálisan törli a nagyobb térkifordítót a tárgyaid közül. Amikor ez - nem a te kérésedre, hanem valamikor - megtörténik, akkor majd egyszer újból meg tudod venni. Szerintem ez a kufár csata előtt fog megtörténni legközelebb.
Idézet: Ariel - 2015.04.24. 14:29:10
A robbanáshoz szerencsére csak kalandokat kell teljesíteni és gyűlnek a pontok.

Illetve több100, 1000 AF-et tenni rá, hogy kalandonként essen 4-5, ne csak 1.
Nem baj, majd keréken nyerek 10essével 100 pechpontért.
Én úgy látom ezt az egészet, hogy a karakterem semmivel nem lesz több, ha csinálom ezeket teljes gőzzel, egyik szín sem ad olyan tápot ami kézzelfogható, vagy játékélményt növelő lenne (+ végtelen kattintás, jeeee). Viszont úgy tűnik mégis rá vagyok kényszerítve, mivel 1 hét alatt 30k-s robbanás sebzést lehet összehozni, így ha hagyom lemaradni a robbanás szaki értékét, akkor nemcsak az éppen gyengébb karik fognak elkenni mint a taknyot egy fél év múlva, hanem mindenki. Mindezt több 100as őskő költség mellett. Szóval az eddigi legfurfangosabb fejlesztésről van szó, grat hozzá.
Dátum: 2015.04.22. 11:05:38
Többet tudsz elszívni mint amennyit szívás nélkül kapsz a végén.
Idézet: Buildermann - 2015.04.21. 22:30:37
Ha ugyanugy mukodik, mint a pirosnal, csak pl. minden 3. szint ad +1 elnyelest, akkor az sem fog sokat szamitani. Mar 1000-ig huzni a vedelmet is rengeteg kronit, ami mindossze 334 elnyelest adna.

Az okfejtés jó, de még jobb lenne ha látszana is bármi abból ha növelem a csatlós védelmet, mert sehol nem nő tőle az elnyelésem, most próbáltam +5-el. Így a semmiről beszélgetünk.
Dátum: 2015.04.22. 07:47:39
Én minden hírt abban a piros boxban jelenítenék meg, ami új templomkor kéri a megerősítést. A nagyon fontosakat pirossal, a kevésbé fontosakat mondjuk kékkel.
Én figyelem a dolgokat, de nekem is csak tegnap tűnt fel ez a hír. Innentől kezdve pedig ha a user nem veszi észre, tökmindegy hogy miért, de nem jó a rendszer és felülvizsgálatot igényel.
Idézet: Ariel - 2015.04.21. 21:09:05
Idézet: Offsboy - 2015.04.21. 12:51:22
3as robbanásra kb2500at robbantam, ez óriási. Egy idő múlva meg 300asra mennyit fogok? 250k-t? Ha mondjuk az össz sebzésed 10-20%-át nem éri el, akkor le van szrva, de ha tolják majd felfelé a sebzést, akkor jó lenne legalább számolni vele.

Az ellenfél robbantását legalább tudod csökkenteni a sajátoddal. A 300-as robbantást kompenzálni tudod, és kinullázhatod. De a mágia és védelem szakikat nem is tudod kompenzálni, és nem csak akkor hat, amikor téged támadnak, hanem amikor te támadnál. A fehér bogyók szerintem csak egy jó mókát jelentenek a piros és narancs bogyókhoz képest...

Bár a láthatóság volt itt most a fő kérdés igaz az is amit írsz; részben. Mivel a piros és narancs bogyót pedig erővel és taumaturgiával tudod kompenzálni.
Idézet: Buildermann - 2015.04.21. 09:21:36
Ezzel nem ertek egyet. A robbantas nem tulajdonsag, hanem szakertelemkepesseg csatlosnak. A kritkus utes/varazsalat is sebzest general, csakugy mint az allatok kritikus szakertelmei, megsem lathatok kemkedessel.


Tekintettel arra hogy a robbanás jóval durvább sebzést fog jelenteni, nem jó az analógia. 3as robbanásra kb2500at robbantam, ez óriási. Egy idő múlva meg 300asra mennyit fogok? 250k-t? Ha mondjuk az össz sebzésed 10-20%-át nem éri el, akkor le van szrva, de ha tolják majd felfelé a sebzést, akkor jó lenne legalább számolni vele. Én mondjuk pont megjegyzem majd azét a pár emberét akivel esetleg portyában találkozok, de legyen màr tervezhető, rákészülhető az a kevés a PvP elem ami maradt.
Ha már robbanás, az esetleges bugfix és képlet nyilvánossá tétele után ki lehetne tenni a robbanás értékét a karakterlapra, kémkedéskor látható módon. Lévén ugyanolyan sebzéskeltő tulajdonságról van szó mint bármely egyéb tulajdonság.
A kincsnek is van minimum szintje? 2 nem prémes kis karimmal beléptem, leginkább hogy rövidre zárjam az újdonsült konspriációt a prém nemprém ügyben, de egyiknél sincs a tágylistámban a 10 db kincs.

*ja látom, csak 50. szinttől.
Idézet: Fsanyi82 - 2015.04.17. 23:18:42


Amúgy samit robbanással sebzek pont annyival kevesebbet sebzek , ergo a csata végére közel azonos sebzést érek el, így is úgyis

Annyi különbséggel hogy ezért a "ne változzon a sebzés"-ért egy csomót kell fejlesztened.
Ott van folyamatosan.

Szerk: na most csak sikerült működésre bírni.
Én már minden elhiszek,de nem megy ez a robbanás dolog. Most komolyan, hova, mire kattintsak? Bepipálom a robbanást, és akár névre támadok, akár listából, semmi nem történik.
Amúgy biztos noob vagyok meg minden, de ezt a robbanást hogy lehet használni? 100as a harag, ott a portyaoldalon a checkbox, de hiába jelölöm be, nem történik semmi.
Dátum: 2015.04.17. 16:53:44
Hogy eladom a zeon gyűrűm? Köszi az aggódást!