Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.07.01. 14:52:12
Ja, az egyik legfontosabb majdnem elmaradt, a hordák harcáról jutott eszembe; HH és SZB csatánál az eredmény, a "mit találtál" és az újratámadok gomb kerüljön felülre, hogy ne kelljen az újra csatáért lemenni a legaljára.

(Amint megáll majd az ötletelés, az egészet összesítem az 1. hsz-be, és jelzem a megfelelő helyre, hogy összegyűjtöttük a dolgokat, szóval nosza, akinek van még ötlete)
Esik az. Nekem megvan belőle a fétis, és mindjárt rakom a következőt fétisszilánkért. 1% körüli a csepp esélye, a szilánké meg azerintem ~2%.
Dátum: 2015.07.01. 12:35:54
Há nekem CSK nélkül is volt mire költenem a követ.
Dátum: 2015.06.30. 20:51:53
Arra azért kíváncsi lennék, hogy aki válogatás nélkül lepontozta az összes hsz-t a témában, annak milyen javaslatai lennének.
Dátum: 2015.06.30. 07:32:05
Igen, a pihenésesek nagyon jó ötletek, a gyógyitalosra meg amúgy is van ígéret hogy nem lesz ilyen tökölős (3, 5 db egyszerre, illetve addig issza míg x% ÉP-d nem lesz).
Dátum: 2015.06.29. 15:38:29
[Frissítve 2015.07.10.]

Igyekeztem az összes javaslatra kitérni (arra is, amivel én esetleg nem értek egyet) amit felhoztatok a topicban, elvileg minden itt van most ebben a hsz-ben.

Confirm ablakok eltakarítása:

1. "Valóban kiválasztod a küldetést?" - Kockázat nincs benne, de idegesítő; törölhető.
2. "Valóban megtámadod?" - Epikus, entitás oldalon; kockázat nincs benne (mi mást keresnék ott? meg ha véletlenül rákattintok évente 1x, akkor se dől össze a világ), törölhető.
3. "Valóban odaadod a tárgyat az állatodnak?" - Állatfelszerelést CSAK úgy tudsz adni az állatnak, hogy előtt már legördülőből a "blank" értéket átállítod a kívánt állatfelszerelésre, majd rákattintasz az apró OK gombra; ergó az utána következő confirm tök felesleges és zavaró, pláne napi sokszor a 20. szintig működő TP-s tárgyak és gradulátumok alkalmazásakor.
4. "Valóban fejlesztesz az állat XXX szakértelmén?" - tök felesleges, eleve le van védve a véletlen kattintás lehetősége azzal hogy a szakik nem látszanak, hanem külön le kell nyitni minden állatnál.
5. Hűségszilánk beváltásakor felesleges a confirm.
6. Templomkristály beváltásakor felesleges a confirm.
7. "Amíg pihensz, nem csinálhatsz x,y-t." helyett: "Pihenés megszakítása" gomb, annak mintájára ahogy az jelenleg a "portyázás" oldalon is működik. A következő oldalakon lenne erre igény: Szövetségi bajnokság, Vadászat, Szövetség-epikus csata, Szövetség-entitás csata, Szövetség-térkapu, Kalandok.
8. "Valóban megszakítod a pihenést?" Confirm eltűnhet.
9. "Biztos megszünteted az átkot?" Confirm eltűnhet.
10. Portya/kihívás confirm szükséges-e? (Mondjuk itt a portyánál van tétje szerintem, bele lehet bukni egy véletlen kattintásba, ha kihívásnál nem is.)

Egyéb kattintáscsökkentő opciók:
1. SZB csatánál az eredmény, a "mit találtál" és az újratámadok gomb kerüljön felülre, hogy ne kelljen az újra csatáért lemenni a legaljára.
2. "Minden állatom intelligencia szakértelmére ráköltöm az összes lehetséges pontot" gomb.
3. Állatok oldalon egy 3x5-ös, vagy 4x4-es mátrixos (plusz javaslat: a mátrix ne fix, hanem állítható legyen) elrendezés után lehet nem menne szét fél évente az egérgörgő "Az új nevet adok neki" gomb is simán lehetne csak kis kép, annyira ritkán használják az emberek.
4. Kalandokat egy kattintásra végignyomni - erre mondta Miklós, hogy ő is gondolt már hasonlóra, amiben lenyomod az összes kalandot egyben, a végén megkapod a jutalmakat, állatfejlődést is egyben.
5. Mini eventeknel egy checkbox, hogy automatikusan átveszem a nap végén az át nem vett jutalmakat.
6. Templomnál checkbox, hogy lejáratkor automatikusan adjon újat
7. A következőt inkább szó szerint idézem, mert nehéz lenne átfogalmazni
Illetve a legjobb az volna, ha oltozeteket tevekenysegekhez lehetne rendelni. Pl. kuldetes menuben automatikusan kuldetes oltozek. Ha mar kuldetesek, akkor meg is lehetne jeleniteni a szamlalot a fejlecben, es kuldetesek teljeulesekor felugro ablak az SzB-hez hasonloan. Ez utobbi checkboxos megoldassal ki/bekapcsolhato is legyen akar. ..Vissza a tevekenysegekre.. Beallithato legyen, hogy pl. kabitas "kuldetes+portya ablak" automatikusan a "kabit2" szettben toltson be az oldal, kabitas+SzB oldal" eseten meg "kabit1"-ben. Ha eleg szerteagazoan lehetne kombinalni es menteni a beallitasokat, akkor az oltozetvaltast szinte nem is kellene manualisan hasznalni.

