Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2017.08.04. 15:17:13
Értem, köszönjük a nyitottságot.
Én személy szerint jobban szeretem a szövetségis V4-et, annak valahogy nagyobb a "varázsa"(már az a kevés, ami van még neki sajnos), nem törölném el.
Az első és legfontosabb cél az lenne, hogy legalább 2 csapatnyi ember nekivágjon győzelmi ambíciókkal a szervernek, úgy sokkal izgalmasabb lenne. Ehhez motiváció kell elsősorban. Ezt szerintem főleg kétféleképpen lehet megvalósítani, az egyik a jutalom vonzóbbá tétele, az a +1% vadászatra már nem annyira erős az ismételhető küldetések, csatlósok és AF-pont hajhászás(specializáció képesség költségei ugye) korában.
Viszont ez elég kényes terület, semmiképp nem szabad, hogy kényszertáppá váljon a v4-ezés. A másik az, ha frissítünk picit, és mások a nyerési feltételek, vagy egyéb módon kavarjuk meg az állóvizet. Sajnos az utóbbi 5-8 ilyen szervert már abszolút ellenállás nélkül nyertük, egyik nap eldöntöttük, hogy másnapra elhozzuk a HT-t, az epikeket ütöttük folyamatosan, aztán egyszer csak nyertünk.

Amit mindenképpen beraknék, függetlenül a többi dologtól:
Egy tét nélküli, folyamatosan futó szövetségi bajnokságot. Ez szerintem nagyot dobna a játékélményen, még gyorsabban lehetne haladni.
A PP-ket még a KH-val sem lehet értelmesen elkölteni, főleg, amikor megkapják a horror gyaktér-védfal bónuszokat.
Ezzel viszont lehetne pörgetni ezt is, és talán kis fejtörésre adhatna okot az elején az unalomig ismert hagyományos karakterépítéssel szemben
Dátum: 2017.08.02. 17:29:40
Nem lehetne esetleg csavarni rajta valamit? Az utóbbi pár alkalommal már hatalmas volt az érdektelenség
Dátum: 2017.06.27. 23:12:19
Érdekes, én úgy tudtam, hogy 50% fölé nem nő
Joker1-t szívesen látnék V2n
(már csak az ismert dukátviszonyok végett is )
Dátum: 2017.06.15. 12:53:14
A VF gyenge már rég.
Ez egy jó ötlet, számomra ott ért véget a csatlósos vonalnak az élvezete, amikor kiherélték a kincseket. Nem tudom már rendesen pakolgatni a képességeket. Az 1. szintről fejlesztős, "nyerjélvarikörben" nyomi arénából meg nem kérek. De a kheszon lényege pont az volt, hogy ne szaladjunk tovább a mytokkal, úgyhogy ez esélytelen sajnos
Dátum: 2017.06.13. 21:11:14
A szintmaximalizálást nem szavaztuk le?
Ariel azt hittem le is vezette, hogy ez miért nem megoldás, de lehet, hogy rosszul emlékszem.
Dátum: 2017.05.26. 00:24:32
Szakértelmek 80%-nál megállnak
Dátum: 2017.05.03. 20:59:49
Állítólag tárgyak craftolására, de nem aratott elsöprő sikert az ötlet.
Dátum: 2017.04.28. 23:10:11
Nagyon jó ötlet, régóta örülnék már egy ilyennek
Az, hogy 2 különböző csoportból kell, hogy válasszam őket az jelentősen legyengíti, én valform-EH-t szoktam csak használni.
De azért van ötletem, hogy mi lenne a másik
Dátum: 2017.03.11. 12:31:04
Először mindenképpen a tudást fogja megszerezni, mivel anélkül használhatatlan az összes többi.
Viszont a többi sajnos véletlenszerűen követi egymást(nekem volt olyan csatlósom, aminek a legutolsó képessége lett a kincs)
Dátum: 2017.02.06. 16:27:51
Offs fix áron váltható tárgyas ötlete nagyon tetszik. Szerintem ez lenne az egyik legjobb megoldás, ugyanis erre nem kell teljesen új dolgot kitalálni, sem leprogramozni, egyszerűen ha rákattintunk a Relikviakuponokra, akkor +x tárgy megjelenik válthatóként.
