Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lucif_R

Oldal: 1234
Dátum: 2009.06.01. 22:29:24
Melyik városban NINCS vár?
Buda
Veszprém
Ajka
Várpalota


Buda mint olyan nem város... és kisbetűvel is megértettük volna a "nincs" szót szerintem.
Dátum: 2009.05.29. 10:51:07
A Kill Bill cimű filmből mennyi rész jelent meg eddig?
1
2
4
3

Évsázmot is kéne bele csempészni mert lehet bekattan valakinek és megcsinálják a 3dik részt is monnyuk egy év mulva és akkor szívás lesz a kérdés.
Dátum: 2009.05.20. 13:59:22
Mi a foglalkozása Orbán Viktornak?
Utcaseprő
Költő
Kádár
Politikus*


Nos idióta válszok egyrészt... másrészt lehet megbukik a választásokon és egy év mulva már csak költő lesz... tehát ez igy szerintem simán törölhető.
Dátum: 2009.05.20. 12:27:14
Nem másoltam ki a kérdést de arról szólt hogy milyen géposztályban indul idén Talmácsi.... nos tavaly a 125cc-s volt... most 250cc-s de mi lesz jövőre vagy azután... sztem törölni vagy beleírni hogy 2009-ben milyen géposztályban indul... de inkább törlés mert azért kicsit spec hiába büszkeségünk és egyetlen igazán profi motorosunk.
Dátum: 2009.05.17. 20:53:13
Mit jelent az alábbi latin szólás"memini tui memento mei"?
gondolkodom tehát vagyok
gondolok rád gondolj rám *
a kocka el van vetve
a győzelem a Gallok-é


Javítani kéne mert a "memini tui memento mei" az azt jelenti hogy "emlékszem rád, emlékezz rám"... nem vagyok nagy latin zseni de a memento melékeim szerint múltidőre, múltra utal (csak megérzés volt)... google szerint viszont helyes a megérzésem.
Dátum: 2009.05.12. 08:39:54
Melyik idözonába tartozik Románia?
+3 GMT
+1 GMT
+2 GMT
+4 GMT


Téli nyári időszámítás miatt ezz eléggé neccess... sztem érdemes lenne törölni vagy módosítain.
Dátum: 2009.05.08. 12:03:20
Milyen állat a mesehős Bambi?
Vaddisznó
Mókus
Fürj
Szarvas

Hát erről csak annyit hogy a Bambi nagyon édes aranyos csak éppen Bambi kedves kis korában még őz és mire felnő akkor lesz belőle szarvas. Legalábbis a rajzos mese alapján ( mesekönyv ) igy néz ki Szal ez lehet nem egy jó kérdés
Dátum: 2009.05.07. 10:52:08
Most néztem hogy elírtam a kérdésem és ilyen formában totálisan használhatatlan. Van értelme itt szólni hogy esetleg újra írhassam úgy hogy az jó is legyen? Jelen állapotában nem lehet megválaszolni helyesen... illteve lehet de emberi logikát nem követne a megoldása.... :S
Hova sietett Picúr minden alkalommal a Pom-Pom című mesében?

Haza.
Orovshoz.
Pirihez.
Iskolába.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Nem is kérdés inkább csak szomorú... annyire nem bonyi a válasz... annyira meg nem lehet speciális érdeklődésű réteg az aki volt gyerek és nézett mesét... mellesleg youtube pompom mese és kb 1 perc alatt meg lehet találni ha nagyon nem mesézett valaki... szal csak szomorú...
Dátum: 2009.04.28. 08:22:27
Üdv Világ3 Zafirosai!

Mint a beköszönőből is látszika Világ3 ban vagyunk. Szövetségünk neve a "Bombay Sapphire" mely az egyik ha nem a legnemesebb Gin-től kpata a nevét. Nos ez annyira nem is fontos. Szövetségünk aktív tagokat keres a Világ3ban 12-17. szint körül. Lényegében legyél napi szinten aktív, építsél a kiírtaknak megfelelően, lehetőleg legyél minimum 1:1 arányban a nyert vesztett csatákal, légy csapat játékos. Cserébe lesz egy meglehetősen dinamikusan fejlődő szövid ahoz képest hogy mindenki szinte most kezdte a játékot. Átlagosan 14es szintüek a szövi tagjai per pillanat. lesz körülötted egy 16fős társaság aki azt a hitet valja hogy:

" Ha kitöltesz egy pohár Bombay Sapphire-t, akkor jön utánna az egész üveg "

Ha érdekelne eme lehetőség kérlek írj nekem.

Üdv,
Lucif-R
Dátum: 2009.04.28. 08:21:31
Üdv Világ3 Zafirosai!

Mint a beköszönőből is látszika Világ3 ban vagyunk. Szövetségünk neve a "Bombay Sapphire" mely az egyik ha nem a legnemesebb Gin-től kpata a nevét. Nos ez annyira nem is fontos. Szövetségünk aktív tagokat keres a Világ3ban 12-17. szint körül. Lényegében legyél napi szinten aktív, építsél a kiírtaknak megfelelően, lehetőleg legyél minimum 1:1 arányban a nyert vesztett csatákal, légy csapat játékos. Cserébe lesz egy meglehetősen dinamikusan fejlődő szövid ahoz képest hogy mindenki szinte most kezdte a játékot. Átlagosan 14es szintüek a szövi tagjai per pillanat. lesz körülötted egy 16fős társaság aki azt a hitet valja hogy:

" Ha kitöltesz egy pohár Bombay Sapphire-t, akkor jön utánna az egész üveg "

Ha érdekelne eme lehetőség kérlek írj nekem.