8. Feladatok jutalmait egy külön gombbal egyszerre is fel lehessen venni. (Bár fel lehet, szintlépésnek hívják, és még 1-et sem kell hozzá kattintani; de ez csak az én véleményem. )


Köszi mindenkinek, hogy tartottuk magunkat az eredeti tervhez és semmi táp- vagy őskőkérdés nem jött fel a topic során.
Dátum: 2015.06.29. 15:04:34
Idézet: LanMaffia - 2015.06.29. 14:22:39
Csak azt nem tudom hogy érdemes-e ezzel foglalkozni még

Érdemes!
Nekem is van 4-5 bejegyzésem, de egyszerűen nincs annyi időm egyben hogy összerakjam az egészet. Miklós külön mondta a talis fórumon, hogy valaki rakja össze és küldje el neki egyben.
Dátum: 2015.06.29. 15:03:06
60. szintig semmire.
Dátum: 2015.06.27. 15:46:33
Működik, de ha aktív marad a csatlós, akkor 1-el több TP jön a passzívaknak mint kéne (lehet eddig is így volt, nem néztem), ha passzív lesz a húsvéti, akkor meg 1-el kevesebb.
Dátum: 2015.06.27. 09:43:39
Tesztelve, van egy kis rendellenesség (nem vészes), jelezve ÜSZ-re.
Dátum: 2015.06.25. 21:02:00
Te azt sem érted hogy van meg kényelmesbe' havi 500 küldi, de ez van!
Dátum: 2015.06.25. 17:07:53
Köszi, nem tudom ezt hogy sikerült
Dátum: 2015.06.25. 16:55:46
..
Dátum: 2015.06.24. 12:24:25
Illetve 10 szintenként jár majd valami...nincs ez még szerintem lefocizva hogy érdemes lesz-e tovább vinni. Bár a találkozón nem volt nagy sikere (az őszin sem, ott kifejezett lincshangulatot váltott ki), valamiért csak erőltetik ezt.
Dátum: 2015.06.23. 07:00:43
Szerintem meg tök felesleges a leállás, úgyis a pp elköltése a lényeg az szb-ben.
Dátum: 2015.06.22. 16:01:42
Talán júliust mondott Miklós valamelyik hsz-ben.
Dátum: 2015.06.15. 08:13:53
Idézet: Multifilter - 2015.06.15. 07:21:02
Offs! Az egyszerre szerezhető sárga mytok számáról volt szó? Sajnos elsöröztem a végét

Volt igen, de páran leszólták a javaslatot, meg ugye itt az új relik is amivel +6-ot (8-12) tudsz váltani. Őszintént szólva Miklós reakciójára ebben nem figyeltm, mert pont a mellettem ülőkkel tárgyaltuk ezt a témát.
Dátum: 2015.06.13. 20:34:34
Egy gyors összefoglaló: a talin most nagyon kevesen voltak, de úgyis az őszin szoktak többen lenni.
A vetélkedők, csapatjátékok szokás szerint magas színvonalúak voltak, és végre a gagyi hegyű darts is le lett cserélve egy rendes íjra, tapadókorongos nyilakkal. Nagy sikere is volt. Aukción nem nagyon volt jó fogás, minden elég drágán ment el, vagy a gagyi cuccok semennyiért. A fórum is családias volt, vagy 20an ittuk a mesterek szavait. A hordák harca esemény helyett lesz majd egy új esemény, mivel az úgyis tovább él szövetségi bajnokság formájában.
Az új eseményben egy térképet kell majd felfedezni, minden mezőn lesz egy csata, vagy egyéb kihívás, lesznek ezekért jutalmak, és mindenki halad ameddig tud, egyre nehezedő ellenfelekkel. Igen jó volt a fogadtatása az ötletnek. A karakter erejétől független ellenfélképzés lesz, és aki erős az tovább jut, aki gyengébb, az nem jut addig.
A másik fő gondolat a fórumon összegyűjtött kényelmi funkciós kattintáscsökkentős kívánságok voltak, melyekre Miklós is nyitott volt.

Fáradtan ennyire futotta most. Köszönjük a szervezést, szokás szerint jól érezték magukat a jelen lévők. Ősszel gyertek többen!
Dátum: 2015.06.12. 19:40:38
Csak jelenleg aktívnak kell lenni a csatlósnak, hogy ez működjön.
Dátum: 2015.06.11. 15:13:29
Idézet: pityu - 2015.06.11. 14:59:48
Ha már a görgetések szóba kerültek, akkor a szövibajnokságnál a kinyíló ablakban az újratámadás gombot a végeredménnyel jutalommal stb. együtt igazán előre lehetne tenni, hogy ne kelljen a csatát végignézni, mivel npc-k érdemi infó nincs a csatában, ez mondjuk a kaland csatákra is igaz, azokat sem kellene részletezni . Szerintem.

Ezt én is írni akartam, de kimaradt.