Amik eszembe jutottak:
-Verempálca
-Templomi pálca
- Nagy adag PP/CSP ital egyben
-Kheszon törmelék/diránium az arénán élvezkedőknek
-Sok aranydukát egyben
-Rengeteg pechpont/sorsjegy
Egyelőre ennyi, hozzátéve, hogy ezeknek az árát nyilván nagyon jól kell belőni, mert félő, hogy a Verempálca jelenléte jelentéktelenné tenné az összes többit
Dátum: 2017.02.06. 14:38:53
Szerintem is jó ötlet relikviakuponból ideiglenesen működő relikviákat váltani. Akár azt is lehetne, hogy már eleve csak ideiglenesen működő(pl xenós) relikviák lehetnek upgradelhetők velük(pl a küldis, AF-es, állatos jogar)
Dátum: 2017.02.01. 19:32:11
Az esetleg megoldás lehet, hogy a kilépő játékos és a szövi IS bűnhődik. A csak a karaktert célzó javaslatoddal az a baj, hogy így simán lehetne "bérépítőket" alkalmazni, akik szimpla szívességként döntik az LE-t az épületekbe, majd távoznak(netán nem haverok hanem multik lennének).
Azt, hogy a szövetségi versenyt ugyanúgy díjazzák, nem tartom rossz dolognak, mivel ha egyéniben versenyzel, sokkal kevésbé vagy másokra utalva, csomó kategória van, amik kompatibilisek is egymással. Míg ha szöviben versenyzel, akkor annak kell mindent áldoznod, hogy a szövetség nyerjen, ha az egész karaktered ennek szentelted, akkor buksz együtt a szövivel, nem tudsz nagyon taktikázni, gyorsan átállni más kategóriára stb.
Mellesleg hidd el, nem olyan könnyű megnyerni azt a szöviversenyt
(illetve most már igen, mivel ~10 szerver óta nem tud összejönni olyan rivális csapat, ami fel tud vonultatni olyan tagokat, akiknek akár csak egy kis halvány esélye lenne megközelíteni a 40 epikust ( a 80-ból!) vagy akár csak a felét hozni a HT-építési kapacitásunknak.)
Azt egyébként nem hiszem, hogy sokan akarnánk, hogy tovább tartson a v4, nem akkora móka 80 epiket lecsapni napi 3 -s tempóval
Dátum: 2017.01.25. 22:30:50
Nem az n+1-ik harcoló csatlósra gondoltam, az egész csatlós arénát egy felesleges és béna fejlesztésnek tartom, ami csak arra volt jó, hogy a talált asztrális kincseim hulladékot szórjanak, ha nem akarok nevetséges random csatákba belemenni, és kvázi 1. szintről felszenvedni három "buta" karaktert(ugye ez kb ugyanaz, mint a karakterfejlesztés, csak itt nincsenek se szakik se kaland semmi, csak harc, felszerelés, meg tö)
Még az első 1,5-2 hétben bent voltam a csatlós harci erő top3ban a v2n, de aztán rettenetesen meguntam, és hozzá sem nyúltam azóta
Dátum: 2017.01.25. 17:13:03
Muszáj ezt a csatlós harcolós dolgot ennyire tolni?
Dátum: 2017.01.19. 18:09:12
Köszönjük. A következőre esetleg átgondolhatnátok a koncepcióját ennek a V4ezésnek(főleg a szövetségi versenyesnek).
Valószínűleg megint totális érdektelenségbe fog fulladni az egész és különösebb erőfeszítés nélkül fogja megnyerni a csapat a "verseny"szervert.
Első, óvatosabb finomhangolásnak talán megérné a 80 epiket 50re cserélni, hátha többen kapnának kedvet hozzá, ha tudnák, hogy nem fog annyira vészesen sokáig tartani. Aztán ha nem jön be, akkor esetleg valahogy érdekesebbé/ösztönzőbbé tenni(persze a jutalmakkal nem elszállva!).
Nem hiszem, hogy akár a Behonak jó lenne a jelenlegi állapot, lassan ott tartunk, hogy egy forint befizetés nélkül sima az egész, különösebb taktikázás nélkül.
Dátum: 2016.12.24. 13:37:11
Én az utolsó veremben 202. szintűként 3 templomi pálcát és 16 smaragdszelencét találtam, ami említésre méltó(utóbbi mondjuk nem olyan hasznos már, mivel egy ideje 235 mega felett vagyok)
mod: a pálcák és a szelencék egy része persze vásárolható volt(egyébként démont legyőzve lehet pálcát is kapni nagyon ritkán)
Dátum: 2016.12.23. 16:10:45
Nagyon gyenge sajnos
Dátum: 2016.12.19. 18:28:25
Nem úgy volt ez eddig, hogy csak az alanyi jogon járó, v5/6-s CSP szorzós cuccot osztotta le?
Aki megvesz az aukción/lélekkufárnál egy relikviát, azt nem értem miért kell ezzel szívatni.