Üdv,
Lucif-R
Dátum: 2009.04.28. 07:57:41
Milyen alcím nincsen a Karib-tenger kalózai filmek között?
K-tk:A fekete gyöngy átka
K-tk:A holtak kincse
K-tk:A világ végén
K-tk:A hupikék törpikék földjén


Komolytalan... törölni.
Ezzel már voltam itt de megint valami hibát találtak benne... kérdem én MOST MIT ???

Kinek / minek a szobra van a Hősök tere közepén magasodó oszlopon?

Szent István
Gábriel arkangyal
Árpád vezér
Turul Madár

Előre is köszi a segítséget.
Dátum: 2009.04.27. 02:03:55
Melyik futballklubban játszik jelenleg az olasz válogatott kiválósága Andrea Pirlo?
Manchester United
Real Madrid
AC Milan
Inter

Ez már a k***a anyucikád kategória de tényleg... hogy lehet nenyire ... JELENLEG ... IDIÓTA...
Dátum: 2009.04.27. 00:31:33
Hol "kel" fel a NAP ?
észak-nyugat
Kelet
távol-kelet
dél-kelet

Ennek is vagy kötél vagy gödör... ! Mi az hogy hol "kel", nagyon kell az idéző jel ja... másrészt miért kell a választ direkt nagybtüvel írni. Harmadrészt ha az a kérdés hogy "hol valmi valmit" akkor nem kelet hanem keetEN a válasz... harmadrészt meg baromira idióta kérdés igy ahogy most kinéz. TÖRLÉS...
Dátum: 2009.04.26. 21:58:34
Idézet: Lanmandragoran - 2009.04.26. 21:04:39
Idézet: Atreus - 2009.04.26. 20:56:37
OFF

Idézet: csati777 - 2009.04.26. 20:46:04

Könyörgöm, akasszuk fel! Ha kell, fát is ültetek hozzá.


Megyek segítek fát ültetni, vannak kapcsolataim faiskolákban

ON


Gödröt ásni segítek!


Van ásó csákány... kézi erő

De csak akkor he őt is kap egy ágat:

Melyik kutya hord magával rumot?
Labrador
Kuvasz
Puli
Bernáthegyi

Egyikksem ... max hordott és az is csak azé mert mi adtunk neki... gyagya...

Meg volt egy kérdés azzal a hülyeséggle hogy melyik fa örökzöld:
Fenyő
Tölgy
Bükk
... akrámi már nem emléxem... ( nem másoltam ezt ki )

Hát el kell szomorítanom a kérdés feltevőt hogy Fenyő mint olyan nincs... max Fenyő Miklós... nagyon sok féle fenyőfa van és van köztük nem is egy ami lombhullató...
Dátum: 2009.04.26. 20:15:15
Ki nyerte a 2000 Eb-t?
Kina
Anglia
Franciaország
Brazilia

És mégis milyen EB-re gondolt itt a kedves kérdés feltevő? Netán az 'Európai Fedetpályás Vízalatti 500 méteres Kalaplengető Bajnokságra" ??? Na meg aki azt igy elfogadta... az sem zsömle... tömérdek helyesírási marhaságra meg már nem is mondok semmit...

Kiknek / minek a szobra van a Hősök tere közepén magasodó oszlopon?

Szent István
Árpád vezér
Gábriel arkangyal
Turul Madár


( A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott! A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. )
Neten utánna néztem és mindent helyesen ítam... ha mégis van valami amit benéztem segítsetek légyszives. Ha meg minden okés akkor valakit nagyon nem fogok kedvelni.

Előre is köszi,
Lucif-R
Dátum: 2009.04.21. 15:56:53

Ki most Magyarország miniszterelnöke?
Gyurcsány Ferenc
Orbán Viktor
Horty Miklós
Kádár János

Kicsit már outdated nem Feribácsi a miniszter elnököcske már... szal kuka... TÖRLÉST pls.


Ha Ádám vagyok, hogy hívják a páromat?
Éva!!!
Csenge
Katalin
Amília

Megjelölte a választ a kis cseles TÖRLÉS ez is.


Ki volt az Adidas cipők feltalálója?
Adolf Dasler
Anyám tyúkja
Kis P. Töhötöm
Róka koma

Nem tom hogy melyik jóképességü idióta tette fel ezt a kérdést de jólenne az ilyentől elvenni a jogot, egyszer smindörökre... mellesleg nem feltalálták hanem megalkották vagy kitalálták... mwg idióta válaszok között egy értelmes név... grat... és köszönnyük emese... TÖRLÉS & ELTILTÁS
Dátum: 2009.04.17. 12:41:52

Melyik igaz az alábbiak közül?
A kutya nyávog
Ha ide kattintasz +10% LE-t kapsz*
A bölömbika emlős
Az autó tud repülni.

Nem hinném hogy ez igy ebben a formában kérdés.


Milyen szinü virág az ibolya?
zöld
piros
sárga
kék*

Az ibolya... ibolya színű bármilyen furcsa is... de van lila kék fehér meg amit még kigénmutálnak.


Melyik nem nyugati autó?
Volkswagen
Ford
Trabant*
Mercedes

Trabant német autó... szal az is nyugati ilyen szemszögből.


Melyik szakmában használják a sáska lábat?
Kovács
Ács*
Kőműves
Festő

Túl specifikus.
Oldal: 1234